0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (1,437 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar gecen hafta devlet hastanesine gittim bebeğimin 2 hafta karin çevresinin geriden geldiğini haftaya tekrar gelmem gerektiğini söyledi 100 gr altında bebek kilo alırsa bebeği sezeryanla alırım anne karnında durmasının bir anlamı olmaz dedi dışarda beslenmesi lazim dedi aradan bir hafta geçti dedim devlete gitmeden bir özele gideyim özel deki ne diyecek özel deki de katın çevresinin 1 hafta geriden geldiğini bas çevresinin 2 hafta geriden geldiğini fakat bu doğuma alınacak bir sebep değil Gözlem altında tutucam bol hamur isi şerbetli tatlılar te haftaya yine bekliyorum dedi ben ne yapayım kime inanayim devletteki sadece karin çevresi diyordu 2 hafta geriden diyordu özel deki kafa çevresinin 2 hafta karin çevresinin 1 hafta olduğunu söylüyor acaba bebeğim bir hafta içinde kafa çevresi de mi geriledi uzun oldu ama akil verin kafam allak bullak çok üzülüyorum gerçekten 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 92 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Bahar1610 (1,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 208 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Prensesp (7,349 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 190 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Prensesp (7,349 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 254 göst.