0 oy
443 göst.
Aile kategorisinde (652 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Biz evlendikten beş altı ay sonra kayinbiraderim bize yerleşti o zamnlar hamileydim. Bir buçuk senedir bizde kaliyo. Eşim abim istediği kadar kalır faln diyo. Ama ben rahat edemiyorum. Benimle aynı durumda olan varmı. Kaynamaya olsa neyse annesi sonuct bişey demezdim. Ama kırk yaşında adam gitsin kendine ev tutsun. Çok bencilce mı düşünüyorum sizce. Kocam öyle diyo.

Bide gorumcemde kocasından ayrı kizlariyl kaliyo. Kızlarını verdi. Biri nişanlı. Kaynimda diyo nişanlı kızında evlenince sende buraya gel. Allah'tan görümcem yok gelmem diyo. Ama bunu teklif etmesi benim sinirimi bozdu

23 Cevaplar

+5 oy
(546 puan) tarafından
Kocandaki genislik konya ovasinda yoktur
(3,551 puan) tarafından
Mantıklı yprum +++
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kimliğini versinde onunda nüfusunuza alın bari saçmalığa bak 
(652 puan) tarafından
İlk aylarda eşime diyodum. Bir cocugumuz olacak diye bekliyordum. İki oldu.
0 oy
(222 puan) tarafından
Bence oldukça haklısın, birde 5-10 gün değil bir buçuk yıl yani, kayınvalide bile bence bir olmamalı bi de kayın yani.. Dünyanın binbir türlü hali var, hamilesin uzanmak rahat giyinmek istersin bunlardan niye kendi evinde mahrum kalasın ki çok saçma olacak iş dğeil.. 
(652 puan) tarafından
Hamileliğin zor geçti abisinden dolayı. Sürekli uzanmak istiyodum ama kaynım var diye rahat edemiyodum
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Ya ne işi var 40 yaşında sağlıklı bir adamın senin evinde! Vallahi pes! Eşin düşünmeli sen bencil değilsin kesinlikle ben kabul etmezdim. 
0 oy
tarafından
Aynı dert bendede var. Hamıleyken geldı kayın bıraderm bızde kalıyo dogumda gıttı ( güya gitti ) esımle aynı yerde calısıyolar calıstıgı yerın kendılerıne ozel evı var kalabılıyo normalde. Dogumdan snra gıttı oraya kalmaya ama smdı baksan hafta ıcı 2 3 gun gelıp bızde kalıyo haftasonu full bızde. Az kaldı bızde  cok buyuk tartısacaz bu konudan yana cok zor sabredıyorum suan 
(652 puan) tarafından
Haftasonu niye geliyo ki belki eşinle dışarı çıkacaksın. Çok dusuncesizler.
tarafından
Az kaldı ıste canım patlıycam esıme o yuzden. Ama her zamankı gbı trıplere gırecek o cocuk orda yalnız skılıyo dıycek ama napabılırm gelmeseymıs o zaman memleketını bırakıp
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Neden sizde kalıyo
(652 puan) tarafından
Karısından ayrıldığı için
(1,698 puan) tarafından
Allah Allah. Ayrılmadan önce nasıl yasıyomus. Koskoca adam hani küçük olsa sevaptır bak karnını doyur dicem de yani anasının avutamadığı karısının bakamadığı adamlar sizin basınıza kalıyo cidden üzücü
(652 puan) tarafından
Bide gorumcemde diyo. Kızını verince sende gel diye. Sanki kendi evi gibi
(1,698 puan) tarafından
Tepkini acil koy bunlar baya problem yaratcak gibi duruyo..
0 oy
(119,224 puan) tarafından
yuuh konus adamla gitsin esini katma madem araya
(652 puan) tarafından
Konuşursam eşim beni evden atar çok kızar.
(119,224 puan) tarafından
o zaman kaynin evdeyken esinle odanda falan tartis yuksek sesle anlar heralde yada kaynanan yok al oglunu de
0 oy
(4,156 puan) tarafından
Ay kücük genç falan da değil kaç yaşında adam ne demek abimdir istediği kadar kalır nasıl Bi kafa yapısı dünyanın bin bir türlü hali var sen evinde hic mi rahat giyinmeyeceksim koltuğunda rahat rahat uzanamayacaksın her şeyi geçtim hamilesin yani Allah eşine akıl fikir versin canım 
(652 puan) tarafından
Canım şu an kızım bir yaşında. Ben hamileyken gelmişti. Hamile değilim
(4,156 puan) tarafından
Anladım canım sonuçta hamile iken gelmis yanlıs bence bu kadar süre sizle kalması hic mi demiyor bunların da Bi hayatı var falan gidip kendime ev kurayım diye
0 oy
tarafından
Kocan hiç mi düşünmüyor karım ne zaman duş almak ister. Ne zaman uyumak ister. Belki evinde tayt giymek ister belki şort. 

