0 oy
491 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
Kızlar durduk yere, öylesine gece saat 1’den sonra 2 civarı falan civarı görümceniz eşinizi arar mı? Görümcem hep o saatlerde eşimi arar napıyorsun demek için, daha önce de gece saat 3-4 civarı napıyorsun abi yazmıştı eşime, daha 1-2 aylık evliyken. Belki linçlenebilirim ama ben benden küçük erkek kardeşlerim var onlar evlense, sebepsiz aramam o saatlerde, abim olsa yine aramazdım, hayat memat meselesi olmadıkça, önemli bir durum olmadıkça, gündüz yada akşam normal saatler varken o saatler hoş değil bence en basitinden uyuyor olabilirdik rahatsız etmeye ne hakkı var? Yada sizin görümceleriniz de eşlerinizi gece saat 1’den sonra arar mı? Evli kız kuzenlerimi, evli arkadaşlarımı bile o saatte aramam. Sizce?

38 Cevaplar

0 oy
(4,961 puan) tarafından
Benim kardeşim bana yazabliyosa her istediği zaman eşimin ki de kardeş samimiyete göre yazabilir tabiki
-Reklam-
0 oy
(616 puan) tarafından
Bziimki seni çok özledim aşkım falan yazardı. Kavga ede ede şimdi araya mesafe koydu eşim. Çünkü aklıma çok kötü şeyler geliyordu. 
(1,468 puan) tarafından
Kardesinle mi arasına mesafe koydu nasıl başardı koymayi senin aklina kötu ne gelebilir kardes sonucta ya
(616 puan) tarafından
Son kavgada koymak zorunda kaldı. Görümcem bizde kaldı. Beni balkonda çamaşır topluyor sandı. Tartışmalarına şahit oldum. Karınla oğlunla bir arada olmak zorunda mıyım. Seninle neden başbaşa kalamıyorım. Neden başbaşa kalmak için bahane bulmuyosun falan dedi. Bunun üzerine duyduklarımı saklamadım. Eşimde haklı olduğumu bildiği için bişey demedi. Zaten araya öyle ce mesafe girdi
(1,468 puan) tarafından
Manyak bu ya iyi yapmissin ozman sn basbasa kalma nedir ay allahim nasil insanlar var ya
0 oy
(2,593 puan) tarafından
görümcem yok kaynımlarda eğer konuşma halinde değillerse durduk yere o saatte aramazlar benimde evli abim var ama asla o saatte aramadım aramam yazmam bile acil bir durum yoksa
0 oy
tarafından
Aramasını hiç sorun etmem istediği saatte arayabilir. Ama çalıştığı için erken yatıyor o yüzden arayamıyor. Hafta sonları arıyor anca eşim müsait olmadığında uyuduğunda filan neden aradın bu saatte diye sorar ya da telefonu kapatır. Bazen beni arar geceleri ne yapıyorsun filan diye görüntülü karşılıklı sigara içer muhabbet ederiz sonra uykum geldi yatıcam diyip yatarız. Bazen sürpriz yapıp bize gelir. Hoşumuza gidiyor ama. 
0 oy
(286 puan) tarafından
Hem aramazlar hem arayamazlar esim o konuda hic anlayisli degildir gec saatte aramalara dedigin gibi cok cok onemli bisey olmasi gerekir ama bu senin degil esinin cozecegi bisey onemli olmadikca o saatte aramayin diye kim olursa olsun aksam saat 10 dan sonra ki telefonlara bile panik yapiyo insan  
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Eşinin adına cvap yaz yengenle isim var meşgulüm die belki utanır yazmaz aramaz
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Benimde kayinlarim arar biri evli biri bekar hadi bekar anlamiyor diyelim ama evli olanda çok saçma saatler de arar kiiii tam özel ana denk geldiği zamanlarda oldu yani bence de çok ayıp aranmaz özel bişi olmadığı o sürece 
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Benim abim bekar biz 7/24 gece dahi olsa yazarız yani oyun felan oynarız yada isntadan birşeyler atarız ama bizde napiyorsun felan yok ya ben oğlumun resmini atarım ya o kediyi atar yada komik birşeyi
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Gecenin bi vakti b.ok olsa aranmaz 

İnsan korkar ayol bişimi oldu diye
0 oy
(408 puan) tarafından
İki tane evli abim var enn geç 22:30 da mesaj yazarım aramam bile çok çok çok acil bir şey yoksa, onlarda beni aramadan önce mesaj yazarlar müsait misin diye. 
0 oy
tarafından
Eşin telefonu sessize alsın daha iyi benim görümcem gündüz aramaz bırak geceyi 
0 oy
tarafından
Gunduzler torbaya mı girdi görgü kuralıdır bellı bır saatten sonra kimse aranmaz onemlı bır durum olmadıkca mesela ben 10 dan sonra kımseyı aramam msj en fazla ne zaman gorurse döner dıye oda cevrımıcıyse ayrı yanı ne bıleyım ne konuscak o saatte ne yapıyosun demek ne demek gece gece evlı adam ne yapar ya uyur ya karısıyla mınasebet halınde olur edepsizlik baska bısı degıl 
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Afedersin de duruyor duruyor o saati mı kolluyir bn bunun altında birşey ararım heseyun bi zamanı var 
0 oy
(621 puan) tarafından
Görümce olarak cevap veriyorum aramam abimi hatta bişey diyeceksem soracaksam yengemi ararım   gormcem de yok ki eşimi arasın
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Bi derdimi var acaba abisine bişeymi anlatmaya çalışyo o saatte durduk yere aramaz bence bişey söylemeye çalışyo eşiyle felan sorunu varsa.
0 oy
(571 puan) tarafından
Gece değil ama sabahın 6 7 sinde kaynanam çok arar. Eşim vardiyalı çalışıyor düzenimiz yok bunu bilmesine rağmen hep sabahın köründe arar saate 8 kapı çalar gelir ya da kayın babam çıkar gelir . Kapıyı açınca ilk dedikleri şey hala uyuyor musunuz. Hayır yani çocuk yok işim yok burda kimsem yok defalarca eşim dedi sabah o saatlerde aramayın o saatlerde habersiz gelmeyin diye ama anlamıyorlar. Kendileri köyde olduklarından sabah ezanında uyanıyorlar bizim de öyle uyanmamızi istiyorlar. Bence sınır yok tepki göster eşin telefonu açınca arkadan söylen bu saate aranır mı gündüz çuvala mı girdi vs. Diye. Şahsen eşimin abileri 9 dan sonra bile aramazlar bizi rahatsiz olmayalım diye . 
0 oy
(571 puan) tarafından
Valla yaptigi terbiyesizlik bu ne gunler torbaya mi girmis
(301 puan) tarafından
Ama eşime herhalde normal geliyor bilmiyorum belki uyarmıştır ama aramaya devam ediyor daha dün gece saat 1 civarı aradı yine
0 oy
tarafından
Pekii eşin ne diyor bu duruma 
(301 puan) tarafından
Söyledim bu saatte arama de dedim, benim kardeşlerim arasa ben söylerim en azından enişten uyuyor bu saatlerde bazen, uyanıyor korkuyoruz kötü haber mi gelecek acaba diye arama derim dedim, sen de söyle kardeşine dedim ben bişey diyemem diyor

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 213 göst.
2 Aralık 2023 Aile kategorisinde Syma (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,078 göst.
4 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 312 göst.
21 Ekim 2021 Aile kategorisinde Alyakus (2,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
72 cevap 1,488 göst.