0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (380 puan) tarafından
Bor oncekı posta yazmıstım 4 yasında cocuk korkuyor buseyler gormüs dıye.hocaya goturduler kaynanası ıle dua vermıs adam 3 gun taksın dıye 2. Gun cocuk tuvalette korkup cıglık atmıs bu sefer baska bu hoca buldular o hocada banyoda ısmıs orda musallat olmuslar dua verıcem 41 gün boyunca  100 defa belırlı sureler vermıs oku boynunda cebsenı olsun demıs.aldı onunda okumak ona dert oldu nasıl olucam ev ıslerı var flan nasıl yıkıcam nasıl olcak derken bu sefer 1 gun eonra tekrardan bı hocaya gıtmısler oda hıc bısey yok bu cocukda cok nazar var demıs.4 5 günde hoca hoca gezdı ve 1000 TL gıttı onu gectım ılı gun boyunca basımı agrıttı nasıl olucam nasıl yapıcam annemle hızı bunalttı bnde kızdım madem boype yapıcaktın neden ıkı gün burnumuzdan getordım senin yuzunden basım agrıdı dedim kızdım.durumlsrıda Cok ıyı degıl Kıracı yazıkgunaj gıden paraya.annemın yanına geldım tatlı amaclı vallahi burnumuzdan grtırdı

3 Cevaplar

0 oy
(2,974 puan) tarafından
Gerçek bir hoca para ile zaten birşey yapmaz.. onu yerine sürekli nazar duaları okusaydi bol bol dua etseydi evde kuran okuyip kuran açıp sürekli zikirler cekseydi daha makbule geçerdi bence 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Derdini anlatmış size madem başınız şişiyofu konuşmak istemiyorm diyip kapatsaydınız telefonu 
(380 puan) tarafından
Buz ona cozumunu dıyoruz ama o kafasına buyruk hoca hoca gezdı bı o kadarda cemkırdı durdu kardesımde olsa yapamaz. Ypatıgı seybyanlıs
0 oy
(230 puan) tarafından
Psikatriye goturseydilermi acaba...oğlum 4 yaşında herşeyden korkuyorum diyo bu aralar....
(44 puan) tarafından
Bende de psikologa götürsünler belki izlediği videolardan etkileniyordur. Bi de kendisi bol bol felak nas ayet-el kursi okusun
(230 puan) tarafından
TV de bisiyde korkmuş olabilir..pskojik bisiy olabilir..hapsursan bazı çıkarcı hocalsr musallat olmuşlar diyo...
(380 puan) tarafından
Bnde soyledım canım bbasınım telefonu ile cok oynuyor bısey gorup korkmusur dwdım yok diyor ne dese yok dıyo bnde karısmadım daha fazla

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 659 göst.
10 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Emhmt (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 394 göst.
30 Ekim 2020 Aile kategorisinde Güneşim (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 379 göst.
24 Ekim 2020 Diğer kategorisinde bkulbilge (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 373 göst.