0 oy
406 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sabah post atmıştım kaynanamın erkek çocuk diye kafayı yemesi diye neyse yarım saat önce aradı kayinbabami beni istemiş bende aldım yok benim kafam hiç yerinde değil de ondan öyle söyledim de bilmem ne bende dedim anne ilk çocuğum da da aynısını yaptın şimdi de aynısını yapıyorsun açıkçası ben artık araya mesafe koyucam çok samimi olduk bana ondan böyle davranıyorsun diye oda nasıl yani diye anlamazliktan geldi bende müsait değilim şimdi dedim kapattım anında kbabayi aradı bağırıp çağırdı ne dedi bilmiyorum kayinbabada tersledi kapattı hıncını alamamış eşimi aramış falan eşim tuvaletten çıktı üzerime yürüdü anneme ne dedin diye bende anlattım sonra babanı aradı bağırdı ne dedi bilmiyorum dedim sonrası malum bende babasını çağırdım bak oğlun böyle böyle yapıyor annemgili de aradı ben orda kalacakmisim dedim oda eşime sordu nereye gidecek ne yapacak orda diye o tabi sus pus bende olanları anlattım böyle böyle oldu baba sen yanımda degilmiydin başka ne dedim ben oğlan dogurmuyorum diye niye suçlu oldum o gitsin kalsın annesinin yaninda dedim oda doğru sen git ananla yasa dedi banada dedi kaynananla pek samimi olmayın gelip gitmeyin dedi sonra gitti 

4 Cevaplar

0 oy
(2,974 puan) tarafından
Helal olsun Kayinbabana kocanın yapamadigini yapmış 
tarafından
Sağolsun belki benimkinin de aklı basina gelir babası böyle dedi diye
(2,974 puan) tarafından
Ahh ahh bu erkekler Allah akıl fikir verisn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kayınpederine helal olsun