0 oy
488 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
Kızlar durduk yere, öylesine gece saat 1’den sonra 2 civarı falan civarı görümceniz eşinizi arar mı? Görümcem hep o saatlerde eşimi arar napıyorsun demek için, daha önce de gece saat 3-4 civarı napıyorsun abi yazmıştı eşime, daha 1-2 aylık evliyken. Belki linçlenebilirim ama ben benden küçük erkek kardeşlerim var onlar evlense, sebepsiz aramam o saatlerde, abim olsa yine aramazdım, hayat memat meselesi olmadıkça, önemli bir durum olmadıkça, gündüz yada akşam normal saatler varken o saatler hoş değil bence en basitinden uyuyor olabilirdik rahatsız etmeye ne hakkı var? Yada sizin görümceleriniz de eşlerinizi gece saat 1’den sonra arar mı? Evli kız kuzenlerimi, evli arkadaşlarımı bile o saatte aramam. Sizce?

38 Cevaplar

+1 oy
(27,351 puan) tarafından

Eşinde güzelce desin fan Fin fon yapıyoruz neden rahatsız ediyorsunuz diye bak bakalım ararlarmi tekrar

(1,097 puan) tarafından
Artıladım gidiyorum :D
(27,351 puan) tarafından
Hahaha git git
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden o saat 
(301 puan) tarafından
Bilmiyorum bana da tuhaf geliyor inadına yaparmış gibi normal saatlerde aramaz
tarafından
O saatte önemli bişey olmadığı sürece araması çok saçma hal hatır sormak için o saatimi bekliyor gicikligina yapıyor bence
0 oy
tarafından
Görumcem yok canım ama kaynim arıyor görüntülü konuşuyorlar aşırı sinir oluyorum 
tarafından
O saatlerde mi . Daha neler duycam
tarafından
Evet canım hatta bazen oturmaya geliyorlar 12 1 gibi kaynimla kaynanam
tarafından
Oha ne alaka be. Saygisizla bak
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Valla ben gece gelen aramadan korkarım kimseyi de gece o saatte sebepsiz aramam. Sebepsiz aranmayı da istemem. Görümcem eltim kaynım falan yok eşim tek. Olsaydı da kızardım öyle şeye.
(301 puan) tarafından
Aynen öyle canım bende korkuyorum kötü haber sanıyorum korkuyorum annemi babamı bile aramam o saatte çok önemli bir durum olmadıkça
(3,141 puan) tarafından
Bende aramam valla çok çirkin birşey ya
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Abim evli ve yurtdışında yaşıyor akşam arayacaksam bile oranın saatini hesaplayıp ararım. Hiç hoşlanmadığım bir durum 
0 oy
tarafından
Sen de bi gün cevap yaz bu saatte napilabilir acaba diye 
0 oy
tarafından
Gece değilde eşimin ailesi işleri düşünce sabahın 6 si 7 si demez ararlar. Sinir olurum
0 oy
tarafından
Mal oldukları için ararlar hatta gece onikide falan arıyordu bı tanesi baktı ben hiç takmıyorum kızmıyorum gülüp geçiyorum hatta gayet normalmiş gibi bilerek konuşuyordum bende bakti amacına ulaşamıyor birakti
0 oy
(11,217 puan) tarafından
o saatte abisi ne yapabilir ? yani neyini merak edio ki : D
0 oy
tarafından
Yok be ne görümcem ne kayinlarim yada hiç kimse o saatte aramaz. Saygı denilen birşey var. Kim olursa olsun o saatte aranirmi hiç. Heleki gorumcem. Hiç aramaz.

İşi düşse bile beni arar
0 oy
(7,939 puan) tarafından
Yok ya benim götümce aramaz o saate hata nadir arar
0 oy
(866 puan) tarafından
Kaynanam 2 Sefer o saatlerde aradı sabahtan gece 12 e kadar orda olmamıza rağmen arama nedenide sigara eşim 2. Sefer çıkınca evdn klitledm kapıyı almadım eve bu ne hadsizlik ortada hastalık yok bişi yok ZIKKIM iç emi, evindede kovayla tütün var, 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Sorun etmem ben ya. Belki bir derdi vardır sevdiği birinin sesini duymak iyi geliyordur. 
0 oy
(1,870 puan) tarafından
Arasa bile eşim kızar bu saatte ne bu diye ne benim kardeşim ne de eşimin kardeşi gece gece aramaz insan telaş olur ben kendi kardeşime de kızardım acil bir durum oldu sanar korkardım.
0 oy
(846 puan) tarafından
Görümcem yok Allah'tan ama o saatte araması çok saygısız bir hareket aynı şeyi senin ailenden biri yapsa eşinin hoşuna gider mi ? 

bizde geçen sene bir haftalik evliydik sabah uyuyoruz balayından döndüğümüz gün saat 9 kaynım arıyor eşimi abi napiyon unuttun artık bizi diyor saçmalığa bak bende çok sinir olmuştum o zamanlar
0 oy
(194 puan) tarafından
Numarayi kontrol ettin mi peki goruncen mi kesin aklima farkli seyelr geldi de 
(301 puan) tarafından
Yanımda açıyor telefonu eşim hoparlörü açıyor numarayı da kontrol ettim zaten
(194 puan) tarafından
Anladım cnaim
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Saatler uygun değil bana göre
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Acil bişey varsa arar yoksa önce mesj atr müsaitsen arayablr miyim dye 
0 oy
tarafından
Niye linclenecekmis o saatte görümce değil anne baba bile arada insan ne oluyor der. Tabiki aradığı saat eğer önemli bir konu yoksa o saatte araması uygunsuz ama insanlar değişik değişik herkesin kendine göre doğru bildiği şeyler var
0 oy
(520 puan) tarafından
O işi bizde kaynana yapar ama gece değil sabahın köründe arar biz öğlen 1 2 ye kadar yatarız o 8 9 arardı soğuk konuşa konuşa uyuyoruz rahatsız oluyorum ben diye diye vazgeçti şükür 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 213 göst.
2 Aralık 2023 Aile kategorisinde Syma (654 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,060 göst.
4 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 310 göst.
21 Ekim 2021 Aile kategorisinde Alyakus (2,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
72 cevap 1,475 göst.