0 oy
485 göst.
Diğer kategorisinde (427 puan) tarafından
Simdi kizlar ben dik süpürge almak için gittim mağazaya her zaman ordan alışveriş yapıyoruz hatta post açmıştım sizlere sormuştum kadın bana arzum al arzum al diyor birtek o ürünü gösteriyor fise takıyor yok diyorum ya beğenmedim fakir alcam diyorum artık kadına sinirlendim ne zorunan satmaya çalışıyorsun dedim demekki bu ürünü satmam gerekiyor ki bana zorluyorsun dedim parasını sen mi oduceksinde bunu al al diyorsun dedim mağaza müdürü geldi çalışana kızdı tabi müşterinin dediğini niye göstermiyorsun diye bende almicam burdan ürün dedim çıktım haksız mıyım kizlar kadın zorunan bana aldırmaya çalışıyor ya beğenmedim de rengini çekim gücünü valla yolacaktim karıyı oğluma dua etsin kucagimdaydi

12 Cevaplar

0 oy
(4,443 puan) tarafından

Kiz zorunan zorunan nerelisin sen ic anadolumu:D

tarafından
Az sonra akraba çıkacaksınız kızlar:)
(427 puan) tarafından
Büyük ihtimalle esim herkesi tanıyor çünkü bizimde akrabalarımız var o köyde :)
tarafından
Zaten konuşmanın sonuna gelen kadar heyecanla okudum dedim akraba çıkacaklar:)
(427 puan) tarafından
Bende yazarken heyecanla yazdım hep :)
(4,443 puan) tarafından
Ahahahacik kimlik versem oda cikar vereyimmi erdemirleri taniyorsundur agwhwhsgs
-Reklam-
0 oy
tarafından
Asla satici olmak istemem bseyi tanintsan ayri kabahat tanitmasan ayri
(427 puan) tarafından
Hayir ya ne alaka ben duyorum ki fakiri bu modeli beğendim bunu alcam diyorum yok diyor arzum al diyor ben ona hangisini aliyim diye soru sormadım bana bunu tanıt demedim
tarafından
Haa anladim dsiz drek alacagnz ürünün yanina gitseydinz bazen bunu yapmak zorundalar onlsrda çalışan
(427 puan) tarafından
Zaten hepsi yan yanaydı bende fakir istiyorum bunu alcam dedim
0 oy
tarafından
Ne var yani bu tepki bende çalışan oldum öneri sunuyosun mecburi. Bu kadar tepki göstermeye ne gerek var para vercem diye insanı rencide edemezsin
(427 puan) tarafından
Rencide felan etmedim ben istedim ürünü almak istiyorum o bana kendi prim kazanacağı ürünü satiyor
tarafından
Tamam bunlar mecburi şeyler söylüyorlar söylemek zorundalar bu sefer müdür kızıyor neden satmadınız diye anladinmi şimdi ? Hiç calistinmi bilmiyorum ama kural bu
(427 puan) tarafından
Canım bizde dükkan isletiyoruz babamın 2 tane ayakkabı dukkani var müşteri neyi isteyip begeniyorsa biz onu veriyoruz ayağına senelerce dükkanda çalıştım senden öğrenecek değilim herhalde kural ne diye
tarafından
Kendi dükkan la bi mağazada çalışmak farklı bende sana bunu diyorum
(427 puan) tarafından
Hiçbir farkı yok malesef babamın kaç tane elemanı var kim ne isterse onu veriyorlar onlarda primle çalışıyor istese müşteriye 300 luk ayakkabıyı zorla denettirip giydirebilirler ama o müşteri bir daha gelmez diye ne istiyorsa onu veriyolar
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Muhtemelen prim alacaktır, bazen bunaltabiliyorlar yine de büyük tepki vermişsiniz, o da orda bir çalışan keşke mağaza müdürünü getirtecek kadar tepki vermeseydiniz. 
(427 puan) tarafından
Ben bagirmadimki mağaza müdürü de o kattaydi ben almicam istemiyorum felan deyince yanımıza geldi
(1,580 puan) tarafından
Bağırdınız demedim de işte çalışana da bazı müdürler çok kötü davranabiliyor ondan dolayı ben çalışanlara sinirlensem de çok tepki vermemeye çalışıyorum. Allah korusun zor bir dönemden geçiyoruz kimse işsiz kalmasın. Yoksa siz de haklısınız bazen sinir ediyorlar da işte.
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Kizman Yersiz olmus he deyip gecer sin yok ürünü burdan almam falan mudurde kiza firca atmış 
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Zorla aldırmaya çalışıyor.bir sorun vardı kesin 
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Keşke uygun bir dille uyarsaydın.Müdür falan geldi diyorsun. Yazık o da çalışan sonuçta zor durumda bırakmışsın. 
0 oy
(1,244 puan) tarafından

O değilde yazı üslubuna bayıldım.  Çok samimi içten bir konuşman olsa gerek:)Evet o ürünü satıp kendisi para kazanacak. Seni düşündüğünden ve kaliteli olduğundan değil :)

(427 puan) tarafından
Ay Kiz ağzın bal yesin konuş canim benim :) teşekkür ederim ❣️
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Çalışana üzüldüm şuan onlara baskı yapıyorlar bazı ürünleri satmaları konusunda oda size gereğinden fazla ısrar etmiş olabilir.Ama müdür gelince ona kızınca orada devreye girmen gerekirdi benimle çalışanıniz arasında diyolog sizin kızmaya hakkınız yok demen lazımdı onun azarlamasini fırsat bilmiş birde daha çok kizmasi için almicam burdan ürün diyip çıkmışsın. Çalışanlara çok üzülüyorum zamanında bende stajyer öğretmenken para kazanmak için satış danışmanlığı yapıyordum ne kadar zor bilirim.  Bence başlangıçta hakliyken haksız duruma düşmüşsun 
(427 puan) tarafından
Kiz aynı süpürge armun trendyolda 269 Tl ama mağazada 514 liraydı zaten beğenmedim bide nakit vercem hani taksit yapsam derimki aradaki fark taksitten diye ama ben fakir alcam diye içeriye girip dedim ordanda o kadın geldi arzum Allah arzum diyor e napaydim bende
0 oy
(87 puan) tarafından
Kız iyiki arzum almadin benim gorumcemin adıda arzu çekim gücü bir tek insanın ömrünü yemekte var başka yok :))
(427 puan) tarafından
Allah seni kahkaha attım :)
(87 puan) tarafından
Uyarayım dedim o hataya düşme:))
(427 puan) tarafından
Zaten almadım canim bu saatten sonra tobe almam :)  :)
(87 puan) tarafından
Iyi yapmışsın canım:))
0 oy
(119,269 puan) tarafından
evkura mi gittin onu hep evkurda yapiyolar
(427 puan) tarafından
Evshopa gittim canm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 409 göst.
0 oy
15 cevap 636 göst.