0 oy
1,256 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar farklı bi hesaptan yazıyorum.  Ben 3 yıllık evliyim kocamı çok seviyorum bana karşı çok iyi çok düşünür beni her konuda . Kocamın 2yıllık evli iken bi kadınla konuşmalarına rastladım normal sevgili gibi değilde çok çok iyi arkadaş gibi konuşmuşlardu bunu oturdum kocama sordum tahmin ettiğin gibi bişey değil dedi çalıştığı yerde güvenlikmiş kadın yüz yüze geliyoruz mecbur konuşuyoruz vs dedi ama beni haklı gördü yapmamalıydım dedi . Özürler diledi pervane oldu etrafımda . Hrmen affedemedüm aradan zaman geçti tamam artık dediğim noktada üstüne bi daha eklendi d0n akşam tlfona bakarken aynı şekilde farklı biriyle konuşmasınu yakaldım tamam drdim artık biz olamayız bitti . Aldım karşıma bu ne dedim sustu ve ağlamaya başladı . Bi açıklamam yok dedi . Biz artık olamayız biliyomusun dedi seni bırakmam ben asla dedi mecbursun buna dedim gitmeye yöneldim sarıldı ben sensiz yapamam dedi yaşayamam dedi . Sana karşı beslediğim hisleri kimseye beslemedim ben dedi benim tek hayalim sendin ve şuan gerçeksin senden vazgeçemem dedi . Yeminler etti sözler verdi sana bi daha bunu yaşatmayacağım peygamber huzurunda vermiş gibi veriyorum bu sözü dedi . Bitti dedim bitemez dedi ailem arkamada kocamı seviyorum ama nefret bürüdü gözümü. Gitmek mi istyiorm kalmak mı bilmiyorum . Gitmek istesemde göndermez kapıma dayanır herşeyi düzeltmek ister . Bilmiyorum sabah işe gitti uzunca bi öesaj atmış senden başka hayalim yok seni çok seviyorum sensiz yapamam vs vs . Bu bizim dönüm noktamız artık farklı biriyim dedi .  Aklım fikrim bende değil . Bana bir çıkış yolu gösterin ..

28 Cevaplar

+15 oy
(2,054 puan) tarafından
Bacım sen ikinci şansı vermişsin o onuda kullanıp üçüncüye vermeni bekliyor eğer gururuna yediriyorsan sen bilirsin ama iki kez yapan üçüncüyüde yapar yani peygamber huzuru şu bu yalan senin kocan bu işi öğrenmiş 
tarafından
Bilmiyorum canım bu sana verdiğim son söz dedi bende sözü falan yok herşey bugün burda bitti dedim sabaha kadar sarıldı bırakmadı bırakanam dedi yanımda sabaha kadar ağladı . Labirentin içinde çıkış yolunu bulamıyorum gibi
-Reklam-
+1 oy
(4,152 puan) tarafından
Kuzum aklinda baffetmek var mi bilmiyorum ama madem seni bu kadar seviyorken nie boyle yapmis hemde 2. Defa yani baska bir beklentisi olmasi lazim hrm.seni sevecek hemde boyle bir pis.liklik yapicak bnce 3.de olur affedersen
tarafından
Böyle bişeye izin vermiyor bırakmıyor gidecem bitti diyorum sensiz yapama diyor işte şimdi ben annemlere gitsem iş çıkışı gelir beni almaya ne yapayım bilmiyorum şiödi ailelere yansıtmak ta istemiyorum şuan da en azından
(4,152 puan) tarafından
Nasil birakmaz ya sen o yokken simfi cik git birde mesaj at bn biraz kalicam eger israr edersen ailende ailemde ogrenir tamamen biter biraz bni rahat birak de gelemz o zamn
tarafından
Kimse umrunda olmaz gelirr
(4,152 puan) tarafından
Bende tavsiye bitti kendin bilirsin canm Allah yardmcin olsun
tarafından
Sağol cnm
+1 oy
(14,019 puan) tarafından
Bu kadar severken nasıl yapmış bunu sordun mu bı arayış içinde sanki ne yani bu 
tarafından
Sordum . Nasıl yaptım bilmiyorum dedi . Kendine zarar vermeye kalktı nasıl yaptım bunu ben sana diye .
0 oy
tarafından
Çocuk var mı peki
tarafından
1 tane çocuğum var 1 yaşında
tarafından
Affet ya da boşan demek bana düşmez ama kocanla bu sorunlar varken 2.cocugu yapma derim cnm.ailen yanindaysa git iyice düşün.esin dürüst mu davraniyor yoksa yalandan mi yapıyor anlamaya çalış.
tarafından
2. Çocuk şuanda düşünmüyorum ztan cnm herşey rayına oturana kadar oturursa tabi . İşin kötüsü izin vermiyor gitmeme yapamam diyor sensiz yapamam diyor bırakmıyor
tarafından
Samimi mi peki bu davranışlarında cnm?rol mü yapıyor yoksa?
tarafından
Rol yapsa inkar ederdi ilk başta diyorum ama direk hatalıyım dedi yapmamalıydım dedi
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Yallaaaaaaaan yallllaaaaaannn  diye yeliz diye bir kadinin sarkisi var onu dinle canim 

