+1 oy
252 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde tarafından
düzenlendi
Ay bazılarınıza komik gelecek belki ama ben ilk kez taşınıyorum ve çok korkuyorum şuan oturduğum yer güvenlikli lojman herkes birbirini tanıyor akşamları dış kapıyı bile kilitlemiyoruz şimdi buradan taşınıp Hatay'a gideceğiz nasıl bir yer hiç bilmiyorum hiç gitmedim çok Suriyeli varmış kıralara baktık internetten şöyle eli yüzü düzgün evler 3500 den başlıyor.insanlardan korkuyorum başımıza bir sey gelir diye konu komşu biri gelirse eve almam zaten kapıyı bile açmam kim necidir belli değil sürekli taşınanlar bana bir akıl verin

9 Cevaplar

0 oy
(916 puan) tarafından

Maalesef öyle kuzum yol kenarında abartısız yatak döşek Yorgan bulurusn berbat bir yer her yerde Suriyeli akıyor sanırsın biz azınlığız orda çk dikkat etmen lazım hepsi dileniyor vermeyince şiddet bile gösteriyorlar ;)

(916 puan) tarafından
Evlenmeden önce Mersin'de yaşıyordum bize çok yakın sık sık gideriz.
tarafından
Allah'ım bir yola girdik eşim ise başvururken böyle bir yer olduğunu bilmiyordum tatil beldesi gibi düşündüm aslında ilk Mersin'e başvurdu ama Hatay dediler gerçekten çok huzursuzum uyku girmiyor gözüme napacagiz Allah'ın Hatay ında Yozgat'ta şuan işi var iyiyiz de burada sırf daha büyük şirket ve daha çok para veriyorlar diye gidiyoruz ama orada da kiralar çok yüksek bir şey fark etmeyecek
(916 puan) tarafından
Maalesef canım kiralar çok fazla yüksek inşallah güzel olur sizin için keşke Mersin'e gitseydiniz
tarafından
Şirket Hatay için teklif yollamış aynı şirket hem Mersin'de hem Hatay'da var inşallah hayırlısı olur teşekkür ederim
(916 puan) tarafından
Amin canım rica ederim
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Hic blmiyom oraları canim tayin falanmı cikti neden gidiyorsunuz
tarafından
Eşim özel şirkette çalışıyor orada daha iyi bir maaşa çalışacak
0 oy
tarafından
Bizim esra orada oturuyo hiç öyle bişey duymadm ondan canm , inş görür yazar 
tarafından
İnşallah başıma ağrılar girdi düşünmekten şehri sevdim fotoğraflarına falan baktım videolarına güzel deniz kenarı bir yer ama aşırı Suriyeli varmış tekin bir yer değil gibi geldi
tarafından
Kuzu ben antakyadayim gözde zaten biliyor belli bölgeler yaşanacak gibi değil ırkçı kesimlerin vs oldugu yerler var aralarına kimseyi almazlar ne ararsan var ama bazı yerlerde hiç sıkıntı yok evet Suriyeli çok fazla geneli kendi halinde yaşayan insanlar evi nereden tutacağınıza çok dikkat edin şehir olarak dersen harika bir yer sahili çarşısı nehri hepsi ayrı güzel ha fiyatlara gelecek olursak evler evet heryerde olduğu gibi burdada pahalı ama sebze meyve kıyafet yemek vs olarak çok uygun bir yer 20 TL ye çocuğuna takım bulursun öyle diyim full pazar yapsan 200 TL ye 10 gün yersin
tarafından
Evet şehri beğendim zaten hangi bölgeler iyi
tarafından
Gelmiş esram ❤️
0 oy
(80 puan) tarafından
Merkez mi ilçeler mi? 
tarafından
Büyük ihtimal Antakya civarı
0 oy
tarafından
Suriyeli her yerde var bacim bizler ne yapalim 
tarafından
Ay orada Türkler azınlıkmis ama heryerde var burada da var ama çok değiller
0 oy
tarafından
Hatay in belli bolgelerine sakın taşınma 
tarafından
Hangi bölgeler mesela
tarafından
Özelden yazabilirmiyim sana
tarafından
Çok iyi olur gerçekten Allah razı olsun
0 oy
(1,986 puan) tarafından

Hatay'da Suriyeli çok var bende duydum. 

Ama illaki belli yerlerinde yoktur oraya denk gelirsin inşallah
0 oy
(119,984 puan) tarafından
ins iyi insanlara denk gelirsin
0 oy
(731 puan) tarafından
Tayinimiz hataya çıksın diye hergun dua ediyoruz osmaniyedeyiz...ben çok seviyorum hatayı hem.kulrueu hem insanları..sorun Suriyeliler onlarda zaten heryerdeler
tarafından
Siz hangi civarda oturmustunuz
(731 puan) tarafından
Bizim kuzenler Hatay'da merkez defnedeler..biz çok sık gidiyoruz

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 82 göst.
4 Nisan 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde KEBELEK (1,734 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 593 göst.
26 Şubat 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 539 göst.
3 Eylül 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,658 soru

11,506,673 cevap

35,160 kullanıcı

...