0 oy
928 göst.
Diğer kategorisinde (10,978 puan) tarafından
Kızlar dün kardeşimin sevgilisi ilk kez evimize geldi yemege. Aile tanışması oldu. Kardesim tanışmıştı aileyle. Ben bayadır tanıyorum tabi ki. Daha once de anlatmıştım annemin sürekli dişinden dayanılmaz bir ses cıkarttıgını. Kardesim güzellikle konuştu gelmeden. Anne lütfen dikkat et yapmamaya diye. Neyse misafirimiz geldi fakat annem durmadan cok yıksek sesle bu huyunu yapmaya basladı. Öksürdük göz göze geldik filan yok durmuyor. Ayıp olacak diye de direk soyleyemedik.cocuk basladı hangi musluk damlatıyor gelmişken yapayım demeye. Yok gerek yok diyoruz. Olur mu simdi birde tamirciye para vermeyin benim elimden gelir diyor.en sonunda da fark etti annemden geldigini o da cok utanıp sustu. Bu gun cocuk neden annen oyle birsey yapıyor diye bir kac defa sormuş. Bir de bayramda aileler bir araya gelecek. Oglanın halaları biz filan. Lütfen anneni uyarır mısın demiş cocuk. Halamlar cok dedikoducu gelinin annesi hasta diye laf yaparlar demiş. Bunu dıyunca cok. Utandık. Cokta kızdım. Kardesimde bana kızdı cocuk napsın daha once gördü mü ki diye. Birde uyarmasaydı da dile mi dusseydik diye filan. Şimdi kardesim aile tanışmasını istemiyor. Olmasın diyor. O gun nasıl engel oluruz buna? Tamam dedi ama ilk andan itibaren kendini kaybedecek derecede unutup yapıyor. Kardesim de tanışma olmasını istememkte haksız mı? Ben diyorum ki kaynanasıyla konussun.boyle bir problem oldugınu bari onceden hazırlıklı olurlar 

31 Cevaplar

0 oy
(307 puan) tarafından
Damlatan su sesi gibi ses dişten nası çıkıyor ki
(10,978 puan) tarafından
Cok tuaf birsey. İlk duyan herkes musluk damlatıyor sanıyor. Ama tamda o ses
(307 puan) tarafından
Takmasın dişini o gün takıp çıkarılan diş se eger
(10,978 puan) tarafından
Yok degil bacım. Bu hani damaga cakılanlar var ya sabit ondan
(307 puan) tarafından
Anladım Bi dişçiye gitseniz çözer blki
(10,978 puan) tarafından
Götürdük bacım kapıda kavga etti girmedi. Acaba dedim rahatsız mı ediyor. Yani belkide yanlıs yaptılar. İkna edemiyoruz ki. Rahmetli ananem hiç birseyi yokken dr götürdük kolunda ufak bir beze var diye. Sinek ısırmış o da oraya beze yapmış. Kadın 3 gun sonra yanlıs doz ilac verildigi için zehrlenip öldü. Annemde o gunden beri asla dr gitmeyi kabul etmiyor
-Reklam-
0 oy
(119,561 puan) tarafından
kiz kac ay onceydi siz cinnetlik noktaya gelmistiniz daha bitmedimi o ses
(10,978 puan) tarafından
Yok nerdee. O zamanlar aralıklı tık tık diye yapıyorsu. Oyle abarttı ki. Su an durmadan pesi pesine 3 kere yaoıyor. Ama o kadar sık yapıyor ki hiç ses kesilmiyor
(119,561 puan) tarafından
allah sabir versin
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Ne kadar ayıp damadın yaptığı 
(10,978 puan) tarafından
Bilmiyorum ben en azıdan uyardı diyorum arrık.
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Annenizi elin adamlarinin diline dolamaniz cok üzücü:( anne bu ya ne olursa olsun belliki tik olusmus ve tik oyle kolay  birakilmaz
(10,978 puan) tarafından
Bacım bizi piskologluk yaptı ama. Sen mesela damlatan musluga ne kadar dayanabilirsin. Oyle birsey. Biz gelemden birsey demedik oglana keske uyarsaydık. Bari cocuk musluk damlıyor sanıp ısrar etmezdi
(1,944 puan) tarafından
Anlıyorum bazen sürekli ayni seyi görmek,duymak insani tahammülsüzlestiriyor ama annenin de elinde olan bir sey degil ki kiyamam kendisi de mahcup oluyordur onun için cok zor. Cok üzuldum annene
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Hem buna engel olamıyor diyorsunuz hemde engel olmasını bekliyorsunuz. Kınıyorsunuz baya baya. Annenizi idare edilmeye zorluyorsunuz.

