0 oy
78 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (407 puan) tarafından
Idrar yaparken yanma ve ağrı oluyor beyaz sarımsı akıntı var koku var afedersiniz adetimde bugün olmam gerekiyordu lakin olmadım daha öncede idrar yolu enfeksiyonu olmuştum yanma falan akinti olmuştu sanırım yine öyle. Idrar yolu enfeksiyonu adetin gecikmesine neden olurmu yasayan varsa bilgi verebilirmi

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
İdrar yolu enfeksiyonu adet geciktirir diyor 2 ay gecikmişti yani bir arkadaşımın adet söktürücü ve idrar yolu enfeksiyonu giderici antibiyotik kullanman gerekiyor bu kadar ilerlemişse çok zararlı internete yaz bakalım idrar yolu enfeksiyonu için neler yapabilir sen onları yap pazartesi doktora git veya şu an acile git derim geçmiş olsun canım
(407 puan) tarafından
Valla 7 ay önce sezeryan doğum yaptım gebelik mı var diye düşündüm Allâhim bilir ama sanmıyorum üç gün önce erken gebelik testi yaptım negatifti enfeksiyona bağlı düşünüyorum olmadı giderim doktora
-Reklam-
0 oy
(4,987 puan) tarafından
Evet geciltirebilir mide bulantısı vs yapıyor hatta 
(407 puan) tarafından
Oluyo valla bulantı ara ara

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
7 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
14 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bglm_ftma (5,498 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
9 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sydatur74 (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 133 göst.
24 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,203 soru

11,382,399 cevap

34,881 kullanıcı

...