0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (368 puan) tarafından
Kızlar sabaha kadar ustu acık yatınca bende bugun gidip uyku tulumu aldım. 1.6 tog lcw den  aldım evimiz sıcaktır normalde battaniye ile uyuruz ona gore dusunun sıcaklığı. Uyku tulumunun içine havlulu tayt  2 tane uzun kollu zıbın giydirdim elını sırtına koydum baya ıslak terlemiş. Hemen degıstım kızım uyurken fiil soydum simdi de 1 tane tek zıbın ve ince bir pijamanın ustune uyku tulumu giydirdim. Ama İcim hıc rahat degil. Baya ince seyler bunlar usttekı tulum simdi sıcak tutar mı az once 2 zıbınla terledi diye 1 e indirdim sımdıde İcim rahat degil nereden aldım tulumu diyorum ınsallah pısman olmam 

9 Cevaplar

0 oy
(2,537 puan) tarafından
Soğukta daha rahat uyur. Ben tulumun içine ekstra bir şey giydiriyorum tek zıbın. Soğuktan değil sıcaktan korkun terledikçe hasta olur. 
(368 puan) tarafından
Aman bacım sorma elimi bir sırtına kotam dedim sular seller gibi. Yavrum  hemen tulumu cıkardım. Attım gıydırmıycem. Eski havlulu tayt ve polar pijamasını giydirdim inanılmaz terliyor ıcınde tek zıbınla bile.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Soguk degıl sıcak hasta eder bunu unutma, 1.5 tog ve 2.5 tog ııyku tulumu var donusumlu gıydırıyorum, 1.5 tog olanın altına bır pıjama ınce ustune pıjama ustunu gıydırıyorum kolsuz tulum benımkıler, 2.5 tog olanın altı cıplak sadexe bezli, ustune ınce uzun kollu zıbın gıydırıyorum 
0 oy
(191 puan) tarafından

Burdan bak canım 

image

0 oy
(13,821 puan) tarafından
Benimkiler de üstünu açar ama.tulum da kullanamadim hele büyüğüm incecik şeyle terliyor gece bile kaç kere üst degisiyorum deniceksij ozaman kontrol et bakalım nasıl olacak
0 oy
(15,200 puan) tarafından
Sırtını kontrol edersin sıcaksa rahat uyursa sorun yok demektir . Uyku tulumu büyük rahatlık aslında stres yapma
(368 puan) tarafından
Yok kuzum cıkardım kadife pijamayla dondum. Ohhh mısss uyku tulumu na gıcık oldum 1 adet zıbınla su gibi oldu. Senin gebelik tahlili de sorun vardi dimi 2 lı testin
(15,200 puan) tarafından
Yok 2 li test değil ayrıntılı ultrasonda beyninde kist var dediler . Pzt tekrar kontrol var. İnşallah geçmiş olur o zamana
0 oy
(4,061 puan) tarafından
2.5 tog Tulum içine ben sadece uzun kollu zihin giydiriyor terlerse uyumaz ve çok hasta olur düşün sen okadr giyin yorgana sar kendini nasıl terlersin ve rahatsız olursun oyuden içine illa bisi giydircem dersen uzun kollu zibin ve külotlu çorap giydir ince yeter havlu eşofman falan çok fazla 
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Terliyor sa kesinlikle giydirmeyin çocuğu astım bronşit yaparsınız Allah korusun ben bütün tog değerli tulumları demedim içlerine en ince giydirdim hepsinde terledi oğlum o yüzden tulumları boş masraf ettim güzelce içine ince picama üstüne polar üstüne uzun kollu zıbın birde polar sıcacik yatıyor 
0 oy
(4,980 puan) tarafından
Aslında sicak odada degilde bir tık serin odada daha uyuyorlar bence çok  kalin giydirme
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Bizim evde sıcak tulumun içine uzun kollu çok kalın olmayan inve zıbın ince pijama giydiriyorum çok çok sıcak olmamalı. Terlerse yine hasta olir 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 392 göst.
23 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 62 göst.
0 oy
4 cevap 284 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Metropol yorgunu (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 255 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Vidividi (1,537 puan) tarafından soruldu

379,753 soru

11,368,322 cevap

34,850 kullanıcı

...