0 oy
492 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından
Oğlum 1.5 yaşında ona terbiye veremiyormusum ne anlar o yaşta ki çocuk terbiyeden bir yere gidince otur kalkma oğlum desem anlar mı çocuk ya çogu şeyi zaten öğrettim biliyor çok zoruma gidiyor böyle demesi

24 Cevaplar

+2 oy
(4,875 puan) tarafından
Yav he he sen çok biliyonn deseydin sana da dur yapma diyoruz ama anlıyor musun de ☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(1,703 puan) tarafından
O versin o zaman, sadece senin mi çocuğun..

1,5 yaşındaki çocuktan büyük insan hareketlerini  beklemek çok saçma ya..
0 oy
(4,274 puan) tarafından
Otursun o kendi babalığını sorgulasın bence  18 aylık bebek ne anlar o daha bebek yaa 
0 oy
(5,557 puan) tarafından
E babası değil mi çok kolaysa sen gel öğret de .. benim ki de bir buçuk yaşında hiç bişey anlamıyor daha 
0 oy
(2,186 puan) tarafından
Tek basina mi yapmissinn madenm sen yetemiyosun eksiklikleri o gidersinn . Terbiyeyii bilen biri anneligi sorgulamaz . De ona annenin sana yaptigini yaomicam ben ogluma dertlenme
0 oy
tarafından
Acaba o o yaşta ne yapıyordu kaynana sor sonra da yüzüne vur
0 oy
(7,250 puan) tarafından
Benim oğlan iki yaşında o tam terbiyesiz Ozaman ben bişey oretemiyom koskoca adamlar laf dinlemiyo çocuklu dinlicek bosverr kuzu senin kaynanada terbiye verememiş senin eşine
0 oy
tarafından
O daha iyisini biliyorsa öğretsin sende öğrenmiş olursun. Çok boş konuşuyo bu adamlar bazen
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Benim kocam bunu bana dese g.otumu ye derdim sktrgt eğitim. Verecek karı bul kapı orda derdim kesin net 
tarafından
:)) cok iyiydi benim kafadansin
0 oy
(375 puan) tarafından
Bütün erkekler mi böyle iyi şeyleri babadan kötüleri anadan öğrenir zaten benim eşimde çok diyor takmıyorum bile çok biliyorsan sen öğret diyorum geçiyorum çocuklar akşama kadar bizle onlar akşamdan akşama görecek birde benim.analığımı sorgulayacak he yok öle bir dünya 
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Yeri geldi mi 10 yaşındaki çocuk bile söz dinlemiyor küçücük bebek ya. Kendiside baba olsun da versin o zaman terbiyeyi! 
0 oy
tarafından
Benim çocuğum da 1 buçuk yaşında. Çocuğa acıktınmi diyince boş boş suratıma bakıyor. Ne anlasin çocuk terbiyeden yaaa tövbe yarabbi ya ne garip adamlar var. Ne yapacak çocuk. Misafirliğe gidince milletle oturup Türkiye ekonomisi mi konuscak
0 oy
tarafından
Töbe töbe ya ne biçim konuşuyo , snaa bunu söyleyene kadar kendisi terbiyesini takınsn önce 
0 oy
(2,795 puan) tarafından
Madem öyle ozamn babası olarak o terbiye versin verebiliyorsa 1.5 yaşındaki çocuğa...sadece ben sorumlu değilim de her seyiyle ben ilgileniyorum terbiye kısmını da sen hallet de
0 oy
(3,927 puan) tarafından
Sen babaligini 4 4 lukmu yapıyorsun deseydin su erkeklere ayar oluyorum;(
0 oy
(2,266 puan) tarafından
İnan bir çok erkek öyle sanki kendilerinin çocuğu degil gibi herşeyi anneden bekliyorlar. Kızım 3 yaşına girecek herşeyi anlıyor yapıyorda ama özellikle bir yere gidince yapmadığı ne varsa hepsini yapıyor sonrada neymiş anne terbiye verememiş, ya bu çocuklar zaten pandemide doğmuş 2 insan yüzü görmüyorlar ki hep evdeyiz tabiki başkalarını görünce şımaracak bizi unutacak ama yok işte hiç empati yapmıyorlar
0 oy
(494 puan) tarafından
Erkek milleti ya bnm esimde ole soguluyor hasta oldugunda bile beni sucluyor
0 oy
tarafından
Çok biliyor madem o terbiye versin
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Sende babaligini ve kocaligini sorgula bacim.
0 oy
(156 puan) tarafından
Ya benimkide diyor sayi saymayi ogret diyor nasil ogreteyim daha konusamiyor bile

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 186 göst.
26 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kayrammm (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 98 göst.
0 oy
2 cevap 168 göst.
23 Ağustos 2021 Aile kategorisinde 03 alihan (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 444 göst.
26 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,106 soru

11,317,069 cevap

34,762 kullanıcı

...