Eşin çooook düşüncesizmiş canım. İstediği kadar abisi olsun ne münasebet yani. Birde insanın özel karıkoca ilişkisi vardır nasıl rahat ediyor ki
(652 puan) tarafından
Kocama hiç bişey diyemiyorum artık. Bişey desem sen ne biçim insansın Allah kimsenin eline seni düşürmesin faln diyo.
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Walla  ben hiç  cekemezdim  abisiyle çok  yaşamak  istiyorsa gitsin  birlikte  yaşasınlar  

Bu devirde  de kimseye  güvenemezsin  k.b ama  o kocan olacak  adam  buna  nasıl  izin  veriyor  karısıyla  kardeşini  aynı ewde nasıl  yaşatır  pes  yani 
(652 puan) tarafından
Maalesef eşim abilerine karşı aşırı çekingen. Asla bişey demez abisine
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Koskoca adam ne işi var ya evlensin yada ayrı  eve çıksın  daha 1.5 senelik yeni evlisin gerçekten zor olur rabbim yardım etsin 
0 oy
(2,226 puan) tarafından
bu ne ya senin ailenden biri gelse eşin aynı şekilde karşılayacak mı acaba .
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Daha da geçmiş bence dediğin gibi ev tutabilir yada kızı da bekarmış onla  yaşasın...kadın olsa otur dur ama  erkek de esin de gidiyo tabii rahat edemen
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun. Namahrem denen bir şey var ama demekki senin kocan için geçerli değil. İnsan bu devirde öz babasına güvenemezken karısını ve kızını abisi ile yaşamak zorunda bırakmak. Üstüne birde ablasını çağırmak. Yol geçen hanı olmuş mübarek. Bence bir an önce çaresine bak. Çekilecek dert değil. Ne yaparsa yapsın tepkini koy. İsterse kapı dışarı atsın. Ben gelemem öyle şeylere. 
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Şu ana kadar sabretmis olmana şaşkınım. Kocanda maşallah mezhebi çok geniş herhalde 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Valla hiç utanması yok birde kendi misafir olduğu eve kız kardeşini çağrıyo burda yaşa diye , kendi kız kardeşinin yanına gitsin orda yaşasın.

Ya kız kardeşine postala onu , çalışıyorsa maaşı varsa yaşı yaşına uyan biriyle evlendir
(652 puan) tarafından
Kız kardeşi damadını iç guveysi alacak. Abisi yanısına gitmez o yüzden. Zaten Almanya'dan birini bulup evlenmek istiyo. Ama kim bilir ne zamn bülup evlenir.
0 oy
(546 puan) tarafından
Cinsel olarak yaklasma.abin varken rahat edemiyorum de
(652 puan) tarafından
Abisi üst katta olduğu için nasıl rahat edemiyodum diyo.
0 oy
(55 puan) tarafından
ben 1 gün bile katlanamam net ! çok saçma ya kim olursa olsun bence esin haksızlık yapıyor seni daha da gerdirmek değil amacım ama inan şuan sadece senin yerine koydum kendimi aşırı sinirlendimmmmmm Allah yardımcın olsun ve sabır versin ney diyimmmm
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Yuh devenin nalı. Bi kaç gün olsa anlar imsam 1,5 sene ne? Peki ömür boyu sizdemi yaşayacakmış? Gitsin kız kardeşinde yaşasın madem. Yada defolsun ev tutsun kendine. Oh ne güzel ya ekmek elden su gölden. Kusura bakma ama hayatta çekmezdim kocamlada ipleri koparırdım. Ben onun abisine bakmak için evlenmedim. Eşinin annesi babası yokmu oraya niye gitmiyo? Yada görümcen anlayışlı bi insansa ona çıtlat rahat edemiyorum diye 
0 oy
(762 puan) tarafından
Canım dinen olmaması gereken bir durum bunu esine anlatman gerek yanı gelir bir kac hafta klaır da 1.5 sene sızın hıc mı ozelınıznolmuyor anlamadım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 212 göst.
2 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 153 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde Demir2020 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 485 göst.
8 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Zeynom_65 (583 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 452 göst.