0 oy
628 göst.
Diğer kategorisinde (1,627 puan) tarafından
Ben markette çalışıyorum suriyeli kadınlar vardı biri büyük kız 2 de 2 yaşlarında erkek çocuklar vardı kız küçüklern elini tutmuş biraz dışarıda oyaladı biraz mağaza içinde suriyeli kadın kartını çöpe düşürmüş fişlerin arasında onu arıyor. Küçük erkek çocuğu elini kapıya sıkıştırdı, büyük olan kız da sus diyip çocuğu çekiştiriyor. Oda nasıl ağlıyor acıdan kadın hala kart derdinde kızda çocuğu susturmanın. Kıza  sen napıyosun niye kızıyosun dedim çocupun eline baktım anında morarmış ve parmakları ezilmiş hemen kucağıma aldım götürdüm dondurma aldım eline koydum sarıldım yavrum hemen sustu gözümün içine içine bakıyor . Annesi geldi kart arayan sen miydin dedim çünkü o an kart arayanın annesi oldupunu anlamadım evet dedi bana ters ters baktım oda bana öyle baktı çocupun eline bile bakmadan tuttu götürdü çocuk arkasını dönüp dönüp bana baktı. Çok işim vardı yoksa o kadına orda çok laf söylerdim böyle umursamamazlık görmedim. Doğurmayı biliyorlar sadece 

15 Cevaplar

0 oy
(6,153 puan) tarafından
Kız senin ne kadar duru güzelliğin var masallah sana ❤️
(1,627 puan) tarafından
Ya teşekkür ederim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok iyi niyetlisin ama emin ol bu en basitidir bence 
(1,627 puan) tarafından
Geçende bitanesi çocuk ondan önce çıkış kapısının oraya koştu diye kafasına bi vurdu o an dondum kaldım kendime kızdım neden tepkisiz kaldım diye. Daha fazlasını düşünmek bile istemiyorum
tarafından
Ne dicen ki benim çocuğum karışma dicek. Onlar buraya üremeye gelmişler. Çoluk çocuk mı görüyor gözleri.
(1,627 puan) tarafından
Tabikide orda bişey desem haklı olur sanane der
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Doğurmakla olsaydı annelik hayvanlar da doğuruyor ama bazı insanlar dan daha iyi koruyup kolluyor yavrusunu 
(1,627 puan) tarafından
Tabiki ya orda çocuk acıdan kıvranıyor ama derdi hediye kartı
0 oy
(5,954 puan) tarafından
 Türklerde cok duyarsız suriyli afgan laz Çerkez fark etmiyor rabbim merhamet versin öylelerine
(1,627 puan) tarafından
Tabiki de zaten ilk başta çocupu türk sandım annesi nerde onu bile anlamadım . Ama bu kadarda olmamalı o çocuk doğmayı seçmedi o onu doğurmayı tercih etti eli kapıya sıkışabilir ama çocuk çırpınıyor bi dön bak
(1,097 puan) tarafından
Konuyla alakasız. Çerkesim ve eskiden insanlar sayarken bizi bilmezdi Türk kürt laz vs derlerdi Çerkes olmazdı bu cümlede. Görünce mutlu oluyorum :)
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Doğurunca anne olunmuyor maalesef 
0 oy
(650 puan) tarafından
Her gün gerek komşularımdan gerek parka gittimde orda bu tarz umursamaz çocuğu gelişi güzel salan o kadar çok kişi görüyorum ki hatta bir ara ben mi çok paronayağım diye düşündüm 
(1,627 puan) tarafından
Yok devir öyle bi devir sürekli çocuk kaçırılma haberler duyuyoz . Çocuk yani her kaza her olay bi anlık sen normalsin onlar fazla vurdumduymaz
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Bende görmüştüm bebek arabasına çocuğun arkasına çantaları doldurmuş çocuk yaslanamiyor ayakta uyuyor resmen yatsa yatamıyor dursa kafa düşüyor gözler kapalı içim acıdı söyledim, bana kendi yatmıyor dedi ya hayır belli yani çocuk arkası dolu diye sert demekki yatamıyor! çok üzülmüştüm malesef çocuk onlar için sadece soy büyütmek sevgi göstermeleri ilgileri yok..
(1,627 puan) tarafından
Ayy yazık yeminle ben okumaya görmeye dayanamıyorum
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Çocuklar umurunda değil ki, sadece çocuk başına aldıkları yardım umurunda onların. Nerede Suriyeli görüyorsam hep çocukları salmış haldeler
(1,627 puan) tarafından
Yazık o çocuklara yaa
0 oy
tarafından
Ee canım onlar çocuk peşinde değil tabi kart peşinde olurlar çocuk başına para alıyorlar sanki çocuk istedikleri icinmi doğuruyorlar 
(1,627 puan) tarafından
Kart ta derneklerin versiği bedava alışveriş kartı kadın deli oldu bulcam diye
tarafından
Haram olsun yedikleri hepsine. Devletimiz onlara vereceği para ile ama hastası yavrularımızın ilacına verseydi böyle olmazdı.
(1,627 puan) tarafından
Sorma vallaaa
0 oy
(830 puan) tarafından

