0 oy
99 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,737 puan) tarafından
4 gundur enfeksiyon sorunum var ama yeterli su ictigimde sakinlesiyor. Ertesi sabah tekrar baslyior yine su iciyorum geciyor kisir donguye girdim. Doktor demisti spiral enfeksiyona yatkin hale getirir cok dikkat et diye cildirmak uzereyim sabah test yapildu ama sonucunu birazdan almaya gidicem.  Evde sudan başka tedavisi varmi ? Taksiyle gidicem o yuzdej nobetci eczane bulamam buyuk ihtimal ilk defa sabah gecip aksamda oldu bugun sinirlerim bozuldu artik. Batma gibi hissediyorum spiral kaydiysa enfeksiyon bundan ki geçmiyor oncedeki enfeksiyonlarimda su icer travazol krem kullanirdim gecerdi. Sabaha kadag bi cozum bulmam lazim yoksa wc de cikamiycam azar azar idrar yapiyorum. Sancili sekilhe

3 Cevaplar

0 oy
(2,974 puan) tarafından
Ben idrar yolunda uremisin kullanıyorum hatta fazla alıyorum yanma falan olduğunda akşam iciyoeum sabaha geçmiş oluyor.. geçmiş olsun 
(1,737 puan) tarafından
Evet banada bi kez vermisti ama eşimi gonderdim. Recetesiz veremeyiz demisler
(2,974 puan) tarafından
Tanıdık eczane falan varsa verirler aslında
-Reklam-
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Bir günde keser mi bilmiyorum ama bir diş sarımsağı ezip biraz limon ve biraz bal ile çiğ yut çok iyi geliyormuş idrar yolu enfeksiyonuna. Birde cranberry de iyimiş. 

Niaouli yağı var onu iç çamaşırına damlatıyorsun o da güzel bir şey. Birde dut kürü var İbrahim Saraçoğlunun ona bak istersen videosuna yanlış bir şey söylemeyeyim.
(1,737 puan) tarafından
UnSarimsak beni mahveder digerlini arastrcam
0 oy
tarafından
Bol su dediğin gibi bir de kızılcık şifa bu konuda. Bugün hemen bulamazsın sanırım ama bundan sonra düzenli olarak hergün 1 avuç kızılcık meyvesi ye ya da kaynatıp günde 1 2 bardak suyunu iç. Tekrarlama olayının azaldığını göreceksin. 
(1,737 puan) tarafından
Deniycem aktarda bulunur mu
tarafından
Bazı aktarlarda bir de kuru meyve satan yerlerde de bazen oluyor. İnternetten de oku. Bana da doktorum önermişti sık sık tekrarlıyordu bende de bir ara.
(1,737 puan) tarafından
Berbat bi durum spiralden sebep sıklaştı cikartasim geliyor yaa spirali ama goze alamiyorum bi daha gebeligi
tarafından
doğum kontrol hapı ya da eşin korunsun bir süre. Zor malesef o böbrek ağrısı ilerleyince mahveder insanı. Neyse inşallah sana da iyi gelir kızılcık, biraz araştır derim. Geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 226 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
+6 oy
20 cevap 731 göst.
0 oy
8 cevap 468 göst.
15 Aralık 2022 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu

381,124 soru