+1 oy
546 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Nerden nasil başliyacağimi bilmiyorum. Kac gundur hastanelerde sürünüyoruz gerek özel hastane gerek devlet hastanesi. Buğra kuşum son 10 güne yakindir biberon mamasindan başka birsey ağzina sürmüyo yediremiyorum iştahi yok. Mama yemekten kakasi ishal şekilinde ve havada sicak olduğu için cocuk pişik oldu ama öyle böyle bir pişik değil ne oturuyo ne kalkiyo ne yürüyo kaniyo cocuğun poposu pişikten 5 tane krem kullaniyorum yok fayda etmiyo bir gün duzeliyo bir gün gene ayni cunku ishal cocuk. Ki ben doğduğu günden belli pişik önleyici merhemini ayrı pişik kremni ayri sürerim ve hepside en iyi markalar ama yok işe yaramadi. Neyse 

Pediatriye gittik bugün doktor sürekli ishal olmasindan iştahsiz olmasindan ve bu derce pişik olmasindan dolayi çölyak hastaliğindan şüphelendi. İsyan etmek istemiyorum asla niyetim isyan değil bunada şükür ama neden bu cocuk hep sağliğiyla sinaniyo.. Allah benim ailemide benim sağliğimla sinadi hep niye bende ailem gibi evladimin sağliğiyla sinaniyorum. O kadar kötüyim ki artik mecalim kalmadi yemin ederim zaten psikolojik olarak zor bi döneme girdim bazi haberler aldim üstüne zaten panik atak ve anksiyete tedavisi goruyorum yıldım artik hersey ust uste geliyo. 

Marul kafama çok dua edermisiniz kuzular kimin duasinin kabul olacaği belli olmaz. 

Rabbim kimseyi evladiyla sinamasin

19 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

image

canim dediklerini zaten kullaniyorum. Buğranin cildi atopik ve egzemasi var doktor o yuzden fito loco derm ve bioderma verdi. Bugun ki doktor da madecassol ve trosyd verdi ikisini karistirip sürüyorum.
(144 puan) tarafından
İlaçları karıştırarak değilde ayrı ayrı kullanmayı dene bizde öyle etki etti
tarafından
Tamam canim bide öyle deniyim tesekkurler
(144 puan) tarafından
Rabbim korktuğunu uğratmasın kimseyi evladiyla sınamasın inşallah
tarafından
Fito ve medesakolu karıştırıp sür eline ondan biraz diğerinden biraz sıkıp sür kızımın cildi çok hassas hiç bir şey geçirmiyor bunlar hariç
-Reklam-
+1 oy
(4,983 puan) tarafından
Cok zor bir hastalik kuzum 

Insallah temiz çıkar sonuçlar 
tarafından
İnşallah canim tesekkurler
+1 oy
(7,687 puan) tarafından
Rabbim şifasını versin insallah konu evlat olunca insan daha kötü oluyor
tarafından
Evlat bambaşka birşeymiş rabbim kimseyi evladiyla sinamasin
(7,687 puan) tarafından
Aminn
0 oy
tarafından
Inşallah temiz çıkar çok geçmiş olsun 
tarafından
Tesekkurler canim amin
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Tez zamanda iğleşir inşallah 
tarafından
İnsallah saol canim
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Rabbim yediklerine dikkat ediceksin eğer çıkarsa çölyak insanlar neler ile sinaniyo şükret haline
tarafından
Zaten şükür ediyorum insanlarin nelerle sinandigini da biliyorum ve belirttim isyan etmiyorum diye sorguluyorum sadece
(4,961 puan) tarafından
Güzel düşün canım herşey insan için dünya sınav dünyası güllük gulistanlk hayat nerde var
0 oy
tarafından
Güzel düşün güzel olsun sıkma kendini olacak şeyler bunlar kendini kurban psikolojisine sokma geçmiş olsun çölyak falan yok bence ama doktor daha iyi bilir
tarafından
İnsallah yoktur tesekkurler canim
0 oy
tarafından
Kıyamam yakışıklı kuzuya inşallah düşünüldüğü gibi bir şey çıkmaz. Rabbim safi ismiyle şifa versin.

İmtihan oluyoruz evet ama Rabbim evladımızın sağlığı ile imtihan etmesin. İyi günlerini göstersin inşallah ❤️
tarafından
Amiiin insallah canim
0 oy
tarafından
Ay rabbim yardım etsin rabbim sizi korusun ya ne çok çektin be gülüm sen
tarafından
Bunu şükür canim ama son raddedeyim artk
0 oy
tarafından
Fito ve medesakol karıştır ve sür sonra dua edersin kullandığın marka pişik kremlerini kullandım ben hatta dün kızım yine pişik oldu kabarık kabarık ikisini sür altını aç 1 günde sadece 1 günde geçiriyor. Çok ağır pişikse 2 gün o derece etkili. Denemeden karar verme benim kızımda da en iyi markaları kullandım ama bu iki krem trafik kazasında topuğu kopan birinin yarasını bile iyileştirmiş yatak yarasına bile bire bir. 
tarafından
Sabitlediğim yoruma bakarmisin canim
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Otizm şüphen vardı o noldu götürdün mu Dr a
tarafından
Goturdum canim cok sukur otizim degil uyaran eksikliği icin teste girdik pazartesi gidecez
(6,825 puan) tarafından
Ne kadar bebeğin çok şükür oda temiz çıkar inşallah
tarafından
14 aylik olacak
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah ❤️ inş kötü bir şey çıkmaz bacım iyi düşün iyi olsun ❤️♥️
tarafından
Saol canim allah razi olsun ❤️
tarafından
Cümlemizden inş cnm ❤️
0 oy
tarafından
Amin inşallah çok geçmiş olsun kuzucuğa Rabbım acil şifalar versin inşallah tertemiz çıkar sonuçları 
tarafından
Tesekkur ederim hülya abla
0 oy
tarafından
İremcim çok geçmiş olsun inşallah öyle bir rahatsızlığı yoktur 
tarafından
Cok saol canim sen naptin bebişinle hastanedeydiniz galiba
0 oy
(6,216 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun cnm geçmiş olsun
tarafından
Cok saol canim allah razi olsun
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Rabbim şifasını versin inşallah yoktur oyle birşey sadece suphede kalir evlat bambaska  rabbim hepimizin evlatlarını korusun benim yeğenimede kötü bir hastalık şüphesi dediler korktuk çok koşturduk ama çok şükür hiçbirşey cıkmadı inşallah yavrununda temiz çıkacak 
tarafından
Amin teşekkürler canim ❤️
0 oy
(17 puan) tarafından
Allahım şifa versin inşallah evladına. Her altını açışta zeytinyağı sür iyi geliyo bide poposunu sabunla.suyla yıka 
0 oy
(814 puan) tarafından
Biran önce düzelir inşallah ya Rabbim şifa versin♥️
0 oy
tarafından
Rabim şifa versin inşallah cnm rabim evlatla sınamasın biz anneleri inşallah 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 208 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
8 cevap 497 göst.