0 oy
529 göst.
Aile kategorisinde (201 puan) tarafından
Benim esim oyun bagimlisi her gun saatlerde o bilgisayarin basinda catara cutara sinirliyim zaten hafta sonlari zirveye ulasiyor gece 3 4 de kadar oynuyor sinirle cagiriyorum geliyor. Dun gece gozumu bir actim sabah saatin 6si bu hala oyun oynuyor dikildim basina kalk kalk diye 10 15 dk sonra geldi. Ya ben simdi ne yapayim. Bekar evi zannediyor galiba nasil yola getiririm nasil ciddiyetimi belli ederim ya. Gece sabaha kadar oynamak nedir ya oynadigi oyun lol denen illet

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çalışmıyormu kesin pbg oynuyodur sorumluluk sahibi değil demekki işin zor gözünü korkut bence
tarafından
Helal olsun valla o yorgunlukla nasıl beceriyor bizimki hemen yatağa yattığı gibi uyuyor dediğim gibi gözünü korkut
(201 puan) tarafından
Nasil naasill korkmuyor yapmadigim sey kalmadi guzellikle denedim olmadi kavga ettim olmadi napicam bilmiyorum
tarafından
Çocuk varmı
(201 puan) tarafından
17 haftalik hamileyim yazin insallah dogacak
tarafından
Allah yardım etsin çocuk olmasa durma dicektim
-Reklam-
0 oy
(389 puan) tarafından

bilgisayarla tehtıt et bı daha olmasın olursa kırarım de :D

(389 puan) tarafından
bı sure boyle devam et sureklı soylen işe yarar ama butun erkekler boyle oyun delısı
(201 puan) tarafından
Azaltiyor sonra bir daha basa sariyor maalesef hic bir ilerleme kaydedemedim kendisi uzerinde
(389 puan) tarafından
Allah Allah kendı bıldıgım bıldıkmı
(201 puan) tarafından
Unutuyorum saniyor galiba
(389 puan) tarafından
ızın verme bı sure ona sınırlı gıbı davran o evde yokmus gıbı hıssettır muhabbet sohpet etme ıse yarar bak o zaman farkeder kı ben napıyorum
0 oy
(13,629 puan) tarafından
Sanırım bitek benim eşim sevmedi bu oyunu, 

Herkes pubg delisi.. 
(201 puan) tarafından
Bu lol oynuyor baska bir oyun
0 oy
(860 puan) tarafından
Kuzum öyle huyu varsa çok kötü benim kaynim hep öyle sabahlara kadar bilgisayar telefon başında sürekli oyun oynuyor çocuk yemek içmek olmasa odasından çıkmıyor 
(201 puan) tarafından
Evde artik patliyorum 2 dk yanima gelsin diye hadi hadi hadi yok cocuk gibi ha
0 oy
(84 puan) tarafından
Bitmiyor hiç. Bizimki de lol oynuyordu sabahlara kadar ve dalınca ona hiç bişey gözü görmüyor iyi bişey desem bile bağırıp çağırıyordu. Ağlayıp zırlaya zırlaya lol bıraktı age of magic başladı o bitti başka başladı. Sadece adı değişiyor oyunun. Bebek ilk defa kıpırdadı koş gel hissettim diyorum hayır gelmicem diyor oyunun başından kalkıp gelemiyor. küsüyorum sonra unutuyorum telefonu kırcam diyorum ama kırcam inşallah gerçi çok çözüm olacağını düşünmüyorum. Lol konusunda laptop dan oynuyordu laptop u ortada bırakıyordu bende evi topluyorum ayağına sarj aletini bi kaç kez bozdum kablosu falan kırıldı şimdi ortada bırakmıyor ama farklı bir oyun şimdi telefondan oynuyor bitmiyor yani
(201 puan) tarafından
Sonu yok gercekten acil bir sey oluyor cagiriyorum kalkamiyor basindan kapatamam basladim bikere diyot olsem napcaksin bitmesinimi bekliceksin diyorum sacmalama.diyir asil sacmalayan kendisi bunaldim artik bende bekar eviymis gibi takilcam kafama gore takilcam istedigim saatte kendime yemek hazirlicam istedigim saatte uyanicam bunu istiyor galiba
(84 puan) tarafından
Benim midem bulanıyor kusuyorum insan yolda tanımadığı birini görse sorar iyi misin diye adam oyun oynarken gelmiyor bile öldü mü kaldı mı acaba diye. Oynarken beynini kullanamıyor
0 oy
(9,161 puan) tarafından

