0 oy
405 göst.
Aile kategorisinde (486 puan) tarafından
Kızlar bir ara kuzenimle eşi tartişmıştı v  akrabalarım falan araya girdiler nasil olduysa artık hal olmuştu  bahsediyorlardı ama ben pek kulak vermiyordum tabi baya üzülmüştüm bu duruma . Bu akşam misafirliğime geldi  ve olayı kendi ağzından duymak istedim ben pek uzaktan söylenen laflara inanmam  . Neyse kuzenim dedi biz bir qra dışarı çıkmışız arabada yedek bir tlfn varmış demişim bu tlfn kimin demiş arkadaşımın bozulmuş kuzenimin eşi işçi çaliştiyor işte onların tlfnuymuş falan. Sonra dedi bende inanmışım hiç kulak vermemişim. Sonra biraz zaman araya girer bu hep akşamları geç geliyormuş ve dedi bazen akşam eve gelirken 2  3 kez gidip arabasına bakarmış . Dedi eşim uyudu araba anahtarını aldim gittim tlfn almişim ve tlfn şifresiz içine girmiş kucalamis msjlaşmalr foto v.b bu tür şeyleri görmüş tlfndaki bütün herseyi kopyalayıp tlfnuna atmış. Sonra tlfonu goturüp yüzüne atmış bu ne diye dedi bana demiş işte bir okul arkadaşım kötü bir niyetim yok demiş .nasil savunacağını bilmemiş.  kuzenim kustu gitti boşanma davası açtı buyükler araya girdi bu seferlik çocukların için affet demiş çok şey yapmışlar demiş bu sefer herhangi bir hatası olursa biz kendimiz sana işi bırakmayız. Ama bana dedi eşimden nefret ediyorum iğreniyorum dedi dedi çocuklarım jçin. Dedi ama bu sefer asla affetmem.  Öyle çok üzüldüm çok şey anlatı Allah kimsenin yuvasını bozmasın zor

9 Cevaplar

+1 oy
(2,974 puan) tarafından
Nasıl olsa affeden var diye yine yapacak..
-Reklam-
+1 oy
(4,651 puan) tarafından
Amin amin çok zor inşallah eşi düzelir de trkrsr güveni yerine gelir 
+1 oy
tarafından
A eydi b beydi c ceydi d deydi cumburleydi çap cup ..... O kavgalar o  bagirmalar sen bana bunu nasıl yaparsinlar boşuna gitti yani ... Nasıl ya bu sefer affet ne demek ya nasıl kabul ediyorlar nasıl nefes alıyorlar aynı evin içinde bir daha yapsın mi şimdi adam ayrıldı mı sandiniz o kızdan 
tarafından
E hem affet  çocukların için dediler diyorsun ya kadın yapsa affolur muydu tövbesini Allah'a yapsın benim için adamın namusu gitti daha ise yaramaz o
tarafından
Kessinler işte pezevenkkkk görsün gününü . Ne yaptılar merak ettim valla. Hiç aşiret tanıdık yok. İyi kadına değer verilip arkasında duruyorlarsa. Tvlerde hep saçma sapan görüyoruz ya ne bilim.
(486 puan) tarafından
Mesela bir hatta yapılırsa bir daha yapmamasına yemin ettirilir eğerki yemini çiğnerse sonu çok kötü düşünmek istemiyorum
tarafından
Bir hata birdir gitsin adamı öldürsunler demiyorum ama bosasalardi iyiydi kızı zorunda bırakmışlar resmen
tarafından
Amann yemini tutan mi var . Neyse hayırlısı olsun üzüldüm kadına ya.
0 oy
(784 puan) tarafından
Allah kimsenin başına vermesin 

Zor bı durum büyük konuşup şöyle yapardım demek istemiyorum.. insan şaşar beşer 

Tek diyeceğim Allah düşmanına yaşatmasın 
0 oy
tarafından
Ayy nasıl gururu incinmistir kıyamam yaa 

Bu erkekleri varya ........

Boşluğu siz doldurun
0 oy
(119,343 puan) tarafından
aah o buyukler olmasa
0 oy
(192 puan) tarafından
Çok üzüldüm kadıncağız nasıl yıkılmıştır Allah yardımcısı olsun keşke büyükler o kadar müdahale etmese ya yine aynı şeyleri yaşar çünkü Bi kere yapınca devamı gelir. İnşallah olmasın da :(
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Allah kimseye yaşatmasın inşallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 247 göst.
4 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (236 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 541 göst.
0 oy
26 cevap 896 göst.
20 Haziran 2022 Aile kategorisinde S.bahtsiz (2 puan) tarafından soruldu