+1 oy
2,260 göst.
Aile kategorisinde (93 puan) tarafından
Kızlar bizim arabayı eşimin abileri alıp alıp götürüyor işiniz var mı diye bile soran yok. Dün de abisi sabah 10 da aldı arabayı. Eşim askere gidecek onun alinacaklari vardı biz gidecektik halbuki. Gün boyu araba geliyor mu diye yola baktı durdu. Abisini de aramıyor hiç çok korkuyor hepsinden çekiniyor. Taa saat 20.00 de araba geldi. Durdu o saatte askere gideceği için korona testi yaptıracaktı. Hadi şimdi gidelim dedi. Ben çok sinir oldum arabayı aldıkları için izinsiz. Askere gidecek cebimizde sadece 100 TL para var. O kadar dikkat ediyoruz ki harcamalara. Abileri arabayı alıyor benzini bitirip getiriyor. Doldurmuyorlar da. Ben de giyinirken aşkım sen de çok pasifsin kendi işin varken 10 saat araba emanet verilmez ki dedim. Üstüme yürüdü boğazıma doğru ittirdi. O benim abim sanane çingene dedi. 29 haftalık da hamileyim sinirlerim zaten çok geriliyor. Başka hiçbir laf etmedim. Arabada iki de bir bana vurup duruyor. Yine karşılık vermedim artık yüzüme tokat atınca ben de bı tokat ona attım. Parmagim gözüne girdi. Birden boğazımı sıkmaya başladı trafikte. Enseme yumruklar attı. Sen şimdi göreceksin katilin ben olacağım senin dedi. Arabayı hiç bilmedigimiz tenha bir köye çekti. Şimdi burda boğup öldüreceğim seni dedi. Boğazıma yapıştı ben imdat diye bağırınca insanlar görünce arabaya attı zorla bastı gaza götürdü. Bir daha baba evine gitmek yok kardeşlerinle konuşmayacaksin dedi. Ben bu olaylarda arabada gizlice 155 i aradım. Kadın sesimi duyuyor musunuz dedi imdat yardım edin dememle bir telefonu elimden aldı. Kafama dudağıma vurdu. Köylerine götürdü. Orda da yine tenha bı yere çekti sen göreceksin gününu dedi. Ben sinir krizi geçirdim bagirmamla bir adam geldi. Plakayı al bana bir şey olursa sorumlusu bu adam dedim. Arabayı hızla sürdü. Evlerinin önünde ben yere yığıldım kaldım. Ailesi aldı beni sinir krizi geçirdim. Babası gitmiş dövmüş bunu. Yüzüne tukurmus. Gece mecbur orda kaldım sabaha kadar tepemde bir silüet boğazımı sıkıyordu. Çok kötüydüm. Sabah ben anneme geldim. Babası ikide bir arıyor bizde boşanma olmaz olursa kan çıkar biz 17 asiretiz vazgeç yapmamıştır öyle oğlum. Bunlar küçük şeyler diyor. Arıyor açmıyorum. Şikayete polise gidecektim annem engel oldu. Bunlar aşiret evi basmaya kalkarlar sana zarar verirler olayı ilerletirsek dedi ben de çok korkuyorum ve bugün bebek hiç hareket etmedi. 2 yıllık evliyim burnumdan getirdi. Daha önce de yastıkla boğmaya kalktı. Boğazımı sıktı. Çok çaresiz hissediyorum. Önceleri de boşansan nolacak seni rahat bırakacağımı mı sanıyorsun diyordu. Hep tehdit öldürcem seni ölümün benim elimden olacak katilin ben olacagim diyor hep. Bugün sadece bı kez aradım ailem arkamda destek bosanacağım aileni ikna et dedim. Bana şey diyor ben askerde iken 1 ay kafanı dinle düzelecek her şey diyor ben sana hiçbir şey yapmadım dün diyor senin yaptığın çok ağır diyor. Nerden bulastim buna. Ne ilk hamilelik hevesim oldu. Bı kere olsun karnımı sevmedi. Cocugu ile konuşmadı aşerdigim hiçbir şeyi almadı. 

