0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde (333 puan) tarafından

image

oglum 20 aylık doğduğundan beri Sleppy kullanıyoruz başka bezler pişik yaptığı icin . Trendyoldan bez aldik 120 li rahat 10 tanesi belki daha fazla boyle yanları yırtıldı elimde kaldı cok yavas açmama rağmen bezin tanesi ne kadar olmuş şu duruma bak :angry:

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Trendyol asistana yaz onlar seni yonlendirir
(333 puan) tarafından
Sağ canim ne fayda teşekkür:)
tarafından
Nefaydanin yanindada mihri var halbuki ama niyse
(6,047 puan) tarafından
Hahahahah
tarafından
Ne guluyon gı djdjjd
tarafından
Mihri abla nerelerdesin sen ya geçen özelden bir şey sordun cevapladım geri dönmedin dün de olay koptu burda hamileymiş ya ben :) ama sindirim postu :)
tarafından
Kim hamile noldu ne diyon gı ne olayi koptu ya bana mesaj bildirimleri niye gelmiyo
tarafından
Ben ben hamileyim :) geçen bir şey sordun ya naptınız diye neyse yolunda her şey bulamazsın belki şincik:)
tarafından
Asko en son ben sana yazmisim senin durum hallolmus onu okuduydum da beben dustuydu ondan mesaj atmisim sen görmemişsin
tarafından
Alala bana da bildirim gelmedi tövbeeee:)
tarafından
Kiz ne ara post actin kac aylik doktora gittinmi anlat helleee ay cok sevindim valla daris isteyenlerin basina insallah ☺️❤️
tarafından
Yok valla dün test yaptım sadece bu gün eşim işten gelince acilde kan vericem. Çok görüntülenme aldı testin resmini silemeyince de admine söyledim toptan sildik postu:) daha çok yeni. Mesajını da yeni gördüm ama bana bildirim de gelmedi çok iyi hamdolsun kızım çok sağol❤
tarafından
Ayy iki haberede sevindim balim hayirlisiyla saglikla al kucagina insallah ❤️☺️
tarafından
İnşallah Allah razı olsuunn❤❤❤
-Reklam-
0 oy
(132 puan) tarafından
Slepyy pişmanlık hepsi öylw canım 
0 oy
tarafından
Hiç başıma gelmedi. Ben sleepy den baby turcoya geçtim o da iyi marka değiştir istersen 
(333 puan) tarafından
Baby turcoyu denicem canim bi ona cok diyen oldu bana da
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Googleden şikayet var a girip ordan markayı ve aldığın yeri şikayette bulunabilirsin
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Hiç böyle bişey yaşamadım doğdundan beri sleppy kullanıyoruz çok memnunuz satıcı ile ilgili sıkıntı var trendyola yazın yardımcı olurlar
0 oy
(1,367 puan) tarafından
Ben de sleepy kullanıyordum ama ilk bebeğim 6 aylık olduktan sonra baby turcoya geçtim 2 bebeğim oldu onda da doğduğundan beri baby turco kullanıyorum. Sleepy çok taşırıyordu çünkü
0 oy
tarafından
Sleepy nin fabrikasına şikayet formu doldur dönerler 
0 oy
(888 puan) tarafından
İnternet olunca böyle oluyor demekki . Defolu ürünleri ucuza alıp kakaliyorlar  . 
0 oy
(2,135 puan) tarafından
Sleepy firmasını ara şikayet edicem de sağlam paket gönderirler 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 661 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde My life (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 646 göst.
26 Haziran 2022 Diğer kategorisinde &Nazenin & (650 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 278 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,784 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde bsradgn (496 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,529 cevap

34,777 kullanıcı

...