0 oy
478 göst.
Diğer kategorisinde (104 puan) tarafından
günaydın canım çok sıkkın benim babam yok annem kenin sevgilisi var evlenmeyi düşünüyor bende boşanıp iki çocukla aile evine döndüm herkes çalışıyor ben dışında ve ailem annem son zamanlarda çok değişti evdeki herşey gözlerine batıyor bize kırıcı davranıyor ve artık dayanamıyorum sed yardımı alıyorum 1600 TL nafaka davası açtım ne yapacağım bilmiyorum Kızım iki yaşında işe girsem kim bakacak okul falan onu kim yönetecek bilmiyorum hiç iyi değilim döndüm döneli aile evine birşeye ihtiyacın var mı diye kimse sormuyor gururluyum istemem ama Sanki içten içe sevgi şefkat bekliyorum 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayyy ne kadar tuhafıma gitti başlık ☹️annemin sevgilisi var☹️
-Reklam-
0 oy
(7,640 puan) tarafından
Baslik iceri ile yazdiklarin pek uyusmuyor Allah yardimcin olsun insallah 
tarafından
Gayret te uyusuyo annesi ayni anda bi kac kisiyi sevemiyo onuda ihmal ediyooo mevzu buuu
(7,640 puan) tarafından
Yeni uyandim djsjsjdjaa
tarafından
Günaydın o .zamannnnnnn
(7,640 puan) tarafından
Saolll beybi
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canimm annen de şimdi başka düşüncelerde ozledigi duyguları tadarken sizi ihmal ediyodur haliyle  anlamaya çalış inşalahh kendi ayakların uzerinde durursun Allah iyi kapılar acsin inşallah 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun. Niye boşanmıyorsun boşan kurtul diyenler umarım anlar. Ya yatılı bir iş bulacaksınız yaşlıya falan bakarak. Ya da iş bulup çocuğu kreşe gönderip sizde çalışıp evinizi ayıracaksınız. İnanın çok üzüldüm Rabbim merhamet etsin 
(1,928 puan) tarafından
Sen yazdığımdan ne anladın acaba. İnsanlar sırf bu sebepten boşanamıyor türlü türlü adamlara katlanıyor. Ana yanına bab evine sığmıyor sığdırmıyorlar.. Boşanmış ama perişan Bi anne. Destek yok sığıntı gibi.
tarafından
Sabah sabah sinirliyiz galibaaa
(1,928 puan) tarafından
Hayır sinirli değilim. Üzgünüm empati yapınca içim sızladı. Sizinle alakalı Bi durum değil lütfen kırılmayın
tarafından
Yooo kırılmadim uyku sersemi yanlis okudummm hepsi bu jxjcndnma
(1,928 puan) tarafından
Uyuyamadan uyanmaya çalışanlara selam olsun :D
0 oy
(4,152 puan) tarafından
annen ne kadar degisik bi anneymis Rabbim buyuk konusturmasinda anne diyince akla yavrusuna sevkatli merhametli biri gelir bosuna anac yapili demezler bu tabir anneden gelir  ama.senn annee baska islere dalmis
tarafından
Yaaaa neyi yargiliyosun genç dir belki kadin evlencek diyo yasak mi var anne oluncaaa  seviyodur bu ara böyle gözü bisey görmüyor olabilir benceee
(4,152 puan) tarafından
ben evlenmesin die birsey yazdim mi bak bakalim. sen beni nie yargiliyosun. annesi eve gittiginden beri kizinn bir ihtayacini bipe gozu gormemis istenmedigini hissediyo kiz. ondan bahsediyorum anac bir yapi goremedim ben
tarafından
Bu ara gozu bisey görmüyor dur .annen ne deyisik bi anneymiss senin soyledigin kilit cevap buuuu hic hos deyilll yahuuu
(4,152 puan) tarafından
e degisik bacim bana göre sevgiliside olsa kocasida olsa senn yavrundan one gecebilir mi kizinlada ilgilen sevgilinlede.kiz yazmis bende kendi yorumumu yaptim hakaret etmedim haddimde degil zaten
0 oy
(1,160 puan) tarafından
İse girsen bakıcı bakar  asgari ücret bile alsam 2 bin bakıcıya verirsin iyi birini bulursan zaten kreşler çok daha uygun biraz araştırma yaptım da 

6 aydl sonra maaşın artar çocuğuna çok daha iyi bakarsın asla evde oturma a101 bim bilr 5-6- binden başlatıyor 
0 oy
(534 puan) tarafından
Canım kreşler 7 aydan sonra bebekleri alihor kreşe verebilirsin bende çalışıyorum ha biz eve geçtik artık evden çalışıyoruz ama şirkette iken bebeğine bakacak kimsesi olmayan bütün arkadaslarim kreşe verirdi, ailen seni düşünmüyorsa kendi duzenini kur canım illaki ihtiyaçların olacak
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun zor bir durum
0 oy
(66 puan) tarafından
Esinle niye bosandin 
0 oy
(2,974 puan) tarafından
 El işi veya evde yemek falan yapıp satamaz misin yani bir süre seni idare edebilir . Allah yardım etsin. Ama hiç bir anne başka bir erkek için çocuklarından vazgeçmemeli 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 250 göst.
0 oy
6 cevap 406 göst.
0 oy
16 cevap 574 göst.
22 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Kubra.mirac (494 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 268 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde Mlknkrc (296 puan) tarafından soruldu

379,930 soru