76 Cevaplar

+6 oy
(222 puan) tarafından
Canim çok üzgünüm Allah sana yardım etsin. Bebeğine yardım etsin kurtul o adamdan buran önce hatta şehir değiştirin. Artık kadın cinayetlerini kaldıramayacak haldeyiz. Böyle bir adama sakın kocam çocuğumun babası diye geri dönme. O çocuğa da zarar verir. Zaten çocuğunu düşünseydi sana vurumuydu hiç serfsz adi pislik
(93 puan) tarafından
Yarın tüm cesaretimi toplayip şikayete gideceğim inşallah canim
(427 puan) tarafından
Git canm ama darp raporu al en ufak bi cizik bile rapor yerine geciyr korkma sen okumus bilmis bi annesin bugun sana bunu yapan yarin gozu donup evladina ne yapmaz korkmadigini anlasinlar
(93 puan) tarafından
İnşallah canım dua et bana nolur her şey rast gitsin
(427 puan) tarafından
Hersey tam istedigin gbi dort dortluk olmaz elbette sorun cikarirlar ama sen kararli oldukca hersey rayina oturur dualarim sen ve senn gbi caresiz kalmis tum kadnlarla..
(93 puan) tarafından
Amin inşallah canım
-Reklam-
+2 oy
(14,032 puan) tarafından
Senaryo mu okudum ben bu ne ya 
(93 puan) tarafından
Valla canım o kadar kötü haldeyim ki
(1,019 puan) tarafından
Az önce aynısını dedim kendi kendime. Kâbus mu bu ya..
(673 puan) tarafından
Hayal ürünü mü acaba dedim
(802 puan) tarafından
Bende aynısını düşündüm valla film şeridi geçti gözüm önünden sanki..
+1 oy
(446 puan) tarafından
Kacin ordan sehir degistirin izinizi kaybettirin aman allahim ne cesaret kuzum benim sen de bir ananin evladisin nasil kiyabilir of aglicam artik nedir bu kadinlarin cektigi ortada hic bisey yok hemde cok haklisin allah bildigi gibi yapsin eli kirilsin 
(93 puan) tarafından
Bı de kaç gündür içimden diyorum ki askere gidecek canının cektigi yemek varsa yapayım birlikte güzel zaman geçirelim. Hatta dün sabah 5 ye uyandım gidecek diye ağladım 7:30 a kadar saçlarını oksadim onu izledim öyle uyurken o. Yemin ederim hep kendimden çok onu dusundum. Ben bunları hak etmedim.
(446 puan) tarafından
O seni hak etmiyor kesinlikle daha iyilerine layiksin lutfen dedigim gibi izinizi kaybettirin size ulasamasin dikkat edin canim benim kiyamam ben sana senin icin dua edicem lohusayim belki kabul olur :(
(93 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok sağ ol
+1 oy
(675 puan) tarafından
Ayy okurken elin ayağım titredi Allah yardımcın olsun canım git darp raporu al şikayetçi ol bebeğini düşün en azından Allah korusun yine vurmaya kalkar sana birsey olmasa bile bebeğine olabilir ne olur boyun eğmeyin böylelerine emniyete git kendini koruma altına al 
(93 puan) tarafından
Yarın gitsem geç mi olur canım. Çok korkuyorum bu süreçlerden
(675 puan) tarafından
Hiç korkma git tabiki gitmezsen kork asıl devlet ne için var devlete sığın anneni falanda boş ver söz konusu senin ve bebeğinin canı ya inan ne diyeceğimi bilmiyorum yaa
+1 oy
(3,551 puan) tarafından
Sjjsjs aşiret olunca ne oluyormuş.. Koskaca Türkiye Cumhuriyeti bir kadına sahip çıkarmıyorsa hiç olmasın daha iyi.. Annen de ne güzel pısmış sinmiş.. Aşiretmiş başlarım onların aşiretine. Ne yapacaklar ki.. Ay tövbeler olsun. Allah ım evlerden ırak etsin. Rabbim.. Seninde Allah yardımcın olsun. Ana baba arkanda olmayınca öyle olur işte. Benden sana söylemesi kaç kurtar kendini onlardan. Bi bk yiyemez ler.. 
(93 puan) tarafından
Asla geri dönmem canım. Salı günü askere gidiyor bedelli. Bir ay kesin yok. Sadece ailesi engel olmaya çalışacak buna eminim
(3,551 puan) tarafından
Kuzum sen izini kaybettirmeye bak. Allah aşkına. Ben yprum yapınca direk ırkçı diyorlar ama ben ayrım yapmıyorum. Onların oğulları bırak liseyi 10 üniversite bitirse bile görüşleri değişmez. Normal kürt gibi değiller onlar.. Ve boşanma mevzuu onlar için namus meselesi. Çok geriye gitmeye gerek yok. Kızlarını sırf boşandı diye Töre ugruna kurban verenleri var. Bunlar filmlere bile konu oluyor. Bir an evvel polise git durumu anlat. Bir uygulama var onu indir telefonuna. Onlar da cezaevine koşulsuz girecek adam çoktur. Gelir çeker vurur para uşagı biri ben vurdum der girer yatar umrunda bile olmaz. Aman diyim dikkat edin kendinize. Elinde mesleğin var ne güzel. Git Baska bir ilde çalış diyeceğim ama birde hamilesin. O bebeği de sana bırakmazlar. Allah yardımcın olsun. İnşallah derdine derman bulursun.