1 yapan bi daha yapar ki yapmis zaten..İnanman hata

ama herkezin kendi tercihi evliligini devam ettirmekte bitirmekte  canm
tarafından
Haklısın ama bilmiyorum bu kadar düşkünken bana bu kadar seviyorken neydi aklı da yaptı bunu bilmiyorum
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Offf bu adamlar neden macera peşinde anlamıyorum, nasıl insanın psikolojisi bozuyorlar hırpalıuorlar böyle, ne var mutlu mesut ailenle olsan yani illa bir aksiyon.. Valla canım bence bir süre uzak kal istersen gerçekten gidebileceğini anlasın öyle bir ağlayıp sızlamayla kurtulmasına bu işten, kaç sefer yapmış üstelik. Tekrar yapar mı yapmaz mı meçhul tabii inşallah yapmaz ama bir burnu sürtsün. 
tarafından
Öyle bi sürtecem ki burnunu gitsemde kalsamda ..
0 oy
tarafından
Orosbu tövbe tutmaz diye bir laf var tam o lafı anlatıyor yine yapar yine yapar affetmeyeceksin konuşmuş ama yatamadigi ne malum isbatlayabilirmisin yatamadigini yatmadım dese inanır mısın böyle adama ben inamam
tarafından
Öyle bir şansı yok en fazla mesaj olabilir . Şartlardan dolayı
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ya ben 2 kere esimin video olayini yakaladım 2. De artik bitti dedim yapmicam demiştin vs aurilcaktim büyük kavga oldu iste. Ve affettim bide ilkinde hamileydim 2. De kizim 5 aylik flndi... Cocuk olmasa da affedersim sanirim bu  2. De yani bu bi aliskanlik biliyorum ve onu da seviyorum çünkü.. 

Neyse 3. Kez olursa dedim biter istersen bugün ye o halti ben 5 yil sonra  cocukku hamile olayim yine de bosarim seni gördüğüm an silerim Allah büyük elbet cikariyo karsima bak dedim. Asla seni kaybetmeyi göze alamam vs dedi ve inanir misin 

Esim normalde daha sinitlrli falandi cok kavga ederdi benle alttan alma yok her şeye sinir tatlı söz cikmazdi agzindan ya ben hep askim canim desin her yerde istersim yeni evliyken bile demezdi gerci simdide 2 yillik evliyiz... 

Dili hep tatlisir bana karsi hassastir daha iyidir vs vs yani sözünü tutarsa cok iyi yönde degisim oluyir..
tarafından
Galiba öyle yapacam . Ama önce öyle bir burnunu sürtecem ki öyle pişman edecem kii
(7,791 puan) tarafından
Ya kuzum benim olayla seninki farkli yani bi kadinla konuşulması daha agir bana göre...
Ama ortada bi cocuk bi yuva var ve gerçekten pişman gibi tabiki burnu surtsun ama oglunuza yansitmayin bunu inşallah bir daha tekrari olmaz ve unutulup gider...
tarafından
Tabiki farklı cnm o kadar ağır bişey ki bu Allah hiç hiç kimseye yaşatmasın . Yuva kolay kurulmuyor zor yollarfan geçtik biz o kadar pişman ki sabaha kadar ağladı hiç susmadan ya sırf beni kaybederim diye korktu . bana bişey olmasından beni kaybetmekten o kadar korkar ki  . Rabbim ya beni kurtarsın . Yada tüm olanları unuttursun bana .
(7,791 puan) tarafından
Hakkınizda hayırlısı olsun inşallah canim..
tarafından
Aminn canım
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Şimdiki zamanın kadınlarını anlamiyorum adam sanki gitmiş kadinla yatmiş sen hiç erkeklerle arkadaşlik kurmadin mi? Ayni ortamda olup konuşmadin mi? Hiç kimse sütten çıkmış ak kaşık degil illa bi şeyin olmustur yani ben her ufak şeyde kadinin yok ben gidecem demesine karşıyım.Ya sen bu adama guvenmiyor musun surekli telefonunu karistiriyorsun?? En sevmedigim sey birinin telefonunun kariştirilmasi madem guvenmiyordun aldatacagini düşünüyorsun niye evlendin böyle hayat gecer mi? Unutma neyden korkarsan başina gelir sen bu korkuyla aldatilmadiysan bile aldatilirsin.
(3,895 puan) tarafından
Sizin fikriniz ne olursa olsun bnmki bu yani bnm esimin de bayan arkadaşlari var bende konuşurum erkekle yeri geldi mi yani bunda abartacak bi sey yok.
(3,895 puan) tarafından
Konuştu diye aldatma damgasi mi vurayim bu ne saçmaliktir.
(14,019 puan) tarafından
Bak hala bir nokta da anlaşamıyoruz çünkü anlamak istemiyorsun sen onlarla normal konuşuyorsun ama post sahibinin eşi sevgili gibi konuşuyor anladın miiiiiiiii????????
(3,895 puan) tarafından
Cok samimi arkadaş gibi konuştuklarını yazmiş neyse yani bu olayda bi gariplik var bence yanliş anlamadir.Ya da adam gercekten bi şey sakliyordur ne bileyim.
(612 puan) tarafından
Valla aldatma yatakta başlamaz o samimi arkadaş!lıklarla başlıyor. Konuşur elbet ama kusura bakma samimi olamaz.
0 oy
(7,972 puan) tarafından

