0 oy
676 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından
3 ay önce hamile olduğumu öğrenmiştim 2 ciye 8.5 aylık ta kızım var Ama karnımda 2 ay durdu düştü yavrum.  Gecende kaynımlara gitmiştik işte bebekten bahsediyordu kaynımda nasıl düşürdün sende Bi tutamadın bebeği karnında dedi bende benim elimdeki abii dedim cok kızdım darıldım aldım cocupumu gittim.  Bugünde bana kola cekirdek cikolata almıs kızıma bez mama almış geldi ben sana şakasına dedim abicim özür dilerim dedi. Normalde kaynımla aramız iyiydi severim kaynımı ama hala kızgınım eşimde uzatma artık adam üzülmüş dedi. 

14 Cevaplar

+10 oy
tarafından
E adam uzulmus ozur dilemis sende uzatma hersey insanlar icindir adam bos bulunmus demis ozur dilemekte affetmekte erdemliktir bana göre
tarafından
Aynen kuzum bende kaynimla oykeyim hatta yeri gelir benim herifi cekistirirz falan kiymetini bil canim benim
(394 puan) tarafından
Aynen öyle :)
tarafından
Valla k bakmayın ama bende kızardım bir kadina bu da söylenmez sanki bilerek düşürmüş gibi . Bu kız şimdi o adama karışıyor mu her halta burnunu sokuyorr mu yok . O adamın da haddine değil bunu demek . Ben böyle düşünüyorum. Yani şimdi bu kız artık eskisi gibi ılımlı olmaz. İlla da uzatsin demiyorum ama herkes kırılır . Şuan benim de kaygılarım var korkularım var . Hem kendimi hem bebeği düşünürüm pskilojim artık kaldırmıyor gelip biri bana böyle dese boğasim gelir onu.
tarafından
Askim ben surekli derse affet uzatma demedimki bikere bos bulunmus demis sonrasinda tabiki boyle olmaz bikere yapilan hatadir anlayip ikinciyi yapmasa bence sorun yok insanlar bazen bis bulunabiliyo
tarafından
Haklısın aşko :) benim de sinirlerim bozulmuş djjddj
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yani boş bulunup dedi sanirim bence de uzatma .  

Haklısın ama uzwa dersini almistir cnm
(394 puan) tarafından
Aynen tamam dedim zaten
0 oy
tarafından
Seni çok iyi anlıyorum insan o zamanlarda çok hassas oluyor söylenen her şeye alınıyor. Bende buna benzer yaşamıştım. 
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Tamam dengesizlik etmiş sende bu dönemde hassassındır zaten ama özür dilemiş, pişman olduğu belli hatasını anlamıştır. 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Sen haklisin yanlis konusmus ama hatasini anlamis gonlunu almaya calismis umursamayada bilirdi cnm hersey insanlar icin bazen bizde istemeden yanlis konusuyor olabiliriz oda bir amda bence espri yapmaya calismis ama Sana takilmaya calismis ama yanlis konusmus yine de uzatma kiymet verip gelip ozur dilemesi bile cok guzel bir davranis
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Özür dilemiş hatasını anlamış bencede uzatma 
0 oy
tarafından
Hayir erkek olarak düsstüğü muhabbete bak ya 
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Pişman mi uzülmuşmu bilmem ama bir erkeğin boyle muhabbetlerde adinin gecmesi bile çok saçma. Nedir bu boyle ona mi kalmiş muhabbetini yapmak. Sevimsiz geliyor boyle şeyler, geçmis olsun sanada. 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Önemli olan hatasını anlayıp özür dilemesi belkide şaka yapmıştır sana
0 oy
tarafından
Erkekler ne anlar ki bu durumlardan. Yani yüzde yüz şakasına demiş sende kızmamış aslında üzülmüşsün. Seninki yine özür dilemiş anlamış sonradan. Bu bir nimet inan. 
0 oy
(788 puan) tarafından
Kizmakla haklısın ama oda incelik yapmış özür dilemiş herkes yapmaz hatasını anlamis belli. Bence de uzatma
0 oy
tarafından
İşte el söyleyince batıyor haklı olarak benimde ilk bebeğim düştü ikinciye hamile kaldığimda annem her fırsatta bunu da düşürursen hiç ağlama falan diyodu hani bı iş falan yaptığımda insanlar kötü bacım kötü sanki kendimiz dusuruyoruz ne gerizekalılar var. Ama belliki kaybın kötü neytle dememiş uzatma bence de napalim bizde böyle insanlarla sinaniyoruz iste
0 oy
(1,145 puan) tarafından

Bir anneye söylenmemesi gereken bir durum ama özür dilemiş sende severmişsin küs kalma derim canım

Başın sağolsun canım cennet kuşun şefaatcin olsun
0 oy
(270 puan) tarafından
Bu erkeklerde bi garip . Yarın sezeryan olucam inşallah .  Dün gece eşim ve kaynim  telefonda konuşuyorlar.  Eşime diyor ki kaynım niye sezeryan oluyor . Eşim de normal yapmak istemiyor falan diyor :) dedim bi siz kaldınız yaşlı teyzeler gibi dedim . Siz ne anlarsınız doğumdan  size ne dedim yani . Herkes her b.ka karışıyor bu memlekette

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 914 göst.
9 Haziran 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,783 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 175 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 868 göst.
9 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 1,158 göst.
1 Eylül 2019 Aile kategorisinde Alyakus (2,357 puan) tarafından soruldu

378,180 soru

11,318,882 cevap

34,764 kullanıcı