(93 puan) tarafından
Dua et canım bana
(3,551 puan) tarafından
Bu mübarek gecede dualarım seninle. Rabbim iyi kullarından birinin sesini duysun. Hamileyim bende 8 aylık. Rabbim her daim korusun kollasın. Seni ve tüm kadın ve kızları Amin.
(196 puan) tarafından
telefonuna CİMER uygulama mutlaka yükleyin o anda 155 arayana kadar imdat diyene kadar onlar en yakın olanı yolluyorlar hemen
+1 oy
(572 puan) tarafından
Kizlar bu postu tekrar hortlatiyorum bilerek bu posta cok onceden denk gelmistim nickinide ezberledim noluyo post aciyomu diye takip etmek icin hic post açmamış birde en son 1 agustosta cevaplamis endiselendim acikcasi ozelden mesajda atmak istemiyorum kimseye bilen eden varmi bu yorumu artilayinca ustlere ciksin gercekten merak ediyorum post sahibi burdaysan cevap versene  cevabima nd kadar kotu bir zamanda yasiyoruz tanimadigim baska bir kadın icin endiseleniyorum suan birde hamileymis 
(750 puan) tarafından
İnşallah dönüş yapar cnm ya
0 oy
(545 puan) tarafından
Sen bu pislikten kurtulmazsan öldürür seninde haberini okuruz aşiret olup da bı b.klar sanki bana böyle hayat mı olur Allah yardımcın olsun ucuz kurtulmussun gene 
(93 puan) tarafından
Kesin bosanacağım canım kafamda bitirdim ama ailesi engel olmaya çalışacak buna eminim. Kendisi de bana bayıldığı için değil aile korkusundan boşanamıyor.
(545 puan) tarafından
Allah'ın belaları gerçekten çok üzüldüm durumuna inşallah Allah'ım sana bir kapı açar kurtulursun bu pisliklerden
(93 puan) tarafından
Allah razı olsun canım dua edin bana nolur
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Gerçekten tam bir sünepe o.... Çocuğu ile evlisin Allah kurtarsın ezik abisinden itt gibi korkuyo ama gücü evdeki kadına yetmiyo. Git şikayet et boşan
(93 puan) tarafından
Çok korkuyorum canım gidip polise anlatcam onu alıp gelirlermis ya bana ve aileme musallat olurlarsa diye.
(1,501 puan) tarafından
O zaman önce kadın dernekleri vardır oralara başvur hatta ahbapa falan yaz mesela yanına siyasi çekmeye bak
0 oy
tarafından
Tam bir piskopat cnm uzak dur başlarim aşiretlerine bune ya 
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Bugün hicbir yere yorum yapmadim ama  afedersin  o  ***** kocanın agzina siciyim geberesice gebersin inşallah  ****** oglu ****** Bacim seni de Allah kurtarsın bunlardan  walla cok üzülüyorum kusuruma bakma küfür ettim ama :(( ölsün kopek hamileye vurulurmu
(1,243 puan) tarafından
He eksik kaldi o abisinin de agzina siciyimm sulalesinin de gücü sana yetiyo mal kocanin
(93 puan) tarafından
O kadar kötüyüm ki anlatamam. Ben köpek gibi annemin kapısının önüne attı gitti. Bu kadar söz hakkım olamayacak mi bir de öğretmenim ben. Dua et canım bana
(93 puan) tarafından
Zaten bence o da razı değil arabayı alıp alıp gidiyorlar diye onlara bişey diyemeyip acısını benden çıkardı
(1,243 puan) tarafından
Aynen kuzum dua edicem sana
0 oy
(2,368 puan) tarafından
Allhm televzyndakler gibi ne diyecegime sasırdım sokak fln dinlemeyip buladar horslanıp dövecek ne var ******** adi durduk yere öldrcem seni demesine ne demezsin nasl korkmussndr Allh bildigi gibi yapsın cnm rabbim uzak tutsun senden Tebbet suresını oku cnm uzak tutsun babası oglunu dövmusmı eninmsn darp izlerini göster hastaneye git gorucu usulu mu evlendnz cnm 
(93 puan) tarafından
Dün babasi öyle dedi ben diğer odada idim ama dövmüştür babadan çok tırsıyorlar canım. Nerden bulastim ben bunlara
(2,368 puan) tarafından
