0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (913 puan) tarafından
Kızlar benim bi arkadaşım var benden iki yıl önce evlendi şuan beş yıllık evli ben üç. Çok yakin arkadaşım. Çocuğu olmadı tedavi gördü yine olmadı tüp bebek filan. Ben istedikten sonra kısa sürede gebe kaldım şükür ilk aklıma gelen arkadasim oldu hatta eşime de çok anlattigim icin ikimizde dedik inşallah onlarinda olur diye her kontrole gittigimde her mutlu animda o aklima geliyor dua ediyorum.dun söyledim hamile olduğumu ama laf arasında söyledim mesajla keşke biyerden duyup bana soylemiyor diye dusunmeyecegini bilsem soylemezdim ya çok kötü hissettim kendimi çünkü o kadar hassas o kadar iyi bi insanki. Ve daha önce ona çok sevinçli bi şekilde haber veren arkadaşı yüzünden bana dert yanmıştı keske sana da dua ediyorum filan deseydi diye ama ben öyle diyemedim onun olmadığını orda vurgulamak istemedim bilmiyorum yanlışmı yaptım ama sevinçli bi sekilde de söylemedim yani normal bişey gibi. Uzun oldu kusura bakmayin 

4 Cevaplar

0 oy
(2,610 puan) tarafından
Aynı şeyi düşündüm seninle söylemeseydin kırılırdı bence en doğrusunu yapmışsın laf arasında söylemekle. İnşallah Rabbim arkadaşınada hayırlı sağlıklı bir evlat nasip eder 
(913 puan) tarafından
Amin canım benim inşallah
-Reklam-
0 oy
(3,619 puan) tarafından
Rabbim onunda kucağını doldursun tez zamanda ee sen söyleyince onun tepkisi ne oldu
(913 puan) tarafından
Canim hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayi nasip etsin yazmış canım ama ben o haberi verirken yazdığım metinde önceki konusmalarimizla alakali biseyler de demistim hicbirine cevap yazmamış ordan anladim zaten üzüldüğünü :( Allah im tez zamanda kucagini doldursun onunda amin
0 oy
(3,904 puan) tarafından
Bu gibi durumlarda  ne yapacağımı  ne diyeceğimi  bilemem hic. İnşAllah  rabbim ona da nasip eder en kisa zamanda
(913 puan) tarafından
Amin canım valla çok zor bi durum
0 oy
tarafından
Valla zor bir durum ne desem bilemedim 
(913 puan) tarafından
Aynen valla zor

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 411 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Kartaldilos (285 puan) tarafından soruldu
0 oy