0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar geçen bir buçuk hafta önce galan bebişe alışverişe gittik neyse aldıklarımız küçük geldi bende geri pışete koydum odasında koltuğun üstüne bıraktım neyse alışverişten sonra çok kötü hastalanmıştım saolsun annem geldi evle yemekle çamaşırla o ilgilendi gücüm anca bebeği emzirmeye yetiyordu neyse annem bebişin odasında poşet görünce yeni sanmış bebeğin kıyafetleriyle yıkamış kuruyunca katlayıp koymuş etiketi de koparmış masaya koymuş neyse bugün eşimle dedik gidelim değiştirelim falan bende annem katladı çekmeceye koydu sandım etiket kopmuş olsa da alırlar diye etiketleri de yanında götürdüm ama kesinlikle yıkandığından haberim yoktu işte değiştirirken kadın dedi yıkadınız bende hayır bir kez denedik bir daha denemedi bile dedim kadın dedi ki yıkanmışsa beni sorumlu tutarlar bende yıkanmadığından eminim güya yok hiç yıkanmadı rahat olun dedin neyse değişim yaptılar eve geldim anneme dedim işte onlarla bunu değiştirdik diye abo annem dedi nasıl değiştirdiler ben yıkamıştım işte tabi ben şuan fena vicdan azabı çekiyorum en kısa zaman da gidip söyleyecem yıkanmış diye parası neyse verecem ama çok kötü hissettim kendimi o kadarda emin

konuştum yıkanmadığından sizce parayı falan alırlar mı geri versem gidip söylemezsem içim rahat etmez

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Tabikide git ver parayi.allah korusun korkarım böylr şeylerden. Dersin böyle böyle senin art niyetin yokki.
tarafından
Yıkandığını bilsem akrabalardan birine verirdim asla değiştirme olayına girmezdim
tarafından
Belki ürün ordadir. Git bence. Ürünleri alamazsanda canın sağolsun.
tarafından
Almazsam da olur en azından söyleyeyim içim rahat etsin parasını da veririm geri
tarafından
Bencede en güzeli
-Reklam-
0 oy
tarafından
Niye vicdan yapiyon bilmiyordun ki git söyle canım 
tarafından
Kız dedi ya yıkanmışsa beni sorumlu tutarlar diye kız açısından düşündüm
0 oy
(800 puan) tarafından
Büyak mağaza lcw gibi filansa 

O.üranler satışa sunulmuyor direk depoya gidiyor
tarafından
E bebek canım
0 oy
(937 puan) tarafından
Yıkanmış kıyafet cok belli olur aslında nasıl fark etmediniz ki bencede o şekil yapın 
tarafından
Canım direk çekmeceden aldım poşete koydum hiç dikkat etmedim
0 oy
(1,117 puan) tarafından
Yıkanmışsa niye sorumlu tutuluyor onu anlayamadım.

Yıkandıktan sonra çeken, deforme olan, ya da boyası atan, şekli değişen vs bunları değilim yapma veya iade etme hakkımız var. (tabi bizim Türk milleti bu haklarını kötüye kullandığı için kabul etmiyorlar ama o hakka sahibiz.) 
tarafından
Bilmiyorum öyle dedi bende eve gelip yıkandığını öğrenince kız için üzüldüm

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 431 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Kartaldilos (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 355 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,628 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 165 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Balbazar (913 puan) tarafından soruldu