+1 oy
1,199 göst.
Aile kategorisinde (345 puan) tarafından
Olay soyle bi arkadasim esi ile bi kac gunlugune degisiklik olsun diye abisi gilin yanina gitmislerdi o sehirdede esinin bekar amca oglu yasiyormus esi aksam 11 de birazda amca oglumla gezeyim ben beni alacakmis demis o da tamam demis esine de cok guveniyo asla beni aldatmaz diyo neyse bu gece 3 de gelms demis iste diskoya gittik damsiz almiyolardi amca oglum iki kiz buldu birlikte girdik kizda sanmiski kapidan girdiler icerde ayrildilar neyse gecen esinin telefonunu kurcalarken bi video gormus iste iki kiz esi amca oglu bi masada biralar sohbetler falan gorunce deliye donmus tabi bu ne dye esi biliyodun demis oda boyle tahmin etmemistim demis oda abi diyolardi bize sacmalama demis kizda esine kusmus bu bana saygisizliktir demis konusmamis ertesi gun esi madem sen bana kusuyon bende sana konusmicam gor bakalm demis kiz benden akil istedi napmaliyim dedi ama doldurusa da getirmek istemedim siz olsaniz ne yapardiniz bi fikir verinn

44 Cevaplar

+13 oy
(119,247 puan) tarafından
o isin sonunun yatakda bittine yemin ederim ama ispat edemem
(48,632 puan) tarafından
ee o kadar guveniyosa sorun etmemesi lazim esinin dedigine inanmasi lazim guvenmiyo ki akil istiyo
(345 puan) tarafından
Aslnda guvenmiyo bence ama vazgecmek mi istemiyo duzenini bozmakmi artk bilemiom
(48,632 puan) tarafından
simdi buna sessiz kalip bide üstüne özür dilerse yarın öbür gün o videolarda sarmas dolas görür
(345 puan) tarafından
Bencede kiz boyle birsey yapmis olsa adam coktan terk etmisti
tarafından
Ay daha burda güven mi kalır yani. Allah'ım göstermesin eşim öyle bir şey yaptığı gün eski eşim olur. Daha fena şeyler de olur onları kestiremiyorum şuan aahahhaha
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Bence ayrılık sebebi ama bilemem herkesin kendi fikri yaşam tarzı görüşü farkli
(9,626 puan) tarafından
Kusura bakmasın ama bu güvenmek değil resmen genişlik
(345 puan) tarafından
Bende oyle dyorum bugun buna susarsan yarin daha beterini yapar
tarafından
Senin arkadaşın da tanımadığı kızlarla eğlenmesini normal karşılıyor bence. Gitmek istiyorsa eşiyle neden gitmemiş? Neden bunu sormamış arkadaşın? Yok ya ikisi de birbirinden değişik insanlar bence.
(345 puan) tarafından
Cocuk var dye gotrmems aslnda sakayla karsk cikalm mi dsari demis cocuk uyudu nasl olsa abinler bakar demis ama ustelememis anlatmams ckms gitmis
(345 puan) tarafından
Boşandilar
+1 oy
(2,592 puan) tarafından
Abi ayağı toto ayagidir açık ve net ne abiler ne kardeşler ne akrabalar gördü bu gözler 
(345 puan) tarafından
Cok haklisin ama kiz cok mu asik cok mu saf anlatamiyorum ki
(1,733 puan) tarafından
Kız o kanka ayağı g.t ayağı değil miydi :)))
(2,592 puan) tarafından
Artik hepsi için geçerli  
+1 oy
tarafından
düzenlendi
Valla şu sitedeki en genişlerden biri benimdir. Hatta en geniş bile olabilirim. Ama buna ben de fena olay çıkartırım abi.
tarafından
Yavrum zaten kocama güveniyorsam aldattığını düşünmem. Ama böyle birşeyin benden saklanması hoş değil yani. Güven problemim bu yüzden olur. Yoksa iki k.çı kırıkla iki bira içmiş çok da önemli değil yani :)
(345 puan) tarafından
Adam saklamadm soyledim sana diyomus iste kiz kendince kapoda ayrilmislar diye dusunmus videoda ayni masada gorunce kaldramams
tarafından
Öyle bir kıvırma şekli yok anam :D valla böyle kıvırmaya çalışsa daha çok sinirlenirim. S.alak mı var karşında diye :D
(345 puan) tarafından
Valla en iyi dansozlerden bence adam her kavgada bi seklde affettryo kendini ben boyle erkeklere sasiriyom her boku yiyip yemedm diyolar ama agzlari kokuyooğğ
tarafından
Ayyynen öyle valla çok güzel konuştun:)
+1 oy
(2,572 puan) tarafından

Açık ve nett 

Eski eşim olurdu...

