0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde (6,247 puan) tarafından
Kızlar 2 buçuk yıl önce hafif bir kaza yaptım ve o günden beri ara ara hukuk bürosundan araniyorum. Artık yeter ne şekilde bir cevap duymak istyorsunuz birşeyim yok dedim amuda kalkarak cevap ver dedi terbiyesiz kadın. Ve engelledi her yerden. Kendi hattini kullanıyor WhatsApp tan öyle anladım. Ben bu terbiyesiz kadına ne yapabilirim akıl verin Allah aşkına çok sinirlendim sürtüğe 

6 Cevaplar

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Şikayet et hakaret davası birşey çıkar mı bilmem ama en azından bi yusuflar
tarafından
Kadın avukat muhtemelen hatta yusuflamaz. Birşey çıkmayacağını bilir
(7,768 puan) tarafından
Avukat değildir o sekreter falandır bence
tarafından
Tamam. Farketmez. Sekreter kendi kafasına göre iş yapamaz. Yanında çalıştığı avukat yönlendiriyor. O avukatı şikayet edecek.
(7,768 puan) tarafından
Yok canım demek istediğim bi avukat öyle konuşmaz sekreterdir onu şikayet edecek haliyle korkar bnu demek istiyorum korkmaz demiş ya öyle bir korkar ki
(6,247 puan) tarafından
Hangi hukuk bürosu diyorum söylemiyorlar ki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hahaha benide arayıp duruyorlar ama bana öyle diyen olmadı 
tarafından
Hahahah aslanım benim totomu kaşı la :)
tarafından
Eldiven takim geliyom alan genis olabilur yada papayi cagiram kasisin ahahhahaha
tarafından
Puhahahah geniş tabi papadan bıktım la
tarafından
Seloda olur ikimiz anca hakkindan geliriz asko djdjjd
(6,247 puan) tarafından
Kaşınmıştır ne demek hanimefendi ? Nasıl konuşmam gerektigi bilecek yastayım. Beni 2 buçuk yılda 100 kez aradılar. Bende artık ne şekilde cevap verebilirim ki beni aramazsiniz dedim hepsi bu
0 oy
(4,986 puan) tarafından

Kadının senle derdi olabilirki :angel:

0 oy
tarafından
Bağlı olduğu baroya şikayet edin. Başka hiçbir yolda sonuç alamazsınız ama baro didikler
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Senin bile burd üslup yanlis ettigin küfür hos değil kimbilir nasıl cevap verdin ki o cevabı aldin sorusunu düşünmeden geçemedim
(6,247 puan) tarafından
Hayır çok kısa bir konuşma oldu. Hukuk bürosu dedi kazayı söyledi dedim ki, ama artık yeter biseyim yok ne.sekilde bir cevap duymak istyorsunuz ? Sadece bu oda dedi ki amuda kalkarak hanım efendi ve kapatti
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Hukuk bürosu değil aracılar arıyor aslında. sizi ikna edip hukuk bürosuna yönlendirince para kazanıyorlar. Hastanelerden yada polis kayıtlarındam numaranıza ulaşıyorlar. ve bir sürü aracı numaranıza ulaşabiliyor böylelikle. Bir sürü kişi arayabiliyor hatta. Sizin ikna olmıcağınızı anlayınca edepsizlik yapmış :) 
(6,247 puan) tarafından
Evet evet isim istiyorum hukuk bürosunun vermiyorlar ve farkli farklı yerlerden arıyorlar. Nasıl sildirebilirim numaramı ?
(1,097 puan) tarafından
Bi ara bu işi yapmamız teklif edildi ordan biliyorum. Malesef sildiremezsiniz. Ambulans, hastane çalışanı veya polis tanıdığım varsa bu olayı haber verip numarayı bana atarlar. Ben sizi ararım ve haklarınızı kullanmanız için ... Hukuk bürosu ile çalışmak ister misiniz derim gibi bi sistemleri var. İletişim bilgilerimiz paylaşılıyor malesef :/

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 1,115 göst.
29 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Mrvyldz (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 240 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Bahar_6565 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 64 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mami (555 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 130 göst.