0 oy
202 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Annesi yüzünden bana şiddet uyguladı birde kendi haklıymış gibi her yerden engellemiş eve gelip yatıp kalkıp gidiyor ben bilmiyorum bu nereye kadar böyle gidecek şimdi beni lincleyeceksiniz ama 2 3 gündür nerdeyse bişey yiyip içemiyorum hiç halim yok hayattan soğudum kızım olmasa yataktan kalkmam anneme olanları anlattım hiç gel falan demiyor ben böyle nereye kadar yaşayacağım 4 aylık hamileyim ve 2 yaşında kızım var eşimle tartismadan da konuştum annesinin bana bunları dediğini ama o annesi olacak insan eşimi arayip ne dediyse doldurmuş gerçekten çıkmazdayım ne yapmalıyım hiç bilmiyorum annem bı gel dese hemen giderim ama demiyor şiddete uğradığımı bildigine rağmen hamile olmasam kızımı kreşe verip çalışır yeni bir düzen kurardım kendime ama 

4 Cevaplar

0 oy
(1,730 puan) tarafından
Bence ailenin gel demesini bekleme sen git 
tarafından
Bilmiyorum kuzum böyle yok sayilmak ağır geliyor devam ederse gitmeyi düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(784 puan) tarafından
Adam adam olsunda eşle annesini taşımayı bilsin 

Sende boyle biri için aç susuz kal aferin sana 

Kendine edersin 

Geldimi yüzüne konuş bı iki laf soyle napmaya çalışıyorsun de 
tarafından
Kuzum yediğin içtiğin haram olsun diyor her kavgada bende dedim sen bana bakmak zorundasın ihtiyaçlarımı karşılamak zorundasın diye ama içimden gelmiyor hiç birşey yiyip içmek en iyisi konuşmak sanırım cevap verirse tabi
0 oy
(2,975 puan) tarafından
Çocuğunu al git anne ya kabul edin yada kadın sığınmaya giderim de mecburen kabul edecekler ... Böyle ailelere çok sinir oluyorum sen kızını huzurlu mutlu yuvası olsun diye veriyorsun eziyet çeksin diye değil yani kusura bakmayın ama çocuğunuzun arkasını aramayacaksaniz evlendi bitti ne yaparsa yapsın diyeceksiniz ne çocuk yapın nede çocuk evlendirn
tarafından
Teşekkür ederim kuzum yok sayılmak ağır geliyor devam ederse böyle gitmeyi düşünüyorum
0 oy
tarafından
İkinci çocuk niye yaptınki böyle insanlar haketmiyor bende senin durumundayım bir oğlum var 1 yaşında psikolojisini bozdu resmen oğlumun bağırıp çağırıyor ikinci düşünmüyorum o yüzden 
tarafından
Olan oldu kuzum rabbim verdi isyanım yok bebeğe karşı sadece nasıl bir hayat beni bekliyor bilmiyorum kaygılanıyorum
tarafından
İşte olan hep çocuklara oluyor Allah yardımcımız olsun

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,303 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 255 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (767 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 437 göst.
1 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nicksizkral (1 puan) tarafından soruldu