0 oy
732 göst.
Diğer kategorisinde (1,539 puan) tarafından
3 gündür karşı binama biri taşındı daha önce hiç görmedim çünkü aramızda bi metre mesafe yok benim sürekli kullandığım yatak odamın camı onun balkon hizasında çok yakın ve orayı kullanmak zorundayım çünkü silkeleme işlemi ordan yapılıyor az öncede açtım yatağı düzeltiyorum çarşafı silkeleyecektim adam telefonla konuşarak çıktı yüzü bana dönüktü ve bakıyordu hissediyordum hemen silkeledim girdim içeri perdeyi çekip sonra perdenin arasından baktım yoktu geri kalanları silkelemek için tekrar açtım yine çıktı sigara yaktı bakmayın demeyin bakmamak mümkün değil çünkü çok yakın hatta birazdan resim atarım girsin içeri şuna ordamı onuda bilmiyorum ama sıkıntı bu bana işlerimi rahat rahat yapamam her şeyim o camda 

22 Cevaplar

0 oy
(752 puan) tarafından
Belkide size öyle gelmiştir siz nasilki o balkonu kullanmak zorundaysanız oda zorunlu olduğu için oraya cikiyordur bilemeyiz  size kasıtlı bişey değildir diye düşünüyorum ben  belki sadece bı kaç kez denk gelmissnizdir o kadar . Benim mesela gözlerim bozuk miyopum düz baksam bile karşındakinin yüzünü gözünü göremem gözlük olmadan çoğu kişi karşımdan gelir ona bakıyor gibi oluyorum ama kasıtlı bakmıyorum sonra o kişilerle denk geldiğimizde bizi gördün bı selam bıle vermedin diyorlar ben dışarıda gözlük kullanamıyom lens vardı onu da bıraktım  mecbur  evde kullanıyorum dışarıda olanları kasıtlı yapmıyorum yani yüzü size dönük tü diue ben.direk sizi kesiyor gözleriyle diyemem yani
-Reklam-
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Bence o camı hiç açma başka yerden işini hallet eğer işin olursa eşin yapsın 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 335 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 210 göst.
7 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 021821 (1,418 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 375 göst.
0 oy
18 cevap 511 göst.
19 Ağustos 2021 Moda kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu

383,407 soru

11,474,193 cevap

35,077 kullanıcı

...