0 oy
283 göst.
Diğer kategorisinde (276 puan) tarafından

Slm,

Çocuklar cabuk büyüyor bizde onlara yetismeye çalışıyoruz:))

Kızıma hediye geldi cok sevdi ama ayagina olmadi bi iki kere ancak giymiştir Lc.Waikiki 32 no

WhatsApp satış gruplarında 100 tl koydum pek soran olmadı...

Ne dersiniz 

image

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben olsam ayakkabıyı ıkıncı el almam ya bilemedim giysi ayakkabı bunlar ıkıncı el olunca değeri kalmıyor 
(276 puan) tarafından
İhtiyacı olanlar icin hersey mümkündür...koca koca platformlar açılmış..bu sebeple..

İyi durumdaysa ben satarim alıcısı ise bulunur..diye düşünüyorum..
-Reklam-
0 oy
(965 puan) tarafından
Mevsimi değil ya şuan yazlıkları alıyorlardır. Bence bekle önümüzde ki kışa koyarsın
(276 puan) tarafından
Bazısı önümüzdeki kış icin alabiliyor..
0 oy
(3,543 puan) tarafından
Etiketli zara marka bebek botuna 150 yazdım komik fiyatlarla teklif yaptılar bende sinirlendim hediye ettim birine :)
(276 puan) tarafından
En güzeli...
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Bence pek guzel degil yanlis anlama ama ihtiyaci olan birine versen daha iyi yada 50 60 tl felan yazabilirsin ugrasmaya degmez
(2,555 puan) tarafından
Mesela neler yapilir fircayla anlat bi firca olarak :D
Su sacmaligina bakarmisin iyiki biseyin begenilmedi diye ne kadar agresif ve itici birisin
(276 puan) tarafından
"hiç güzel değil ihtiyaç sahibi birine ver "
Cümlesindeki iticilik , lakaytlik dusuncesizlik kadar  değil
Hak ediyorsun ...
Lüzumsuz organizma
(2,555 puan) tarafından
Önce düzgün okumayi ögren amip canlı hic guzel degil diye bisey yazmiyor orada bence guzel degil yaziyor insanca davranim diyorum belki insan olmaya karar verirsin hayatin organizmalarla gectigi icin insanliktanda pek anlamiyorsun galiba tabi organizmada olsa sana tahammul edebilen canli varmi bilemiyorum o kadar tuhafsinki cins cins yorumlarin kendi kendine yorum yapmalarin var kendine donup bakiyomusun arada ben neyim diye neden kendi kendine postlara yorum yapiyosun ki gercekten ciddi sıkıntılarin var senin
(276 puan) tarafından
Biliyo musun ben ,sen kimsin... ne ayaksın neye yariyorsun diye zerre merak etmedim :)))

Eski postlarima bak feyz al aferin sanaaa :))

Neden gevşek diyorum sana biliyor musun?

üçüncü seviye tanışıklığınızla birinci seviye muamele talep edemezsiniz!

Senin sacma sapan önerin içinde bana talimat barındırıyor, lafın ağzını burnunu kırıyorsun kabasin.... böylesi birinin adını eleştiri koyarak sacmalasina saygı duyamam kimse de benden böyle birsey istemesin ,... yutsun o isteği Sonra yatıp geçmesini beklesin. Daha olmadı, ağlayarak günlüğüne yazsın. Yok diyorsanız ben buraya yazar içimi soğuturum, yine sizin içinize dert olur.

Zira kendimle sohbete bayılıyorum

Tişikkirler  
(2,555 puan) tarafından
Sende farkindasin galiba kimsenin seni sevmedigini itici bi tip oldugunu kendi kendinle konusuyorsun sizofreni gibi bisey galiba tek temennim kimseye saldirmadan yasayabilmen

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 255 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Vidividi (1,535 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 391 göst.
23 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Babygirl babyboy (1,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 60 göst.
0 oy
9 cevap 224 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu

378,254 soru

11,321,534 cevap

34,766 kullanıcı

...