0 oy
981 göst.
Aile kategorisinde (82 puan) tarafından

Aklıma gelmeyen başıma geldi kızlar. 

Ben asla böyle birşey yaşamam eşim asla bana el kaldırmaz diyordum. Bu kadar kesin konuşmamak gerekiyormuş. 2 gündür mahfoldum üzülmekten. 

Gözü dönmüş gibi öyle dövdü ki yemin ederim sanki düşmana vurur gibi vurdu. Alkol almayan adam alkol almış. Kimin aklına uymuşsa içmiş gelmiş. Gördüm şok oldum. Sen ne yapıyorsun nasıl eve alkollü gelirsin bu ne demek oluyor dedim biraz yükseldim. Olanlar oldu. Beni resmen evire çevire dövdü. Elinden kurtulamadım. Çabaladım yapamadım. En son yere düştüm ayağımla dizine tekme attım hemen kapıdan çıktım çocuklarımı alıp. Dışarı çıkınca kendime geldim bağırmaya başladım. Defol git burdan Allah kahretsin seni nefret ediyorum senden falan dedim. Baya bağırdım. Bu arabaya bindi gitti hemen kapılarımı falan kilitledim giremesin eve diye. 

Ailesini aradım hepsi ayaklandı. Bugün hastaneye darp raporu almaya gidiyordum arabayla. Tam arabayı park edecem karşımda eşim. Şikayetçi olma yemin ederim aklım başımda değildi hatırlamıyorum özür dilerim pişmanım diye diye elime ayağıma kapandı. Git bırak beni diyorum gitmiyor. Yapıştı resmen affet diye. En son arabaya zorla tekrar bindim uzaklaştım yanından. Eve geldim kapının önüne geldi kaç defa içeri almadım. Aklım başımda değildi affet birdaha asla olmayacak diyor. Jandarmayı arayacam korkuyorum. Çocuklarım var onların gözünün önünde arbede yaşanır psikolojileri bozulur diye endişe ediyorum. Ne yapayım bana bir akıl verin lütfen. Zaten çok kötüyüm kırıcı yorumlar yapmayın. Boşanmak istiyorum ama yapıştı ölüm ayırır anca diyor. Vazgeçmem diyor. İki arada bir derede kaldım kafayı yiyeceğim :(

23 Cevaplar

+3 oy
(14,703 puan) tarafından
Bu evlilik devam edeceksede biteceksede o darp raporunu al. Kocan mahkemeye çıkıp cezasını alsın. En azından 5 yıl boyunca sana el kaldıracak olursa ceza alacağini bilsin ve o kirilasica eli sana kalkmasın. 
(82 puan) tarafından
Kırılsın. 8 yılın içinde ilk defa bana o eli kalktı ya gerçekten kırılsın. Aklım bende değil. Yemeden içmeden kesildim resmen
-Reklam-
0 oy
(483 puan) tarafından
Şişede kaldığı gibi kalmıyor o.illet malesef affet diyemem boşanma surundur derim bir daha yaparsa vur tekmeyi gitsin 
(82 puan) tarafından
Çok zoruma gidiyor.  Affedemiyorum.  Unutamıyorum. İlk defa başıma geldi böyle birşey. Nasıl atlatacam bilmiyorum
(4,903 puan) tarafından
keske oyle hoyle darp raporunu alsaydin. elinde belge kalsaydi en azindan. bir sinra tekrar kalkisirsa bu sekilde sanmseni dovmeye yeltenirse bu etti iki demenin ispati olurdu
(82 puan) tarafından
Yarın tekrar gitmeye çalışacam. Olmadı çocukları evden bir şekilde uzaklaştırıp ekip çağıracam. İçim soğumuyor. İşe de gitmiyor iki gündür. Kapının önünde yatıyor. Kendisi kapıda olduğu için çıkamıyorum da. Şaştım kaldım
0 oy
tarafından
Yapman gerekenin sende farkındasın zaten o yüzden diyecek birşeyim yok. Sadece geç kalma demek geldi içimden.
0 oy
(2,191 puan) tarafından
Polisi evine cağır bacım sana yazık birdaha sidet uyğulayan daha kotüsünü yapar sakın affetme hatda bile uzaklaştırma al sakın korkma 
(82 puan) tarafından
Polisi çağıracam çocuklarım var. Onların önünde kavga vs çıkar diye korkuyorum. Korkarlar. Hassas benim çocuklarım. Etkisinden çıkamazlar. Dört bir yandan çıkmazdayım ne yapacağımı bilmiyorum
(2,191 puan) tarafından
Cocukları başka bir akrabana gönder sakın kendini ezdirme
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Sen karar vereceksin canım,  bir daha için doğrulu mu?