Aldım karşıma bu ne dedim sustu ve ağlamaya başladı 

Cidden ağladimi ya çok tuhafima gitti hemen böyle ağlarmı

tarafından
Sessiz ol Allah aynısını sana yaşatsın diyecem olmayak ahımı alma git şurdan tamam kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez .
tarafından
Senin Ahın bana geçmez sen rahat ol burda ne diyosak bizi dinlemiyon ne diye akıl istiyon madem git kendi aklını kullan
tarafından
Sen kendin ha bire aldatilmayi kabul etmissin zaten onun icin bize sorma
tarafından
Ne kadar kırıcısın . Kadın kadına söyler mi bunu aldatılmayı kabul etmişim öylemi . Allah sana bu yazdıklarını birgün hatırlatır umarım
tarafından
Tabi tabi öyle yazdim kenara
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Bence 1 ayligina da olsa git derim özleyecek misin vs bi kafani dinle ve ona sensizligi tattir...
tarafından
İzin vermiyor bırak diyorum gidicem yapamam sensiz diyor sarıldı bırakmadı o sinirle gidecektim gece sabaha kadar bırakmadı giderim diye
(2,291 puan) tarafından
İste iken git bi sekilde
tarafından
İş çıkışı gelir annemlere eve gidelim der  . Aileme hemen anlatmayı düşünmüyorum zaten
0 oy
(839 puan) tarafından
Ah kalbiimmm inanki değişmiyorlar bak yemin ederim değişmezler bir insan 7 sinde neyse 70 inde odur ben hayatımda bu söz kadar haklı doğru bir söz daha bilmiyorum evet çok zor bir durum seviyorsun insan sevdiği adamdan nasıl nefret edebilir ki iğrenç bişey bu Allah kalbine ferahlık getirsin umarım doğru yolu bulursun ve çok kutlu olursun 
tarafından
Rabbim çıkış yolu göster diyge dua ediyorum . Ama burda öylece kaldım
0 oy
(7,768 puan) tarafından
2. Kadınla ne konuşmuş anlamadm ama 2. Şansıda kaybetmiş
tarafından
Son yorumunu artiladim agzina sağlık boynuzları torpulesin
(7,768 puan) tarafından
Öyle kuzu herşey aşk sevgi değilki burda sadece kadın seviyor kocası sevse aldatmaz onunkisi alışkanlık
tarafından
Bide bana beddua ediyo ya salk şey sanki çok bedduası tutcakta:))))))) gökten kemik yagiyomu baksın bence..adam bunu sevmiyo bu adama yapisyo süllük gibi yok seviyomusts yok aglamista yaw heee heeeeee
(7,768 puan) tarafından
Sana beddua edecek bişey yok aldatan sen değilsin o sadece inanmak istiyor ama herşey inanmakla olmuyor yani güvenilmez bir adam o karısıyla yatarken kim bilir kimleri hayal ediyor
tarafından
Aman boşver hem fikir istiyo hem laf soluyo gulum kapatalim konuyu kendi bilir
0 oy
(48,508 puan) tarafından
sensiz yapamiyosa baskalariyla nasil konusuyo ki ayril diyemem de süründür
tarafından
Öyle bir süründürecem ki . Yaptığına bin pişman olacak
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Nihayetinde iş adamı değil istersen akıllı telefon üzerinden yönetmiyorsa ve son bi şans daha diyorsa sen ona inanıyorsan ver eline bi tuşlu telefon Bundan sonraki hayatında onu kullansın. Bu internetler teknoloji hayatımıza girdiğinden buyana fiziksel olmayan aldatmalar çoğaldı.Eşlerin evine eşine çocuğuna olan ilgisi azaldı saygı sevgi bitti hayaller dünyasında yaşar oldu bazı insanlar. 
tarafından
İki arada bi deredeyim . Güvensemmi gitsemmi kalsammı beni düşündüren şu çok iyi bir insan bana ilgisi çocuğuma ilgisi o kadar iyiki o kadar düşünceli ki
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Bacım gidersen aileler işin içine girecek. Bence eğer eşini seviyorsan bence evinde dur küs biraz konuşma. Yuva kolaylıkla kurulmuyor çünkü. Tabi eğer sadece msj da kaldıysa