Allhm yarabbim hep dualarmda olacaksın cnm ya bu ülke de adalet olmadgı surece doverim asarım katilin ben olcam ne demek ya seni sallandırsınlar da gör yasalar degilti diyeceksn masustan nye böyle biri oldu Esin herlwyde siddet gösteryr asiretse asiretlgnş bilsin dövmek sövmek mi rabbim güzel kaderlee yazsın diye bosuna demiyoruz esinin suyuna Ayetel Kürsi oku üfle cnm içir suyuna cayına yemegine sakinlessin durgunluk ver esime kıymetimi bilsin die bi gun basına öyle bsey gelecekki rabbim tarafndan ben napym diyecek canıyla ödemez ıns askerdeyken gelmesine yakın bosan dava ac polistende koruma talep et annen hangi sehirde cnm annenlerde git dayın amcan yok mu destek verseler böyle paso dayak bide sevgisi kalmadı ilgisiz hep koptu davranıyor diyorsn karnındakınn günahı ne hep streslı olacak sen sakın kal cnm smdı nerdesn annenlerde mi esine anlayacagı dilde sakince uzun bş msj yaz senin bana göstersin siddet agrıma gidiyor artık ben seni cok sevmiştim gözunu sinir oladar bürümüş ki karnındaki yavrumuzj bile görmuyorsn askımızım meyvesnı senin ay ı sey bacılarına abin karısınayapsa ne hissedersin Allhm verdigi canı Allah alır ya akıllan kendine gel yada bosancam senden sevmiyorsan söyle böyle sıddet olmaz günahıma giriyorsn can veremezsin de
(93 puan) tarafından
Canım kesin bosanacağım inşallah. Tek sorun ailesi kesin karşı gelecek. Benim ilk şiddet değil bu gördüğüm
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Lutfen o anneni de dinleme ve polise git sikayetci ol sessiz kalma 
(93 puan) tarafından
Nasıl bir surec olur canım çok korkuyorum. Aileme musallat olurlar diye. Bı abisi yilapr önce birini öldürüp hapis yatmış mesela. Tam belalar :(
(12,777 puan) tarafından
İzini kaybettirip baska sehire gidip koruma talep edebilirsin siginma evine uada
(7,194 puan) tarafından
Katil bir aileye bile bile mi gelin gittin ? Rabbim yolunu açık etsin iyi insanlar ile karşılaştirsin
(93 puan) tarafından
Canım sonradan öğrendim her şeyi çok uzgunum
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ailesine kuyruğunu kıvırıp eşine kuyruğunu kaldıran kendini yetiştirememiş bi insan evladı daha nefret ediyorum böyle erkeklerden bi halt yiyemezler kendileri gitsin aşiretleri gelsin hiçbir şey olmaz böyle giderse de öldürecek seni zaten en iyisi git raporunu al boşanma davanı aç gerekirsensosyal medyadan hesap açıp olanları anlat kamuoyunu toplarsan hiç bir halt yiyemezzzler bunu gördük çok
(93 puan) tarafından
Bı de suçum olsa üzülmeyecegim. Ben kötü bişey demis miyim canım  valla bıktım eskiden gözlerimin ici gülerdi artık yaşamak dahi istemez oldum
(4,089 puan) tarafından
Suçum olsa bile kimse dövemez böyle düşünmeyin
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Şizofren heralde bu
(93 puan) tarafından
Ben de ondan şüphelendim yeğeni de şizofren tedavisi görüyor çünkü
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Offf kuzum benim rabbim yardımcın olsun çok zor bebegi de iyimi diye keşke rutin bi kontrolden gecsen
(93 puan) tarafından
Ben kaçtır diyorum devlette sıra vermediler 1 aydır gorunmedim. Özelde muayene 95 TL . Ne gerek var özele diyor bana gelince. Ama başkalarına para yediriyoruz sürekli
0 oy
(55 puan) tarafından
Kiyamam ya Allahim yardimcin olsun cnm insallah tez vakitte kurtulursun inan cok uzuldum rabbim bi daha yasatmasin cehennem olsun hamile kadina vurulurmu ya yazik vallha 
(93 puan) tarafından
Bu ilk olsa bı de canım. Daha önce de kaç kere vurdu yastıkla boğmaya kalktı. Ama ilk defa dünkü kadar korktum gözü dönmüştü boğazından hırlama sesleri geliyordu. Dün ben bagirmasam kesin bugün haberim çıkardı ölü bulundu diye