Gerçekten sözünü tutar mı? Alkol bırakmak çok zor.
(82 puan) tarafından
İçmiyorduki asla. İlk defa içmiş. Başımıza bu geldi. Şok oldum nasıl içtin dedim. Hiç görmedim içmezdi çünkü. o içti ama beni mahfetti
(1,207 puan) tarafından
İçince ilk şiddette başvurması çok tuhaf geldi bana açıkçası.
(82 puan) tarafından
Bana içmesi tuhaf geldi. Nasıl içti inan aklım hala almıyor. Asla almaz ağzına alkol.
Onu öyle görünce çok sinirlendim. Sen nasıl içersin nasıl bunu yaparsın eve nasıl böyle alkollü gelirsin dedim. Sesimi yükselttim hatta. Ve sesimi yükselttim diye aldı eline beni.
Aklıma geldikçe çok berbat hissediyorum. Kolum kanadım kırıldı sanki. Yüzünü dahi görmek istemiyorum. Yazıklar olsun emeklerime
(1,207 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun,  iyi tart biç biz ne desek de sen yasayacaksin
0 oy
(983 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. Ne yorum yapsam sebep olmaktan korkuyorum. Boşanma diyemem çünkü tekrar yapmayacağının garantisi yok. Boşan diyemem çünkü bizi ölüm ayırır diyorsa boşanan kadınların başına gelen Allah korusun size de olur diye korkuyorum. Rabbim tez zamanda en güzelini sizlere nasip etsin inşallah. Sadece dua edebilirim. 
(82 puan) tarafından
Benimde korkum o. Senden vazgeçmem için seni öldürmem gerekir diyor bana. Her taraftan kapana kısılmış durumdayım
(983 puan) tarafından
Allah korusun çok tehlikeli bir durum. Lütfen kendinize çok dikkat edin. Yasal olarak korunma altına alınabiliyorsanız ne yapılması gerekiyorsa yapın ama kocanızın haberi olmasın. Belli ki takıntılı birisi. Allah yardımcınız olsun inşallah
(82 puan) tarafından
Lütfen dua edin. Çocuklarıma baktıkça içim acıyor. 2 gündür yemeden içmeden kesildim. Sürekli ağlıyorum bitik durumdayım
(983 puan) tarafından
Dua edeceğim ama siz de önce kendiniz sonra da çocuklarınız için güçlü olun.
0 oy
tarafından
Bidaha güvenmezdim
0 oy
(620 puan) tarafından
Buraya yazdığına göre gönlün var affetmeye. Ama ölüm ayırır demek bile çok hastalıklı bir durum farkındasındır... Şiddet, aldatma, sadakatsizlik,yalan gibi duygular bir kere oldu mu hep olur. Buna emin ol. Bunlar alışkanlık yapan huylar çünkü. 
(82 puan) tarafından
İçim soğumuyor. Yemin ederim sanki köz var içimde. Yandıkça beni yakıyor. Asla içmezdi. Ne olduysa içmiş. Mahfetti beni. Kalbim doğrulmuyor. İyi değilim. Psikolojik olarak çökmüş durumdayım.
Senden vazgeçmem için seni öldürmem gerek diyor. Buda beni korkutuyor. Ne yapacağımı şaştım kaldım
(620 puan) tarafından
Bu söylediği cümleyi ispat eden mesaj ekran görüntüsü ve ses kaydı ile bir avukata git. Hem darp raporu al darp için şikayetçi ol hemde tehtit ettiği için ayrıca şikayetçi ol. Hapse girme korkusu bi sarsın bakalım bak bidaha yaklaşabiliyo mu
(82 puan) tarafından
Mesajda da söyledi. Duruyor mesajı hala. Senden vazgeçmem için seni öldürmem gerekir diye mesajda attı. Elimde var silmedim asla
(54 puan) tarafından
Kendi gebersin vazgecmiyecekse  o zman tüm sorun kalkar hem suçlu hem de korkutuyo gereksiz varlik
0 oy
(8,674 puan) tarafından
ne olursa olsun o darp raporunu al
0 oy
tarafından
Ben asla boşan ya da boşanma demeyeceğim. Eşin alkollü ve aklı başında değil. Bu yüzden de şiddete başvuruyor. Orda sadece dövmek ile kalmayıp öldüredebilirdi. Fakat aklı başında değil dediğin gibi. Yani içmenin tekrarı olmayacaksa çok çok surundurerek affedilebilir belki o da bir ihtimal fakat senin can güvenliğin artık yok. Ben şiddet konusunda pek bir şey diyemeyeceğim aklı başında olmayan adamdan ne beklersin ki? 