Alemi cihan birleşse annemin hastalığına laf söyleyen, dedikodu malzemesi gören ve utanan biriyle yuva kurmam. Herşey insanlar için. Bugün bunu diyen yarın neler der Kim bilir... 
(1,928 puan) tarafından
Postlarına baktım. Sen ne yap ne et annenden uzakta yavrularınla Bi hayat kur. Ne kardeşin ne annen..
(10,978 puan) tarafından
Bak cok uzulıyorum ne olursa olsun annem. O eski kpcam denilen bir kere bana anano bilemm ne diye kufur etti de karakolluk oluyorduk. Cok cabalıyorum duzelir diye. Kavga etmedigim komsu kalmadı soruyprlar diye. Sizene diye kac kişinin üstüne yürüdüm. Cok cabalıyorum. Sonra kendi de utanıyor benim içim yanıyor. Boyle biri degildi. Ananemin olumu bitirdi onu. O zamanda cok yalvardım de gidelim diye. Ben isteri miyim. Annem o benim içim yanıyor hasta görüyoruz göz göre göre dibe gidiyor ve engel olamıyorm
(1,928 puan) tarafından
Tabi ki haklısın ve kaygılarında çok normal. Dediğim gibi ancak sakinleştirici 112 ara durumu izah et. Böyle devam etmez daha kötü olur annen. Sen o evde çocuk büyütüyorsun yavrularına yazık. Ne yap et iki göz evini al uzaklaş inşallah
(10,978 puan) tarafından
Cok korkuyorum uykularım kacıyor. Diyorum ki bende gidersem ya dibe giderse iyice. Ya etrafında kimse kalmazsa. Bize yaptıgını etrafa da yapıyor cunku. Bir baglandıgı hava aldıgı işi var. Birde cıkartırlarsa ne olacak
(1,928 puan) tarafından
Herşeyi düşünme Rabbim ne derse o oluyor.
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Allah şifa versin annenize. kimse isteyerek o sekilde ortam içinde davranmak istemez. hastalik adi üstünde. herkes sağlıklı olmak ister. bugun bana yarin sana kimse kimsenin hastaligini kusur yapip yüzüne vurma hakkina sahip değil. Allah vicdan versin hepimize 
(10,978 puan) tarafından
Ah bacım yalvarıyoruz dr götürmek için. Ayaklarına kapanıyoruz. Kabul etmiyor. İlerledi. İlk zamanlar sık olmamak sekilde agzı kapalı yapıyordu. Dikkat etmedigin surece fark edilmiyordu.su an cok fazla artı. Soyle dusun hani saatin yelkovan sesi var. O sıklıkla oldıgınu dusun. Ve artık agzı acık yapıyor. Otobus hastahane vs nereye gisersek gidelim birvirlerini durtup insanlar bizi gösteriyor.ve hala kabul etmiyor dru
0 oy
(201 puan) tarafından
Asla ne olursa olsun Annem den utanmam kusura bakmayın ama benim Annem herşeyden değerlidir..Annenizden utanarak ve onu uyararak en büyük hatayı yapmışsınız.
(10,978 puan) tarafından
Bacım acıklama yaptım yukarı utandıgımız annem degil cocgun harwketi ve sonra utanması. Mecbur uyarıyoruz bir insan gelemden. Gelen cok soruyor desiyor. Sinirlerimiz geriliyor ben kac tane komsuyla kaga ettim sıkıtırıp sordular diye
(201 puan) tarafından
Kimseyle kavga etme canım Annem rahatsız de ve kapat konuyu kimseye açıklama yapmak zorunda değilsiniz..Benim annem kanser hastası olduğu için anne konusunda ben çok hassasım
(10,978 puan) tarafından
Kız bir yerleri yer mi benim yanımda sormaya. Yanlızken görüp sormuşlar. Parcalıcaktım bir tanesini.
0 oy
(1,387 puan) tarafından
Bence ailelerr tanismasa olmaz hadi bugun taniadilar yarin birgun illaki erkek tarafi bi gelmek istiyoruz veya siz gelin bise diyecek bence annenizi ikna edin belki psikolojik bir sebepten dolayi yapıyordur cok gecmis olsun Rabbim sifa versin inşallah 
(10,978 puan) tarafından
Boyle degildi annem. Ananemin vefatı bitirdi onu. Cok yalvardık. Doktora gidelim diye. Ananem sebepsiz yere 3 gun içinde bir anda vefat etti. Annem orada bozulmaya basladı. O kadar cabamıza göz göre göre ilerledi hastalıgı
0 oy
(924 puan) tarafından
Balık baştan kokmuş yol yakından dönün bence istemsiz olan bir davranış rahatsızlık bu şekilde laf edilmez 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 182 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 684 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 881 göst.
9 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 1,183 göst.