Sadece onalra özgü değil.

Dün hastanedeyiz doktorlar çıkıcak sonuç için bekliyoruz başka poliklinige gelmiş bir kadın onkadar rahat kii iki tane çocuğu var biri küçük diğeri büyük büyük olan bebek arabasıyla koridori altına üstüne getirdi herkes çocuk düştü düşecek diye korkuyor bizde diyoruz kii çocuklarn annesi yada babası içeride yada başka yerde bu kadar tehlikeli şeyler yapmasına işin vermezler sonra biri geldi bir kadının yanına yaklaşıp çocuklar sizin mi dedi kadın bir durdu neye göre benim desem der gibi evet dedi bakın düşecek çocuk abisi çok kötü kullanıyor kadın ne dese beğenirsin :))))

Ben onlarla baş edemem akşama kadar yoruyolar beni doktorun yanına giricem oyalansinlar öyle biz şok olduk'))
(1,627 puan) tarafından
Tabiki sadece onlara öZgü değil ben ilk gördüğümde türk sandım hatta kız çok gğzel türkçe konuluyodu. O çocupun başına bişey gelse ondan sonra yanıp tutuşur ama ne anlamı kalır olan olduktan sonra kadının cvbı cidden çok sinir bozucuymuş
0 oy
tarafından

Çocuklar ağlayınca içim cız ediyor benim bebeğimde ağlasa:'(

(1,627 puan) tarafından
Çocuk ağlar tabiki ama yazık acıdan çırpınıyor çocuk çığlıkla ağlıyor dönüp bakmıyor çok sinşr oldum
tarafından
ALLAH bizi onlar gibi etmesin
0 oy
tarafından
Herkes ana olamıyo iste
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Bacım oda bişey mi ben hastanede yatarken bi tanesi 6 cıyu doğurmuş hemşire doktor gelip gidip cocugu emzir diyo kadın gecmiş uyuyo cocuk aglıyo kalkmıyo bi kac kere ben uyandırdım kadını ay nasıl sinirlenmiştim hemşire en sonunda Boyle devam edersen cocugu senden alırız dedi oyle emzirdi bi kac defa sonra imza atıp cıkıs yaptı aklıma geldikçe sinirleniyorum 
0 oy
tarafından
Sürekli digurmaktan çocuklarınin kıymetini bilmiyorlar
(1,627 puan) tarafından
Aynen öyle doğaunda ot gibi büyüsünler
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Çok güzel kslbin var kuzu ya Allah razı olsun senden. O kadına da gece gece bişi demek istemiyorum 
(1,627 puan) tarafından
Ya o çocuğa o halde kümse dayanamaz ki diler müşterler bile bakıyım nasıl oldu diyip bakmak istedi kadındakş rahatlık umursamamazlık aşırı sinirlermi boZdu

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 407 göst.
0 oy
12 cevap 485 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Erenimm.05 (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 199 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 637 göst.
21 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ❤MUALLİME❤ (3,136 puan) tarafından soruldu