(82 puan) tarafından
Tekrarı olsun yada olmasın. Benim yaşadığım şeyi unutturacak mı bana. Aklımın bir köşesinde olacak hep
0 oy
(1,346 puan) tarafından
Hiçkimse için yapmaz demeyeceksin. İnsanoğlu herşeyi yapar malesef. Zor bir durum. Kafası yerinde değilse ikinci bir şans hakeder fakat buda ne olursa olsun affedilecek birşey değil. Ne diyeceğimi bilemiyorum. İçen ağzıyla içse keşke. Büyük ihtimal seni başka birşey olarak gördü bilinç kapanınca malesef olur olmadık şeyler oluyor bir tane komşum bana alkol alıp çarpıldığında eşimle arabada içiyorduk hemen yakınımızda mezarlık vardı sonradan farkettim mezarlıktada içilmez diye kendi kendime söyleniyordum sonra kafam gidince mezarlıktan bir teyze gelip utanmıyormusun burda içmeye diyerek beni dövmeye başladı dedi yani gerçekten bilinç gidiyor. O an yanındaki kocası insanlar napıyor bu diye çok şaşırmışlar kendini yerden yere vurduğunu görünce halbuki komşum farklı şeyler görüyor yaşıyor o an. Yani bilinci yerinde olmayabilir doğru olabilir fakat bilinci yerinde olmayan bir adam eve nasıl geliyor evinin katına nasıl çıkıyor oda meçhul.
(82 puan) tarafından
Evet sarhoştu. Beni darp ettiği yerde ben yere düştüm. Yere düşünce ayağımla kendisine vurdum yere düştü. Kalkamadı bir müddet. Ben o arada çocukları alıp dışarı çıktım. Ardımdan çıktı ama adımları birbirine giriyor. Arabaya bindi. Arabayı çıkartırken bahçe kapısına vurdu. Sağa sola sürmeye çalıştı. Arabayı vura vura çıkardı bahçeden. Zaten çok ilerleyemedi baktım durdu hareket edemedi
(1,346 puan) tarafından
Peki hiç sinirlenmiyormuydu eşin sana sinirliyken tepkileri nasıl olurdu?
(1,346 puan) tarafından
Şimdi diğer yorumlarına baktım eşinin şiddet meyili var olumsuz düşünceleri var bu adamı affedersen çok büyük sıkıntı hadi orda aklı yok diyelim ki aklı yerindeyken öldürmekle ve sakat bırakmakta tehtit eden bir adam var bu sağlıklı bir birey değil kesinlikle. Kendini korumaya almalısın.
(82 puan) tarafından
Sinirlenme vs evet var doğru.
Fakat bu zamana kadar asla el kaldırmadı bana. İlk oldu bu.
Yoksa illaki ufak tefekte olsa tartışmalar oluyordu.
Keşke yine ufak tefek tartışma olsaydı. Affedemiyorum. Boşanmayı göze almış durumdayım. Mental olarak yorgunum. Birdaha yapacak mı yapmayacak mı emin olamıyorum. Bu ikilemde beni bitiriyor. Kestirip atmak istiyorum çocuklarıma kıyamıyorum.
(1,346 puan) tarafından
Çocuklarıma kıyamıyorum diyorsun ama o çocukların bu tarz sahneleri izlemesi ne kadar doğru olabilir ki. Doğru değil... Bu affediş ona sürekli nasıl olsa affediyor rahatlığı verecek. Ayrıca kendisini gebertsin pislik seni neden öldürmekle sakat bırakmakla tehdit ediyor? Bu daha büyük bir sıkıntı.
0 oy
(3,812 puan) tarafından
Ben boşanma diyemem, vicdanım el vermez. Ne şartta olursa olsun şiddete başvuran kişiden eş veya baba olmaz bana göre. Darp raporunu al bence ve yoluna bak. He bu arada bırakmıyor anca ölüm ayırır vs bile psikolojik bir şiddet, ne demek ölüm ayırır? 
(3,812 puan) tarafından
Baksana Allah aşkına bunu söyleyen kişi düzelir mi hiç? Böyle bir sevgi şekli yok, alenen tehdit ediyor seni. Barışınca da nasıl olsa korkuttum deyip devam edecek. Senin korkunu tahmin edebiliyorum ama korkarak bir yere varamayacaksın ne yazık ki.
(8,154 puan) tarafından
Sırf seni korkutmak için yapıyor ama yinede bilemem yanliş yönlendirmek istemiyorum da zaten böyle biriyle zor gider açık açık ölüm tehditi yapıyo 4 tanede çocuğun varmış üzüldüm.
(82 puan) tarafından
Çocuklarım iyikilerim benim.
