0 oy
896 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Daha önce okuyup üzülürdüm insanların durumuna şimdi bende mi öyle oldum diyorum karnimda bebeğimle günlerdir ağlıyorum eşimle sevgiliydik ondan önce sevgilim vardı salaklık edip öpüştugum falan oldu birini çok sevmiştim biliyordu meğer o zaman onunla yazısmis *** kurusu da benim için ağzına geleni söylemiş eşimde beni sevdiği için o zaman bana yansitmamis yıllarca içine atmış 6 ay önce tabi onun dediğine göre Instagram dan hesap açmış bir sürü orspyla yazısmis sonra ihtiyaç görmeye kadar gitmiş birkaç gün önce yakaladım açıkta unutmuş bide okadar kıskanç olduğumu bilmesine rağmen şaka gibi yarım saat öncesinden kardeşim mesaj atmıştı kim demiştim güvenmiyorum diye kızmıştı yakaladiktan sonra ağladı bayıldı başını duvarlara vurdu ayağıma kapandı kendini bile bicakliyordu seni seviyorum hata ettim bidaha olmayacak dedi sözde affettim ama içim almıyor  seni aldatmasın diyor ama ben aldatılmış hissediyorum sizce ne yapmalıyım devamı gelir mi 

26 Cevaplar

+11 oy
(7,972 puan) tarafından
Eşinden öncesi eşini zerre ilgilendirmez ondan önce olan olayları bahane edip böyle pislik yapmasi onun şerefsizligidir nettt
tarafından
+10 aynen öyle
(2 puan) tarafından
Biz aslında çok şey yaşadık ailemizi bile karşımıza aldık benim hatam vardı zamanında dert etmesini anlıyorum ama çözüm bu olamazdı
tarafından
Canım benim sen eşini temize çıkarmak için niye kendini suçluyosunki kim evlenmeden önce kimseyle görüsmemis  yada biseyler yaşamamış madem o kadar kötüydün almasaydı
tarafından
Bencede psıkolojık baskı kurmus kıza resmen masumu oynuyor kızda ınanmıs herkesın bı gecmısı var evlı iken boyle boklar yemesi ne alaka noldu ödelmiş mi olacaksınız simdi eşin böyle dusunuyorsa ona şunu söyle şartlar eşit degıl sen bekarmıstın ve esın hayatında yokmus tu suan ıse esın evlı hayatında sen varsın ustelık sen opusmussun o yatmaya kdar gıtmıs
(2,014 puan) tarafından
Sen kendini niye suçluyosunki onu anlamadım ondan önceki hayatından ona ne.. Ayrıca sen ondan önce böyle şeyler yaşadın diye onun gidip evliyken bunun intikamını alması çok saçma değilmi. Resmen bahane etmiş
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bıraksaydın bıçaklasaydı kendini 
(2 puan) tarafından
Yapamadım karnimda bebeğim vardı ailesine ne diyecektim
(48,708 puan) tarafından
emin ol bicaklamazdi ha yapsaydı da ailesinede aldatti yedigi boklari ört pas etmek icin bicakladi derdin
tarafından
Aynen öyle hepsi duygu sömürüsü bıçaklıycak adam bıçaklar kimse engel olamaz
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Sadece yazismami yoksa berabr olmuş demi 
(2 puan) tarafından
Sadece yazışma
(3,767 puan) tarafından
Kendi ne kalmış seviyosan evligin de sana  nasıl davraniyo bı hata yapmış  iyi düşün karar ver sakın burada hmn aldatmış şunu yap demelerini etkilenme iyi düşün kendin
(2 puan) tarafından
Okadar şaşkınım ki biz kavga etmezdik mutsuz değildik aile sorunu yoktu bebeğimiz olacaktı her şeyi mahfetti
(2 puan) tarafından
Ya beni bugüne kadar hiç üzmedi neden diyorum arkadaş ortamında bile laf gelmesin diye okadar dikkat ederdi öğretmendir  kadın velilerle bile konuşmazdı yanlış anlarım diye bosanmak istesem ailem ne der
(3,767 puan) tarafından
Esin  kaç yasinda affederse de  hep içinde bı şüphe olacak 10 yıl gecsede unutmayacaksin seviyoruz dioylar ama yinede aldatmaya ugrasiyolar
0 oy
(381 puan) tarafından
Sorman hata 
0 oy
(137 puan) tarafından
O kadar içine dert olduysa evlenmeseydi kendinin problem gördüğünü sanmıyorum sadece hatalı ve bunun arkasına sığınmak istiyor..
(2 puan) tarafından
Seni çok seviyorum gönlüme söz geçiremedim ama içim çok doldu önce içimi döktüm sonra böyle sohbetler oldu dedi
(137 puan) tarafından
Sana birsey söyleyeyim mi aşk felan hikaye insanın aklına bir kere şüphe düştü mü kemirir durur ki onda da olsaydı seninle bu yola çıkmazdı. İnsan inanmadığı güvenmediği insana eşyasını emanet etmiyor kaldı ki evlenmek bana hiç inandırıcı gelmedi inan bana
0 oy
(683 puan) tarafından
Sence aldatmış sayılmaz mı bence 100 de yüz aldatma bu daha napsin adam nasıl aldatsin 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Bide cinnet geçirmezlermi kürekle vuracan ağzına al şimdi bayıl diye madem çok seviyor niye  yemiş o b.klari arsız 
0 oy
tarafından
İyi bahane bulmuş bazen şaşırıyorum nasil sahsiyete sahip böyle kişiler kılıf uydurmaya gerek yok 
0 oy
(48,708 puan) tarafından
senin konunla ne alakasi var aldatmis oluyor
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Dahe ne yapsin acik açık aldatmis canim yani
0 oy
(564 puan) tarafından
Madem evlenmeden önce biliyordu evlenmeseydi bile bile? Şimdi onları bahane edip kendi suçunu yediremez kanma böyle şeylere kendini de suçlu görüp değersizleştirme sakın onu affedebilmek için. 
0 oy
(509 puan) tarafından
Bence yalan ayılıp bayılması klasik erkek işte kendimi öldürürüm inandırıcı gelmedi cnm hem senin geçmişin ondan önce
0 oy
(1,112 puan) tarafından
Yani şu geçmiş muhabbetleri dönmese sıkıntı yok *** var anasını satayım açıyorlar ondan önce yaşadığın her şey ne varsa hiç biri onu ilgilendirmez vence o yapacağını yaptı sonra srn böyle yapmışmışsın sinirle ben de yaptım hata ettim affet demeye getirmiş ama ben hiiiç inanmadım 
0 oy
(3,893 puan) tarafından
Aldatma olmuş olması için daha ne yapması gerekiyor?
0 oy
(116 puan) tarafından
Burnunu iyice sürt derimmm
0 oy
tarafından
Sanal, reel farketmez bu ihanet sayılıyor benim gözümde ihanetin affı olmaz 
0 oy
(315 puan) tarafından
Bugün midesi alıp başkası ile mesajlaşan yarın gider buluşur da birlikte te olur o potansiyele sahip 

