0 oy
334 göst.
Diğer kategorisinde (414 puan) tarafından
Mesela onceden paraları carcur ederim kiyafet kuaför ama simdi kendime diye alisverise cikarim hep cocuguma alirim kendime caput bile almam :) 

Evden sadece telefon anahtarla çıkan ben bebegimin en ince detayina kadar herseyini alirim ve en onemli kizimin biryeri acidiginda  iki kati canim yanar aglarim :) 

Kizim sunu sever kizim bunu yer vs vs gibi şeyler alirim

Sizde ne gibi degisiklikler oldu

31 Cevaplar

0 oy
(3,127 puan) tarafından
Ben çok genç anne oldum 21 yaşındaydım daha bebeğimi kucağıma aldığımda üzerine titredim gerçekten uyumadım yemedim içmedim sürekli onunla ilgilendim ama çok yoruldugumu farkettim ve annelik beni çok yipratmisti oğlum babaci diye düşünüyodum.hep neden beni az seviyo diye düşündüm surekli cevap bulamadım. İkinci hamilelikte ben kötü olduğum zamanlarda hep bana destek oldu oğluşum anne iyimisin senin için napiyim filan en büyük destekcimdi resmen bir yerim agridiginda kimse bişey demezken hemen o kosuyodu senin için ne yapabilirim annecim diye gerçekten o zamanlar anladım anneliği. Anne olmak çok farklı bişey iyi ki anne olmuşum dedim iyi ki oğluşum doğmuş bu kadar iyi bı cocuk yetiştirdiğim için çok mutlu oldum çok iyi kalpli bir çocuk oldu çok şükür. İyi ki varlar onlsr 
(414 puan) tarafından
Gozyaşım pıt :)
-Reklam-
0 oy
(230 puan) tarafından
Hayatımda tek gerçek sevginin çocuklarıma duydugum sevgi olduğunu ve beni tek koşulsuz seven çocuklarım olduğunu farkettim
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Annemi anladım
0 oy
tarafından
Bekarken hayat çok kolaydı bu kadar stresli değildim bebeğim açmı tokmu ne yapıyor diye birde büyüdükçe daha çok evhamlaniyor insan
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Bu hayatta bebeğim için gözümün kimseyi hiç bir şeyi görmeyeceğini fark ettim 
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Annemin kıymetini.. 
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Bende kendimi bırakıp kizima odaklanmışim kaşığı ağzıma götüreceğim zaman onu düşünüyorum hemen onun ağzına veriyorum uykusunua bakıyorum kıyafetlerine özen gösteriyorum yani hep kızım hep kızım :)
0 oy
(7,597 puan) tarafından
Hasta olmaktan ,ölmekten korkmaya başladım kızımı bensiz bırakmamak için analar olmayınca çocuklar yarım kalıyor:(
0 oy
tarafından
Sütümü helal etmiyorum sözünün yersiz olduğunu anladım.

Gerisi zaten çok güzel çok farklı  tarif edilemez. 
0 oy
tarafından
Senin anlattıklarına ek olarak daha sabırlı iki gözü iki çeşme  hem de her dakika olacak şekilde duygusal oldum ve saçları çalı süpürgesi gibi biri:)
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Ağlak biri oldum kızımla konuşurken ağlayasım geliyor daha 1 aylık 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 673 göst.
25 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 404 göst.
12 Eylül 2018 Aile kategorisinde Hamiş (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 203 göst.