0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hemen konuya gireyim benim anneannem tek başına yaşıyor hem dayımı hem de eşini kaybetti dedem 2 yıl önce koronadan rahmetli oldu teyzem Çok fesat bir insan oldu mu olası sürekli anneme kötü konuşuyor ablasıymış gibi tersleyip azarlayarak konuşuyor Sabah annem aradı teyzem bana böyle böyle dedi diye ses kayıtlarını attı anneannem anneme döşek vermiş teyzem de o döşeği Sen niye aldın onu geri götüreceksin yoksa seninle barışmam demiş sanki kendi cebinden çıkıyor Ben de sinirlendim anneme demiş ki sen anneme imza attırıp evi de elinden alırsın annemi Sen hasta ediyorsun ki annem sürekli anneannem hastaneye götürüp peşinde koşan bir insan bu sesleri duyunca benim tepem attı teyzeme uzun bir mesaj attım sen Fasatsin kalbinde cimri elinde cimri kimseyle geçinemimiyon benim annemi üzme biz seni sürekli alttan almak zorunda mıyız bir döşeğin lafını yapıyorsun kendini anneannemin evinde 20 yıldır oturuyorsun annem evdeki hakkını bile aramadı bacım otursun dedi ama asla kıymet bilmiyor bu teyzem bu yazdıklarından sonra teyzem her yerden engelledim 12 defa beni aramış engelli listesinde gördüm ınstagram'dan bile aramış her yerde engelledim ben de en sonunda yazdıklarımı siliyorum boşuna arama her yerde engelledim anneannemi üzme o tansiyon hastası annemi de üzme uzaktayım aklım kalıyor lütfen bizden uzak dur senin ayıplarını örtmekten bıktık dedim karışmasamıydım acaba diye düşünüyorum ama ailemin üzülmesine dayanamıyorum yıllardır annemi kullanıyor annem ne alsa teyzeme de aldı oldum olası peşinde pervaneyi zaman çok kıymet bilmez bir insan benim sorum şu acaba beddua etse tutar mı benim bu yazdıklarımdan dolayı

7 Cevaplar

+1 oy
(6,047 puan) tarafından
Giriş güzel ama sonucu beğenmedim sonunda yine alttan alır gibi konusmussun. Ben bu durumda teyzem demem sicardim çünkü 
tarafından
Zamanında intihar etti eniştem yüzünden üç gün hastanede yattı hala evli ve cekiyor o adamdan düşünüp kafayi yemesin yine üzülmesin diye alttan aldım kendine zarar verir benden bilirler ama hala ariyor açsam mi bilemedim içini döksün diye
(6,047 puan) tarafından
Kız senin iki lafinla intihar mı edecek. Merak etme canini seviyor öyle insanlar. Bırak açma sakın içinde patlasın
tarafından
Hep bı yüzden alttan aldık onu ölümden döndü çünkü psikolojisi aşırı bozuk her lafı yanlış anliyor
(6,047 puan) tarafından
O da onun sorunu canım boşver siz alttan aldıkça gotu kalkmış bunun. Yüz vermeyin .
-Reklam-
0 oy
(2,831 puan) tarafından
Bir yandna iyi yaptın bir yandan da kardeş arasına girmeseydin diyor kalbim haketmis valla 
tarafından
Hala ariyor ya
(2,831 puan) tarafından
Öfkesini kusmak hıncını alıp azarlamak içindir o yoksa özür dilemek için aramaz  iyi yaptın engeli basarak
0 oy
(850 puan) tarafından
Herkesin bedduası tutsaydı halimiz ne olurdu..sadece benim aklıma takılan şu oldu yarın bir gün annenizle teyzenin barışsa siz arada kötü duruma düşersiniz diye..bir teyzemle annem arasında birşey geçti ve annemi çok ama çok zor durumda bıraktı..ben hâlâ unutamıyorum ama annem kardeştir diye konuşuyorlar araları iyi..
tarafından
Teyzem annemle milyon kere kustu baristi annem hep Allah korkusundan barıştı ama barisilacak insan değil bı keresinde anneme kafayı yemiş ruh hastası dedi ona rağmen barıştı annem (annem zamanında psikiyatrik ilaç kullandı onu başına kalktı) ben bişe yapmasam da annem gözünü açtı bunu bile benden biliyor kızın seni dolduruyor diyor hep varsın koru olim zaten kötüyuz
0 oy
tarafından
Valla daha beterini yapardim mesajla degil arar agzima geleni sayardim bide sen sonrasinda niye alttan aldinki teyzenin hakettigini yapmissin 
tarafından
Teyzem zamanında eniştem yüzünden intihar etti üç gün hastanede yattı o sıkıntıları oldu ya üzüldüm hala çekiyor o adamdan kimsesiz diye her ayıbını alttan aldık barıştık ama yok kadın hala arsız sırf o yüzden alttan aldım
tarafından
Hala ariyor napim sizce yirmi oldu arama sayısı
tarafından
Seninle konusup kendimi dusuremem arama beni de
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Haketmıs ama ıkılı ilişkilere karısık ası taraftarı degılım. Benımde annemle teyzeler arası sıkıntılı ama karısmam asla. [onlar kardes daha sonra barısırlar. 
0 oy
(119,126 puan) tarafından
bence hak ermis
0 oy
(1,244 puan) tarafından
Valla az bile etmişsin.  Senin annen ağaç kovugundan çıkmadı Annenin  sahipsiz olmadığını anlasin. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 303 göst.
8 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gazel 25 (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 258 göst.
27 Ocak 2023 Aile kategorisinde gokce123 (645 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 935 göst.
11 Nisan 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,226 göst.