(345 puan) tarafından
Ben bunu bu kiza nasil anlatcam bu kiz ayda en az 4 kez aglayarak ariyor beni uzdu beni dinlemedi beni anlamadi nnasl davransam beni cok seviyo asla aldatmaz ama benim sozumude dinlemiyo
+1 oy
(1,048 puan) tarafından
O adama kusmekle kalmissa cok buyuk yanlis yapmis 
(345 puan) tarafından
Bu bana saygisizlk demis konusmams adam bisibyok gini konusmaya devam etms kiz ben senle konusmuyom diince adamda bnde senle konusmuom gor bakam demis
(1,048 puan) tarafından
One ay oyle kustum felan :D
0 oy
(4,986 puan) tarafından

Ne yapacağımı tahmin bile edemezsin :angry:

(345 puan) tarafından
Hic konusmamasi mi dogru sence yoksa agzina geleni sayip sonra birsey olmams gibi devM etmesi mi
(4,986 puan) tarafından
Tavrı kesin olsun konuşmasın o konusmak istersede  net ve kararlı konussun asla taviz vermesin
Hem o haltı ye bide ustune küs
Kendini haklı çıkarmaya çalışıyor ergen çocuk
(345 puan) tarafından
Hep boyle esi kiz hakliyken hep haksz duruma dusuyor ve adam kustumu salya sumuk agliyo ben seni seviyom bana kusme dye ama adam kiz kusunce hic cabalamiyo bile
(4,986 puan) tarafından
Arkadaşın kocasının bir yerini kaldırmış işte
Valla boyle devam ettikçe kaybeder arkadasin
(345 puan) tarafından
Aynen
0 oy
tarafından
Kız o kadar sa.lak mi içeri girdi ayrıldılar diye düşünüyor. Evli adam diskoda ne halt arıyormuş.. 
tarafından
Girmesin... Neyini merak ediyor bende girmedim ama içerde ne olduğunu gayet tahmin edebiliyorum. Tövbe tövbe millet ku.durmus
(2,592 puan) tarafından
Ya meraktan ya .........
(345 puan) tarafından
Ne diyim rahatlik arkadas cok bos birakiyo esi gazinoya da gidiyo rahat rahat takiliyo yani aman kusmesin aman kizmasn dye hic bi seyine karsmiyo
(2,592 puan) tarafından
Eee sonra seni ağlaya ağlaya arar başını boş bırakırsa sanki öyle serbest bırakınca madalya verecek böyle diskolara gider
(345 puan) tarafından
Bende onu dyorum serbes brakim kavga etmeyelm derken bi gun seni brakip gidisini izler yuttuklarina pisman olursun
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bi dahaki sefere pavyona gider hemde karısına haber vererek 

Utanmadan,çekinmeden
(345 puan) tarafından
Bencedee
0 oy
(7,673 puan) tarafından
O disko topunu dotunde parcalarim
(345 puan) tarafından
Bu kiza bu cesareti nasl verebilirim artk ben nefret ettm esinden
(7,673 puan) tarafından
Kızı kendi haline birak bence ne desen de anlamaz kemalim yapmaz modunda
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Ben kocamdan genel olarak çekinirim. Ama böyle biseye Benim kocamin g*t yemez o yüzden bilemedim
(345 puan) tarafından
Ya neymis arkadascaymis neymis oylesineymis kizlar kucukmus sadece iceri grmek icinmis flnn
(3,259 puan) tarafından
Ayy ne kaddar yardım sever insanlar var gözlerim yaşardı:))
(345 puan) tarafından
Cok sacma bence ya kiza komsulara gitmeyi bile yasaklams neymis komsusu o...mus sen ne *** yiyon o zmn
(3,259 puan) tarafından
Kişi kendinden bilir işi
0 oy
(2,592 puan) tarafından
Ve kocasına çöm güveniyorsa neden sorun yapıyor bu konuda çok çelişkili aman bosver tatlım sen kötü olursun 
(345 puan) tarafından
Valla artk uzuluyorum kiza biraz gozu acilsin istiyorum cokda iyi bi kiz esi komsuya bile gondermiyo kizi kendi diskolarda geziyo bu adaletsizlige goz yummak istemiyorum
0 oy
tarafından