İnkar edemem babalığını muhteşem yapar. Daha bir çocuğuna da kızmamış korkutmamış. Omuzunda başında gezdirir çocukları. Birşeyi bir defa istesinler bulur yaratır önlerine getirir.
Ama şuan çocukların gözünde annelerini döven bir babaları var. Çocuklar unutur mu hiç ?
Büyük oğlum anne ben yanındayım seni asla bırakmam diyor. İçim yanıyor yemin ederim.
Tiksiniyorum. Görmek istemiyorum
(8,154 puan) tarafından
Ee bu adam durduk yere neden bu hale geldi?
(82 puan) tarafından
Bende orasını anlamıyorum.
İçmeyen adam ne oldu içti.
Bana sadece diyor bir b.ok yedim i.t gibi pişmanım birdaha asla yapmayacam diyor.
Niye içtin diyorum kafama t.üküreyim arkadaş verince kıramadım diyor.
Söyledikleri beni tatmin etmiyor. Ne olursa olsun bana vurduğunun gerçeğini değiştirmiyor
0 oy
(9,129 puan) tarafından
Eşine suc buluyorum elbette şiddet affedilemez ama muhtemelen tetikleyen de sen oldun. Keşke sakin kalabilseydin. Aklı başında olmayan adamla konusurken cok dikkat etmek lazım 
(82 puan) tarafından
Ne olursa olsun bana el kaldıramaz. Bu hakkı ona ben vermedim. Yapamaz. Hep söyledim olurda bana elin birgün kalkarsa asla affetmem seni dedim. Yapmam ben öyle birşey nasıl kıyayım gül güzelime derdi bana :(
Demekki kıyabiliyormuş. Yazıklar olsun
(9,129 puan) tarafından
Aman bacım bir suursuzlukla yapmıs elbette insan nefsıne agır gelen bir durum anlıyorum seni ama zaten sucluluk psikolojisi ile gelmiş bir adama ses yukseltıp karsısına gectiysen senden zaten beklediği tepki oldugu için dayak atarak susturmaya calısmıs. On yıllık evliyim bende derdim dayagı felan kaldıramam biter diye ama bir kac kez bazı şeyler yasadık ama dikkat ettim benimde sucum cok üstüne üstüne gidip başıma sıcratmısım o yüzden sessiz kalmayı dogru zamanda bılmek lazım. Hakkınızda hayırlısı olsun
0 oy
(2,519 puan) tarafından
Canım darp raporu al h elinde dursun hemde seni ölümle tehdit ettiğini soyle polise hem sana koruma versinler hemde cezasını çeksin 
0 oy
(2,279 puan) tarafından
Bosanma niyetin varsa kafana koymussan cagir jandarma inceldigi yerden kopsun darp raporu al elinde darp raporu olursa cocuklara alamaz cocuklarla tehtit edemez yok bosanma niyetim yok dersen kir bacagini otur evinde
0 oy
(402 puan) tarafından
Bir benzerini yaşadım bende geçmiş postumda bulursun. Şikayetçi oldum ama boşanma davası açmadım. Eşim 5 yıl bana tırnağının ucu ile bile dokunmaz ceza verdiler. Süründürdm iyice kapimda. Elime ayağıma kul kpek oldu. Sakın dönme yolundan. Birdaha Cesareti olmasin. Git darp raporu al şikayetci ol.  Sonra mahkeme günü gelince ben şikayetci değilim kocamı affettim desen bile devlet eşine dava açacak el kaldırdıgi için ve 5 yıl cezası verecek. Hem sen mutlu hem eşinin 2.ye cesareti bitmiş olacak. 
0 oy
(2,528 puan) tarafından
İçkiyi ağzıyla içmemiş peze.veng.Alkollu insana pek yaklasilmaz canim o an ne yaptıkları belli olmuyor.keske öyle çıkışmsaydin.yanlis anlama sus demiyorum konuş tabi ama ayikken . Allah korusun o dengesizlikle daha kötü sonuçlar olabilirdi.affet demicem..yarın çünkü ne yapacağı belli olmaz yine içerse sıkıntı:(
0 oy
tarafından
Hiç bir konuda kimseye güvenmemek lazım. Ben burada konu açmıştım, her kadının gizli birikimi olmalı, kötü bir olay yaşar ise cebinde parası olmalı diye. Öyle 300-500 den bahsetmiyorum tabi. 2-3 ay yaşamı idame ettirecek bir meblağdan bahsediyorum. İnsan oğlu çiğ süt emmiş.10 yıl canım kocam dersin 10 dakikada öyle bir şey olur ki, aklın feleğin şaşar. Güvenmeyin kimseye arkadaşlar. Hele ki çocuğunuz varsa , mutlaka gizli bir birikim olsun. 