Bence asla güvenmeyin hep gözünüz üstünde olsun madem bu sefer affettinz 

Kadın yapsa sadece bir erkekle yazışsa affederler mi?
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Evlilikten öncesi ne kadını ne erkeği ilgilendirmez ama suan bir yanyana gelmedilkeri kalmış ve sen hala aldatılmaktan sayıyorsun çünkü eşin sana sende yaptın dedikçe geri çekiliyorsun sen şuan evliyken yapsan ya seni çok sevdiğimden yaptım başkasını öpmeni hazmedemesdm desen eşin napar ha tamam der mi sanmam ne olur az çok biliyoruz ama biz kadınlar sevdiği için yapmış kıskanmış haklı  diye neredeyse mutlu olucaz bu sadece senin için değil bir çok kadın böyle ama asla öyle olmamalı ha sana boşan VS demiyorum ama bu konuyu konuşarak bir çözüm bulun yada terapiste gidin 
(2 puan) tarafından
Dün gece aynisini söyledim ben yapmış olsaydım ne yapardım senin yaptığını yapardim ama seni yine bırakamazdım bende hesap aynısini yapacam dedim yap için rahat edecekse birşey diyemem dedi sadece önce derdimi anlatmak hoşuma gitti sonra buna döndü dedi ne yapmak istiyorsun gerçekten hayatımdan gitmemi istiyor musun dedi sustum ondan nefret etmiyorum ama güvenim inancım bitti  nasil için rahat edecekse öyle yap ama ben sensiz yaşayamam yasasaydim daha önce yapardım dedi hayatımiza etmiş anlayacağın bende mutluyum deyip geziyordum etrafta zamana birakacam atlatamazsak biter zaten şimdi yüzünü görmediği 31 çektiği için ondan bosanmayacm ama guvenmeyecem artık
0 oy
tarafından
senin hatan yok canım bu durumda. Namusunla evlenmişsin. Kimse dil uzatamaz. Bu kadar. Ha onun adamlığı olsaydı senden yüz çevirmezdi. Sende sana gerçekten laık bildiğin biriyle evlenmişsin. Bu durumlara gelmesinin hatası sende değil. O seni yüz üstü bırakan pislikde. Hayatını bi kere mahv etdiği yetmemiş,ikinci kere mahv etmeye çalışıyorp
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Sn ondan önce yaşamışsın o ise snnle evliyken aldatmanın alasını yapmış ne demek aldatmış sayılır mu ?

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 247 göst.
4 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (237 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 541 göst.
0 oy
9 cevap 406 göst.
28 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 761 göst.
12 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu