0 oy
701 göst.
Aile kategorisinde (367 puan) tarafından
tarafından kapalı

5 erkek kardes.. En buyukleri 36 yasinda karisi 23 yasinda.

Bir kucuk erkek kardes 32 yasinda karisi da 32 yasinda..
Abinin karisi bu diger erkege abi demiyor..
Ama o kiz onun ona yenge demesini istiyor ben senin abinin karisiyim  yasim kucuk oldugu halde diyo ..
İlk evlenen 32 yasinda olan cift..
Simdi sorum size : buyuk gelin kim oluyor?:) kaynanamlar ona buyuk gelin diyor? Tavir koyacagim
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

52 Cevaplar

0 oy
(7,864 puan) tarafından
Ay beynim yandi
-Reklam-
0 oy
(485 puan) tarafından
Ne güzel dertler var ya.  
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Ilk evlenen büyük gelindir benim bildiğim 
0 oy
(2,405 puan) tarafından
En iyisi isimle hitap etme veya eltim demek ben öyle yapıyorum kafam rahat kimse bana yenge de demese de olur ama yaş önemli 23 yaşındaki gelin 32 iki yaşındaki eltisine aradaki yaşa hürmeten yenge dese daha iyi olur fikrimce her halükarda ikisi de yenge 
0 oy
tarafından
Yav çok önemlimi kurban olim isteyen istedigine istedigini desin takilmayin kucucuk seylere yav
0 oy
(585 puan) tarafından
Bende 23 yaşındayım eşim 26 iki senedir evliyiz. Abisi beş ay önce evlendi onalrda 30 küsur yaşında. Ben abla Derim mesela eltime.. 
0 oy
(13,397 puan) tarafından
23 yaşındaki gelin diğer kbiradere abi demeli kaç yaşında adam diğer gelinde ismi ile hitap etmeli büyük gelin küçük gelin olayı zaten saçmalık 
0 oy
(97 puan) tarafından
İlk çocuk kim ise büyük gelin odur bizde 
0 oy
tarafından
Kucukse kimse ona yenge demez 
0 oy
(2,556 puan) tarafından

Bence sen kendine dert ariyosun :D sorunu anlayamadim bide hic ole takintim yoktur ister abla desinler ister demesinler bende kime ne demek istersem onu derim

0 oy
(44 puan) tarafından
Benim eşim beş bekar abisinden önce 27 yaşinda benimle evlendi ben 21 yasindaydim benden sonra iki abiside evlendi kaynım kirk yasinda eltimde ayni 40  yasinda ama ben ilk evlendigim icin bana büyük gelin diyorlar ben eltime yenge diyorum buyuk oldugu icin o bana ismimle hitap ediyor :)) 
0 oy
tarafından

İlk gelin gelmesi önemli değil küçük olan yenge desin kocasına da abi desin büyük gelin 23 yaşındaki ama yaş olarak ta düşünürsek ikincide büyük:D

Olayın içinden çıkamadım sdsffggss

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 47 göst.
23 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
15 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
62 cevap 1,152 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ❤ELOŞ❤ELOŞ❤ (1,424 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 614 göst.
10 Haziran 2020 Aile kategorisinde Bebegimmm (209 puan) tarafından soruldu

381,744 soru

11,428,480 cevap

34,988 kullanıcı

...