Soru sahibine ne diyeceğimi bilemiyorum. Ailen yok mu ? Hani sabredilir bir şey değil şiddet..
0 oy
(383 puan) tarafından
Bir defa bulaşmıs bu illete icmis kendinde degilmis eger affedersen yine yapar o yüzden darp raporunu alki bir daha içmeye sana el kaldrımayı cesaret edemesin yoksa yine yapar emin ol
0 oy
(279 puan) tarafından
Buraya girip neden doğru olmayan şeyler yazma peşindesiniz? Daha önceki postlariniza baktım benden gizli izin almış, ise gitmemiş, arkadaşları ile içmeye gitmiş hatta senin içkin bizim sonumuzu getirecek dedim yazmışsınız burada asla alkol kullanmaz, ilk defa içiyor vs yazmışsınız. Hepsi yalandır vs demiyorum ama eğer yalansa neden bu platformu böyle senaryolarla meşgul ettiğinizi de bilmek istiyorum. 
(82 puan) tarafından
O aklımdan çıkmıştı tamamen. Oda arkadaş uğruna yapılan bir şeydi. Normalde içmez asla. 8 yıl önce bırakmıştı. Bir o birde bu oldu.
Ne senaryosu hanım efendi ?
Şiddetin senaryosu olur mu pardonda ? Fotoğraf mı atmam lazım illa senaryo olmadığına inanmanız için ?

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 423 göst.
30 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
76 cevap 2,386 göst.
6 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Ece0935 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 784 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Dalin (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 238 göst.