0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde (414 puan) tarafından
Mesela onceden paraları carcur ederim kiyafet kuaför ama simdi kendime diye alisverise cikarim hep cocuguma alirim kendime caput bile almam :) 

Evden sadece telefon anahtarla çıkan ben bebegimin en ince detayina kadar herseyini alirim ve en onemli kizimin biryeri acidiginda  iki kati canim yanar aglarim :) 

Kizim sunu sever kizim bunu yer vs vs gibi şeyler alirim

Sizde ne gibi degisiklikler oldu

31 Cevaplar

+2 oy
(2,512 puan) tarafından
Bebeğimi korumak adına içimden bir canavar çıkabileceğini farkettim 
(414 puan) tarafından
Ben bekarken ucan kustan korkardim hep doverlerdi beni hic savunamazdim kendimi arkamda kimsem yoktu ama kizima biri en ufak laf desin agzinin payini alir :)
(2,512 puan) tarafından
Aynen öyle valla yolarim yolarim
-Reklam-
+1 oy
(14,428 puan) tarafından
Hayatlar laylaylom değilmiş onu anladım 
0 oy
(7,381 puan) tarafından
Kiz semizotu cekti canim:))
(414 puan) tarafından
Gel askim yapam ayipettin
(14,428 puan) tarafından
Puhahahhahaha Allah seni yaaa
Fenasın kız
(7,381 puan) tarafından
Valla cok severim :)
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Kız dediklerin zaten oluyor ama bende en çok fevrilik törpülendi hemde bir anda... sonunu düşünmeden patara kutere yaşardım hep adım atarken bile sonrasını sonra düşünürüm derdim şimdi bir koltuktan diğerine otururken bile elli kere düşünüyorum 
0 oy
(836 puan) tarafından
Evlâdım olmadan önce ne kadar boş ve anlamsız bir yaşantımın olduğunun farkına vardım. Bu duygunun eşi benzeri tarifi yok.. insan anne olunca her şeyi dolu dolu dibine kadar yaşıyor anlatılamaz ya Rabbim isteyen herkese bu duyguyu tattirsin insallah.  Ben burda satırlara bile dökemiyorum..
0 oy
(1,995 puan) tarafından
of mesela bişey izliyorum üzülen bi çocuk anne varsa hüngür hüngür ağlıyorum 

o annenın me hisettiğini düşünüyorum 

çok sakin biri oldum ya bir de o kadar duygusal 

zaten burcum yengeç herşeyi açıklıyor khsjs
0 oy
tarafından
Gücünün farkına vardım içine kapanık olan ben konuşmaya savaşmaya cabalamaya başladım annem narin yetistirmis beni 

Ama çocuk olunca bammbaska ben oldum cocuklarima kimse dil uzatanaz herkese laf ederim o konuda öğle bir cesaret oldu mesala 19 yaşında anne oldum onlarla yaşamı öğrendim. 3 çocukla boşandım sıfırdan hayat kurdum kendime bu konuyu yazsam roman olur cinsinden 
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Hayatın gerçekten çok zor insanların çok kötü olduğunu annem bizi korumak için verdiği çabayı ANNE olunca anlarsın derd-i hep
0 oy
tarafından
Bekarken ağlamak zayıf insanlarin yaptığı bir savunma mekanizması olarak adlandirirdim kendimi güçlü sanip hiç aglamazdim  kızımdan sonra bazi sebeplerden oturu otoyolda durup yarim saate kadar hıçkıra hıçkıra ağladım o gün dedim ki dünyam değişecek sessiz sakindm ben kızimdan sonra içimden baska biri çıktı bazen bu çok kötü sonuçlar doğruyor malesef...
0 oy
(1,552 puan) tarafından

Yaşasak bitse de bir an önce ölsek modunda biriyken, Allah'ım kızım bana muhtaç durumdayken canımı alma diyen biri oldum.. Bu sayılır mı :)

0 oy
(4,061 puan) tarafından
Kızımin kılına zarar gelse dünyayı yakarım bunu anladım anne olmaz iğneyle kuyu kazmak olduğunu en umudun olmadığı yerde çocuğun için umut yaratmak gerektiğini öğrendim 4 aylikti kızım kanser olduğumu öğrendim rahimim alınacak derken bak şuan çok iyiyim herseyi onun güzel yüzü için atlattım ve ayaktayım yıkılmadım buyuzden çocuğum için herseyi yapabileceğimi öğrendim ben☺️❣️
0 oy
tarafından
Bu hayatta evladimdan başka hiç kimsenin daha kıymetli olmadığını anladım kendimi düşünmeyip hamile kaldığım andan itibaren evladımı düşündüğümü herşeyi evladım için yapabilicegimi kılına zarar gelse ortalığı yakabilicegimi hasta olduğunda evladım değilde onun yerine benim hasta olmayı isticegimi daha bı sürü şey var bu zamana kadar o kadar öylesine yaşıyormuşum ki evladım olunca anladım yaşadığımı herşeyin evladım için olduğunu 
0 oy
(747 puan) tarafından
Anne olunca gucumun farkina vardım. Onceden yetisemedigim herseye iki katiyla yetistigimi farkettim. Ve artik nedendie bilmem ama insanlara jarsi asiri tahammulsuzlestim. 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Annemi çok iyi anladım anne olunca ❤️
0 oy
(17,645 puan) tarafından
Hayatta en güzel şeyin çocuklarımın mutluluğu ve kahkahası olduğunu farkettm onlara zarar gelirse gözüm kimseyi görmüyo geçen babama bile çemkirdim şakasına kafasına vurdu alişin yavaş bi şekilde ama yapma baba sakın dedm tutamıyorum kendimi sadece onlar hep iyi ve mutlu olsun tek bi an bile üzülmesin benim çocuklarımmm
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Anne olunca ne kadar güçlü olduğumu anladım 
0 oy
tarafından
Valla anne olunca annemin çok haklı olduğunu anladim
tarafından
Bende beni korumaya çalışması herşeyi doğru bir şekilde yapması tabi bazı yanlışları vardi
0 oy
tarafından
Cennet neden anaların ayakları altinday miş onu anladım 
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Geçen gün kan tahlili oldu elinin üzerinden o hemşirelere kıkır kıkır güldü ben hıçkıra hıçkıra ağladım. 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Anne olduktan sonra evli olduğumu anladım her konuda önceliğim kızım oldu

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 670 göst.
25 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 398 göst.
12 Eylül 2018 Aile kategorisinde Hamiş (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 203 göst.