0 oy
734 göst.
Diğer kategorisinde (412 puan) tarafından
Kaynanam sürekli kendisini över mesela ilk kızımı 6 kilo doğurdum der bebek vefat etmiş 6 kiloyu sen nasıl normal doğum yaptın ya bı bebeklerik 4.5 kilo doğdu der diğer eltime 5 kilo doğdu der benim oğlum 8 aylık emeklemiyor eşime sordu eşimde hayır emeklemiyor dedi aa niye benim kızım 7 aylıkken yürüyordu diyor ya nasl dengesini sağladı o cocuk

48 Cevaplar

0 oy
(979 puan) tarafından
Tiktokta görmüştüm geçenlerde çocuk 7aylik yürüyordu.. bnm grmcemde 9aylik yürümüş öyle der kynanam. Her bebeğin gelisimi frkli ilk çocukta bn her sylenenleri kafama takiyordum hrkes bsy söylerdi. Smdi ikici çocuk var kmseyi tnlamiyom
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Olmazmı csnım ya annemin üst komsusu 6 kiloyu normal dogurdu... Kuzenımde 7 aylık yürüdü
0 oy
tarafından
Belki inanmassin ama benim bebegim 4 aylik simdiden emekliyoe bende 3 aylikken yuvarlana yuvarlana durmazmisim 
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Kızım 8 ayına dün girdi. Koltuklardan tutunarak ilerliyo.  Büyük kızım da 10 aylık filan daha yeni emekliyodu mesela. Her bebeğin gelişimi farklı. Neden kıyaslama yapar anlamiyorum. 7 aylık yürüyünce maratoncu olacak sanki
0 oy
(846 puan) tarafından
Offf çok boş konuşuyor bunlar yaa valla bende 3 aylık hamileyken kaynanam benimkinler iki aylıkken başladı içerde dört donduler dedi. Seninki niye kıpırdamıyor derdi. Kız olcak kız kesin kıpırdamıyor dedi ve oğlum oldu :D 
0 oy
(1,297 puan) tarafından

Arkadasimin oglu 8 aylikken yurudu benim kiz 15 aylikti yurudu:D

0 oy
tarafından
Koşmayada başlamistir canim hatta konusmayi ogrenmistir tovbe yarabbim ya bosver sen kendini strese sokma ne zman isterse ozman emekler ozman yurur cocuk
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Kız benim kaynım 9 aylık yürümüş bende onu 7 diye hatırlıyordum bir gün Dr a dedim işte eşimin abisi 7 aylık yürümüş ama eşimde bir buçuk yaşında yürümüş yaani her çocuk aynı olmaz anlamında dedim , Dr bana dediki anneniz biraz atmış :DDD 7 aylık bebek yürümez eve geldim dedim anne hani abi 7 aylık yürümüştü kiz dedi 7 aylık bebek yürür mü ben sana 9 dedim :))))))))) biraz uzun oldu ama bunu böyle kaynanacigina anlat arkadaşıma Doktor atma demiş de bozulsun biraz :D
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Ay banada geçen teyzeme gittim 8 aylıkken yürüdü bizim torun dedi teyzemin kayni sinir oldum bu daha niye yurumuyor dedi:(
0 oy
(791 puan) tarafından
Benm kizmdda 8 aylık yürüdü emeklemedii ya değişr bebekten bebeğe ama oğlum bir yaşını dolddurdugu hafta yurudu
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ben bu konuşmalsrda kendinize saklayın fikirlerinizi derim ya da şöyşe böyle yap derlerse kimsenin aklı ile hareket etmiyom diyom. Kafa misss :) benşm çocum şöyle böyle diyene de napam madalya mı taksm diyom gülerek ama gözğnin içine bakarak :) miss
0 oy
(25,224 puan) tarafından
7 aylık bebeğin yürüyüp konuştuğunu söyleyen net yalancıdır:D asla inanmam 
0 oy
(119,506 puan) tarafından

kiz ben 3 aylikken enekleyeni duydum :D 7 ayda yurur 1 bucuk yasda evlenir gider :)

0 oy
tarafından

Ahahah aynı benim kaynanam. benim kızım meme reddi yaptı emmedi 7 aylıkken bıraktı memeyi.

Sürekli bana ben bütün çocuklarımı 2 yaşına kadar emzirdim. Başka hicbirsey yedirmedim diyo :D

Hiç inandırıcı gelmiyo bana . Yemeyi yedirmeyi aşırı seven kaynanam çocuklarına 2 yaşına kadar bişi yedirmiycek öylemi. Benim kızıma ne görse ağzına sokusturmaya calisiyo. Eminim kendi cocuklarinada öyle yapmıştır. Hepsi şuan reflü 

0 oy
(3,681 puan) tarafından

7 değil de 8 aylık yürüdüğünü duydum bende :D

0 oy
(3,101 puan) tarafından
Kaynanalar bayilir zaten kendini övmeye. Kızım 3600gr 53 cm doğdu diyor ki benim oglum 3800gr 58cm doğmuştu. Emziriyorum yeni doğum yaptığımda memelerim çok şişmişti ağrıyordu diyorki benimde oyleydi çoktu doktor banyoda sağ diyordu neyse hep o en iyisi :D cevap bile vermiyorum
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Nasılsa bilen yok diye sallıyorlar 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Bacım bidaha sizr sorarlarsa yürüyo mu diye deki olimpiyatlara hazırlıyoruz koşuyobile szn haberiniz yok diye pişmiş kelle gibi sırıt dalga geçtiğini anlayınca belki susar :D
0 oy
tarafından

Bunları söylerken bir yerlerinden zoorrrttt diye sesler gelmiyor mu ki:D

0 oy
tarafından

7 aylık bebek yürüyemez ki daha tam gelişmemiştir çünkü herşeyin bi zamanı var her bebek farklıdır ben anlamıyorum bu kıyaslama zihnini benim kayınvalidemde çok yapardı okadar sinir olurdum ki hâlâ da yapıyo erkende konuşmuşlardır kesin yürümeden konuşmaya başlamış olabilir çocuklar belliki zehir gibi hepsi bizimkiler tembel :D ha bide tombiş değil bizim çocuklar bakımsız bakamıyoruz ya biz benim kayınvalidem ek gıdaya başladığımızda iyi açlıktan kurtuldu çocuk demişti 

İlgili sorular

+1 oy
45 cevap 700 göst.
25 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 192 göst.
27 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 306 göst.
20 Ekim 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 161 göst.