0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
Kızlar eşimin kuzeninin karısı bu sabah sezaryan doğum yaptı neyse eşimde mesaj attı annemi ara beraber hastaneye gidin dedi neyse bende kayınvalideme yazdım beraber gidelim dedim ben geldim senin geleceğinden haberim yoktu yazmış, hep böyle yapar geçende birinin kınasına görümcesinin geliniyle gitti bana haber bile vermemişti, ben aramıştım yine kınaya gidicem demişti sadece sende gel dememişti, çok sinirlerim bozuldu bir daha asla aramam böyle şeylerde

3 Cevaplar

0 oy
(866 puan) tarafından
Klasik kaynana tribi salla gitsin 
-Reklam-
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Aman sende gitme onla yalnız git umursama bile
(301 puan) tarafından
Hayır bir yere gidileceği zaman eşim hep ara et diyor  bende ***** gibi arıyorum ağzımın payını alıyorum sonra kadın beni umursamayıp gitmiş oluyor
(3,681 puan) tarafından
Aman bu eşlerinde eşine de şöyle bu konuda daha birşey söyleme bana diye
(301 puan) tarafından
Aynen canım bundan sonra söylicem ve asla aramam çağırsa da gitmem
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Kız senin göbeğin kayınvaliden ile mi kesildi.tak koluna çantayı tut hastanenin yolunu orda sok lafını beraber gelebilirdik anne diye
(301 puan) tarafından
Ya hayır meraklı olduğumdan değil de, sürekli böyle doğum düğün dernek gibi konularda eşim ara annemi beraber gidelim de diye başımın etini yiyor bende arıyorum kadın ne gel diyor ne de haber veriyor ben aramadan önce görümcesinin geliniyle gidiyor her yere, bende aptl gibi aradığımla kalıp ağzımın payını alıyorum
(1,076 puan) tarafından
Esinle konuş canım bu durumdan rahatsızlık duyduğunu soyle

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 154 göst.
19 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meriim1 (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 312 göst.
0 oy
18 cevap 526 göst.
0 oy
10 cevap 275 göst.

380,707 soru

11,398,605 cevap

34,923 kullanıcı

...