Okuyunca ben yazdm sandm :D pc başndan kqlkıp yemeğe geliyorsa şukrediyorum ben..knight oynuyor benim ki de..ne yaptysam bıraktıramadm..b.kunu yesin o oyunun

(201 puan) tarafından
Knighti birakti cok sukur ama lol biraktiramiyorum herseyimiz onun oyununa gore yemek yapiyorum oyunu ne zaman bitiyorsa ona gore sofra kuruliyor ona gore uyuyoruz cit cit cit zaten sesinden sinir oluyorum
(9,161 puan) tarafından
Ay yok ben yemeği hazırlıyorum msj atıyorum yemek hazır die..5dk içinde gelirse geliyor glmezse ben başlıyorum yemeye..zaten sinir oluyorum bde ona gore ayarlaym dsem kriz geçirrm heralde..benm ki bide yanmda oynamıyor başka odada oynuyor evde yok gibi bişey adam..bide demez mi bi oyunum var başka neyim var ona da seslenme die :○
(201 puan) tarafından
Aayyy aynenn bir oyunum var onada karisiyorsun kotu biseymi yapiylrum sanki iyi birsey mi sanki ya ne katiyor sana evlilik hayatini skintiya sokmaya hamile karini uzmeye degiyormu demek daha degerli ne diyeyim.
(9,161 puan) tarafından
Benim ki hamileyken b9yle değildi ya ne zaman doğurdum adam iyce oyun bağmlısı oldu..akşama kdar tek başıma bebekleyim zaten işten gelince 5dk çocuğu sevip gidiyor kafayı yiyorum ://
0 oy
tarafından

Oyun bağımlılık yapmış desene, aslında benim eşimde öyle yemek yerken bille oyun oynuyor ...

(201 puan) tarafından
Bazende oyle yapiyor cocuk gibi
0 oy
tarafından
valla xanim.benim.esim.bi kac defa yukledi baska oyunlar ben sikdum.o yukledi ben sildim ..... sinirlendigim.zaman telefonu kiriyorum iki defa kirmisligim. var ..... cok kizdirmaya gelemiyor o yuzden oyun oynamiyor .. face bagimlisi isten fekir gelmez elind etwlefin alir faceye girer .. bende onun facesini calldim  bi hafta faceye giremedi calanin ven oldugumu da biomiyordu daha sonra ben caldim.dedim .... eee bi hafta giremeyince ister istemez blbiraz sogudu ... soz cerdi eskisi gibi girmicem dedi bend efacesini tekrar verdim.aimdi cok.takilinca bakislarimdan anliyor kapatiyor bizle ilgileniyor ogluyla.ilgilenoyor ..... 
0 oy
tarafından

Rabbime şükür öyle bagamli degil ama arada bi okey oynuyor onuda ben gormedigim yerde  gorersem dilim dilim edeceğimi biliyor. 

Sende eşine bi kısıtlama koy aşırı baglanmis o lanet olasi oyun bagamlilik yapıyor yegenimden bilirim :ermm:

0 oy
(3,446 puan) tarafından

Bilgisayar a su dökülsün ,

Motoru yansın

Ekranı kırılsın n

Ne diyeyim :D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 402 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde 0234_sevim. (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 124 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Uras (191 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 436 göst.
29 Haziran 2022 Aile kategorisinde Mhrbndrc (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 205 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,784 puan) tarafından soruldu

378,272 soru

11,322,079 cevap

34,767 kullanıcı

...