0 oy
407 göst.
Aile kategorisinde (200 puan) tarafından
Kızlar merhaba size iki gün önce basımdan geçen olayı anlatacağım o kadar kötü hissettim ki kendimi. Bizim oturduğumuz evi şu bastı hatta bir kere değil 4-5 defa ama en son ki basmasi heryerden taştı bütün lavabo lardan affedersiniz giderlerden *** çıkacak kadar şu taştı itfaiye geldi suyu çekti etti bunlarda her yere rapor hazırlıyor eşyalar giysiler herşey islanmistir diye bilgisi de veriliyor her yere anlicagniz bir tane bile eşyanız kalmadı neyse bir bir şekilde elimizde olanla herşeyi hallettik o evden taşındık 3kisiyiz çatı katı bir yere gittik 1+1 küçük bebeğim var şimdilik bize yetiyor. Ama o yere ikametgah alamıyoruz çünkü oturma izini yok üst kati oturdugumuz yeri bölmüşler. Biraz dağıttım galiba konuyu ama devamını anlatıyorum sabah 9da beni İBB den aradılar itfaiye den rapor hazırlanmış felan dediler eve gelicez dediler yardım için bende yeni uyanmıştım hiç adresi felan söylemedim bi daha hemen arkadaaindan aradım ön defa acmadı saat 11de aradılar biz geldik diye çocuk da uyuyordu onu apar topar yataktaan kaldırdım saten yeni taşıdığımız ev eski ev ile arası 1dk ben en geç 1.5dakika da oradaydım İBB görevlisi bana demediğini bırakmadı sanki ben çağırmışim onu oraya o kadar kötü hissettim ki kendimi dinlemiyor da dinlese anlatıcam. Burası sizin eviniz görünüyor neden yanıltıyor sunuz 5 dakikadır bekliyorum böyle olmaz falan neler neler kızlar kendimi affedersini***ok gibi hissettim çocuk kucağımda sanki onlara bu kadar muhtaç mişim da beni azarlıyor orada kadinla ufak bir tartışmamız oldu istemiyorum ben çağırmadım sizi saten dedim falan neyse gonderdım onları eve de gelmediler arkamı döndüm eve girdiğim gibi bir ağlama bir boşalma o kadar zoruma gitti ki allahım sen beni kimseye muhtaç etme dedim yani hiç kimseyi etmesin akşama kadar başım agrıdı öyle bir ağladım ki arayıp şikayet mi etsem dedim sonra dedim bırak o senin ahıni aldı sen onunkisini alma. Bebeğim 1.5yasinda onun yüzünden ağladığımı gördü tutamadım kendimi resmen gözlerim çeşme gibi aktı gitti o kadar kötü hissettim ki hiç bişey mişim gibi....  Kimseye anlatamadım size boğazımı düğüm düğüm eden konuyu anlatmak istedim kuzlar kusura bakmayın uzun oldu

10 Cevaplar

+3 oy
(1,844 puan) tarafından
Işini zorla yapıyormuş gibi davranan insanlardan nefret ediyorum. Sanki bedava yapıyor.  Görevi bu onun. Her ayın 15'inde para alıyor ama. Karşıdaki tanımadığın insanı azarlamak,kırmak nedir ya? 
-Reklam-
+2 oy
(3,184 puan) tarafından
Mesleği ne olursa olsun yaptığı işi babasının hayrına yapıyormuş gibi bir havalara giren insanlardan valla nefret ediyorum 
+1 oy
(2,158 puan) tarafından
Ben şikayet ederdim şahsen.babasinin cebinden mı çıkıyor 
0 oy
(513 puan) tarafından
Hâlden anlamayan biri sende onu  haline bakma o zaman şikayet et insan olmayı oğrensinler 
0 oy
(792 puan) tarafından
Ara şikayetçi ol.
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Belediyenin degil calisanlarin suçu canim malesef. Hem calisip hem gonulsuz olanlara tahammulum yok. Şikayet konusunu sana birakiyorum bisey diyemem. Ama sende ikametini bi sekilde hallet yoksa cezasi gercekten cok fazla aklinda olsun
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Şikayet eder miyim bilemedim ama o anda bende onu i.tin go.tune sokar çıkarırdm afedersin ama işi bu mecbur yapack hayırdır la
0 oy
(966 puan) tarafından
Babamızın hayrına çalışıyormuş gibi tavır takınan devlet memurlarından tiksiniyorum 
0 oy
(423 puan) tarafından
Susman hata ara şikayetçi ol bu nasıl rezillik de benim evim burası buraya sığındım de evimin içi b*k götürüyor burda mı durayım de şikayetçi ol susarsan haklı olurlar konuş yaa
0 oy
(1,031 puan) tarafından
Kesinlikle şikayet ederdim hatta peşini de bırakmazdım. Hadi sen ihtiyacım yoktu arkamı döndüm gittim diyorsun, gerçekten ihtiyacı olan birine de aynı şeyi yaptığını düşünsene.. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 330 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,461 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 158 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Balbazar (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 358 göst.
14 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 226 göst.