Her diskoya gırdıgıne abı deme demısler :D kesın abisini yakından ıncelemıstır o guzel cici kız :D arkadasın da ıyı safmış hee kız olsun olmasın hayırdır ne dıskosu la

(345 puan) tarafından
Valla ben bile cok kizdm madem gtcekti esiyle gitsin bu bahane olamaz bence
0 oy
tarafından
Evli adamın oraya gitmesi zaten kabul edilmez bide kızlarla bide eşi izin veriyor
(345 puan) tarafından
Esi cok rahat brakiyo adam bekar gibi yasiyo neymis cok guveniyormus
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Uzak durup yorum dahi yapma karışma kabak sana patlar koca insan neyin yanlış neyin doğru olduğunu kestirebilir kendi kararı sonuçta

(345 puan) tarafından
Oyle ama cok sevdigim bi arkadasim artk kendini ezdirmesin istiyorum
(27,353 puan) tarafından
Gerekeni dersin çekilirsin kenara
(345 puan) tarafından
Acik acik fikrimi soylicem ben ya uzulmesin dye susuyorum ama artk gozunu acsin gerisi ona kalms
0 oy
(966 puan) tarafından
Bildiğin alemlere akmış bunlar.yemisler bir halt.sokaktan tutup bulmadı ya birden iki kız.
(345 puan) tarafından
Iste amca oglu getrmis adamin savunmasi ben sana yanls yaparmiym e yapmissin zateen
0 oy
(4,943 puan) tarafından
Git Gelme derim ne yapmamı bkler baska
(345 puan) tarafından
Cocugu var aslnda ayrls abileri annesi dag gibi durur arkasnda ama kiz neden katlaniyo anlamiom
(4,943 puan) tarafından
Wala sevgide bir yere kadar herşeyi kaldırmıyor Sevgi. Keşke abim sağ olsaydı Allah korusun böle bişey olsaydı abime dersim biraz dovselermis adamı ;)
(345 puan) tarafından
Onun abileri dovmez drek ayril biz sana bakarz derler kizda ayrlmak istemiyo sanirim kari koca arasina girilmez ama byle de yasanmicani soyleyecegim
0 oy
(830 puan) tarafından
Kusura bakma ama arkadaşın gerçekten sadece küsmüş mu gerçekten inanılır gibi değil.

Ben dünyayı başına yıkarım hoş ben diskoya göndeecek kadar geniş değilim çok şükür Allah uzak etsin hep bunlr haram olan şeylerden geliyor çok görmemek lazım
(345 puan) tarafından
Kiz kendince ugrasmak istemiyo artk he diyip geciyo adama adam da biliyo naparsa yapsn kiz ondan vazgecmiyo o yuzden cok rahat takiliyo
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Yazıyı okumadım başlığa göre cevap veriyim eşim olmazdi artık
(345 puan) tarafından
Haklisinn
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Allahım ya insanlar mı çok saf ben mi çok fesatım kocası kızlarla girmiş bunda art niyet aramamış kız girince ayrılmış diye düşünmüş kemalim yapmaza dönmüş onun işi kusura bakmasında o çok aldatılır böyle kocam yapmaz diye diye 
(345 puan) tarafından
Kiyamiyom da zaten hep su olmicak ise burnumu sokmalarm basimi agrityo
(2,610 puan) tarafından
Haklısın ama arkadaşın at gözlüğü takmış görmüyor ne olup bittiğini
(345 puan) tarafından
Bence herseyin farkinda ama yuvasini ykmak istemiyo 2. Evliligi ilk esiyle cok kisa surdu ayeldi ilgisiz dye zengindi adam para veriyodu kiza sadece sevgi saygi yoktu 3 sene bosanma davasi surdu cok yprandi o arada bu esiyle tansti o zor zamanlarnda cok destek oldu bu esi oda sanirim o minnet duygusuyla mi yapyo diyorum
(2,610 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun ne diyelim
(345 puan) tarafından
Insllah

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 370 göst.
18 Ağustos 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 434 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 856 göst.
0 oy
6 cevap 177 göst.
27 Ekim 2023 Aile kategorisinde Deniz acar (335 puan) tarafından soruldu

379,186 soru

11,350,753 cevap

34,818 kullanıcı

...