(55 puan) tarafından
Allah korusun bacim agzindan yel alsin oyle seyler soyleme Allahim nasil bi canilik bu ya nasil kiyabiliyorlar anlam veremiyorum ne desek bos ailen arkanda olsa da bos cnm sen en iyisi kadin siginma evine yerles ailenin yaninda dursan ailenede zarar verirler burda bir akrabam vardi kizi evliyken baskasina kacti kocasi kizin babasini oldurdu evini atese verdi sonra ceza evine girdi orda kendini oldurdu kiz hala surtuk gibi sokakta surtuyo o yuzden sana ve ailene bisey olmasini istemiyorsan kimse istemez git kadin siginmaya tarp raporu al kendine kalsin yaninda bosan gitsin Allah onun belasini versin Kurani kerimde bi ayet var Allahin kadin kullarina vurmayin diyor yani vurursaniz karsinizda beni bulursunuz diyor Allahim goruyor duyuyor biliyor Allahim sana sabir onada akil fikir versin
0 oy
tarafından
Allahim onun bin belasini versin de seninle ugrasacak takati kalmasin insallah, seni de rabbim kurtarsin bacim
(93 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok dua edin bana
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Yavrum ailen nasıl arkanda değil, o aşireti yerle bir etmiyor. Bu adam kesin seni öldürür, böyle pislik şiddet meyillisine çoçku mu vereceksin , çocuğun şiddet ten başka ne öğrenecek
(93 puan) tarafından
Yok canım asla geri adım atmayacağım o kotasını doldurdu çoktan sadece dava açınca da ailesi eminim engel olmaya kalkacak. Bu da sırf onlara söz geciremedigi için bosanmiyor zaten. Çok dua edin bana canım
(1,016 puan) tarafından
Lütfen boşan lütfen can. O bebeğin şiddetten başka birşey öğrenmez. Hangi şehirde in. Keşke elim sana uzanse
(93 puan) tarafından
Aydindayim canım. Bebeğimi bir kere olsun sevmedi onunla hiç konuşmadı aşerdim almadı hiçbir şey
0 oy
(290 puan) tarafından
Gerçekten inanılır gibi değil senin o adamın yanında can guvenligin yok resmen hemen ailenin yanına gidip uzaklaştırma aldir bence yapabiliyorsan. Çünkü anladığım  kadarıyla ne eşin ne de ailesi halden anlayan insanlar değil . Eşinin babasının tepkisini anlayamadım hem dövüyor oğlunu cezalandırıyor hem de bizde boşanma yok kan çıkar diyor
(93 puan) tarafından
Doğulu bunlar canım. Babası 80 yaşında. Ben aydinliyim. Öğretmenim. 1.5 aydır buralardayız . Bir günden bir güne tatil yapmadık. Ne yapsam yaranamadım. Ailesi ve annemler Aydın'da hepsi de sadece ilçeleri farklı. Sorun şu o da ben de Yüksekova'da öğretmeniz. Eninde sonunda oraya dönmem gerekecek. Denk gelmek istemiyorum onu napicam bilmiyorum
(290 puan) tarafından
Sözü geçen aklı başında bir büyüğünüz yok mu hiç? Bu adamın bir an önce ruh hastası olduğunu kabul edip tedaviye başlaması lazım.
0 oy
(2,895 puan) tarafından
Yaa nasıl kurtulsan bu senin sebebin olur pislik  ya hamile kadına eli kalkan dogurunca neler yapmaz sana ah başka bi şehire gitme imkanınız yok mu 
(93 puan) tarafından
Canım onun ailesi ve benim ailem Aydın'da yaşıyor. Sorun şu ki ikimiz de öğretmeniz Yüksekova'da. Yani eninde sonunda oraya döneceğim karşılaşmak istemiyorum napicam bilmiyorum
(2,895 puan) tarafından
Bide öğretmen mi bu pislik çocuklara bu şekilde mi örnek oluyor valla Allah yardımcın olsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 406 göst.
30 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,852 göst.
18 Ağustos 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 599 göst.
16 Şubat 2022 Aile kategorisinde Caresiz07 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 727 göst.