tarafından
Mesajda kaldığına eminim canım diğer türlü başka şansı yok  .
0 oy
(937 puan) tarafından
İlkinde yaralayan ikincide öldürür demişler bu 3 olmuş ne denir ki 
tarafından
Ne denir ne yapılır çıkmazdayım bir yanım bir sans daha ver en ufak böyle bişeyde çek git diğer yanım bırak ne hali varsa görsün
(937 puan) tarafından
Canım belki kizacaklar ama yuva yıkmak da kolay bişey değil iyi düşün .ama ona iyi bir göz dağı vermen de şart .mesela sosyal medya yasağı koy tüm hesapları kapatsın kabul edersen de zaten bu sosyal medya varya ne evler yıktı ya
tarafından
Öyle yapacam tüm hesapları kwndi telefonumada girecem ya beraber ya hiç .
0 oy
tarafından
Nasıl bir yazışma mesela içerisinde cinsellik var mi
tarafından
Hayır öyle bişeey olsa zaten herşey çoktan bitmiş olırdu yemek yedin mi uyudun mu napıyosun vs vs
tarafından
Bilemedim ki başıma gelmediği için ama erkek milletine güven olmaz gerçi şimdiki zamanda kimseye güven olmaz da .
tarafından
Allah yaşatmasın inşallah
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Hepsi  palavra  seni seviyordu  madem  neden  aldatti  2 kere  nasıl olsa  ewde  bir tane var bir yere  gitmiyor  fazla  mal  göz  çıkarmaz  derdinde  senin  kocan   sewen  insan  sevdiği insanı  aldatmaz   bunda kafa  karışacak  birşey  yok sadece  eldeki  gidiyor  diye  telaslanıyor  sevdiğinden  değil  yani 
tarafından
O zaman boşvermwz mi beni o kadar ilgili iyi iyi bi insan iyi bi eş ki nasıl yaptı hala anlamıyırum
(5,949 puan) tarafından
K.b  ama  ewdeki  bulgurdan  olmak  istemiyor bence  demkki  iyi bir eş değilmiş ki 2 kere  aldatmış  seni bence  iyi  düşün  dicem  ama  ne kadar  aldatilirsan aldatil  sen kocanı çoktan  affetmeye  hazırsın  ne dim
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Ailen de arkandaysa git ailene.. Bak bakalım o gerçekten pişman mı, senin gözünün önündeki nefret gidecek mi, affedebilecek misin.. Affedebiliyorsan, tedavi olması şartıyla geri dönersin.. Psikolojik bi rahatsızlık şeklinde olabiliyor bu tür şeyler.. Yaptığının yanlış olduğunu bildiği halde hep başka biriyle sohbet etme isteği oluyor
(1,552 puan) tarafından
Siz de sağolun, Rabbim yardımcınız olsun, hayırlı olan yolu göstersin
tarafından
Amin canım aminn
(1,552 puan) tarafından
Amin.. Yaptığı da ufak bişey değil ama yuva yıkmak da kolay değil.. Eşim ilgili falan deyince düşündüm, benimki çok pasiftir, hiç kimseyi kırmicam diye hiç kimseye laf söylemez, haklı olsam bile beni savunmaz doğru düzgün.. Evde de aynı şekilde, benim sevip sevmediğim şeyleri pek umursamaz, evin bi ihtiyacını aldırana kadar kırk defa söylerim.. Ben bile ayrılmıyorum.. İnşallah eşinizin yaptığı tek hatası da bilinçli değildir, hastalıktır ve tedaviyle düzelir
tarafından
İnşallah canım inşallah . Dedimya hiç sorunumuz yok hiç herşey o kadar mükkemmelken nasıl yaptı.  Kendi bile nasıl yaptım be  bunu sana diyo ki hastalık olabilir aşırı mantıklı geldi
(1,552 puan) tarafından
İnşeAllah

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 467 göst.
27 Şubat 2022 Aile kategorisinde umutsuzvaka (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 490 göst.
30 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 658 göst.
15 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu