0 oy
610 göst.
Aile kategorisinde (335 puan) tarafından
Daha önce de çok post açtım sadece içimi dökmek istiyorum size severek evlendk ama evliliğimiz git gide kötüye gidiyor ailevi sorunlar olsun yine sorunlar çıktı kayinbabam eşimi arayıp karın sözümüzu dinlemiyo böyle giderse bir tane bul kendine sana getirelim oda demiş siz bulun bana ben yarın eve gidiyorum şimdi yolculuk yapıyorum nasıl davranacağımi bilmiyorum 

11 Cevaplar

+2 oy
tarafından
E bulsunlar sende git babanin evine boyle yavsakk yaratiklari ne cekiyon
(335 puan) tarafından
Buraya en azından tecrübeli belki birileri konuşur
tarafından
Valla baba evi istemeyen bi koca ve ailesinden daha iyidir diye dusunuyorum oldu olacak ikinciyi getirmelerine razi ol gitsin yavrum ozaman baksana kayinbaban kocan ayni bokun laciverti
tarafından
Minik mucizemsenin neyin var
(335 puan) tarafından
Öyle haklsnz ama izin vermem tabikide
tarafından
Ozaman giz dagi vericeksin olmadimi butun konusulanlar sanayazilanlar falan delil olarak tutup mahkemede gosterceksin kocanla bu konusmayi yazili olarak yap en azindanelinde kanit kalirailesininve kendinin bunlari konustugu elinde olsun
-Reklam-
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Yok artık bir tane bulun diyen kocana mj gidiyorsun
(335 puan) tarafından
Ne ypym bir kızım var
(134 puan) tarafından
Kiz benim 3 tane var biraksa aninda evden defolup gidicem ucune bakmaktan korkmuyorum bir cocugun bakimina ne var ac davani odesin istirak nafakasini. Oyle diyene insan deyipte o kapidan adimimi atmazdim. Valla yazik ediyorsun kendine yarin iki gun iyi olursunuz bi cocuk daha verir kucagina elini kolunu iyice baglar sende bir omur iki cocugum var diye mahkum olursun.
0 oy
(308 puan) tarafından
Siz bulun mu demiş  yanlış mı anladım başkasını istiyorsa 1dk durmam net
(335 puan) tarafından
Sözünü dinlemedigim için ona hep zıt gidiyordm
0 oy
(782 puan) tarafından
Çok saygısızca konusmalar  Allah yardımcın olsun en önemlisi sensin canim 
(335 puan) tarafından
Aileme soyleyeblrm ama büyütmek istemiyorum
(782 puan) tarafından
Nokta yani sen kararını vermişsin
(335 puan) tarafından
Peki  nasıl bir tavır sergilemelym hiç bilmiyorum
(782 puan) tarafından
Kayınpeder ne gidilir ne konusulur kısacası öyle biri yok gibi davran saygı merhaba merhaba bi kadar o bile fazlaya neyse,  

Sana hemcinsim olarak sunu belirteyim sen karsindakine nasıl davranıyorsan oda sana aynısını yapiyor yani sen kocana  mantıklı davrancaksin duygularını at çöpe hak edene sevgi verilir o yüzden  evde mantıklı  yaklaş duygusal davranma ve sana o tarz konuşmasına izin verme az konuş öz konuş fazlasını yapma
(335 puan) tarafından
Ben artık öyle bir karar vercm çok haklisnz eğer ben haddinden daha fazla değer vermeseydim kocam bile demek istemiyorum bana böyle yapamazdi biz o kadar çok zor bir şekilde evlendik ki şuan adamın dediğine bakım bu kadar basit mi ya
0 oy
(776 puan) tarafından
Sen kendi ellerinle itmkssin canım onlara ayrıca sana kim dedi o konusmalari
(776 puan) tarafından
Belki yalandir
(335 puan) tarafından
Eltim kendisi şahit olmuş
(776 puan) tarafından
İnanma canım iyi niyetli değil sana bunu söylerken sakın güvenme eşinle olan sorunlarını onunla paylaşma esinede senin ailen cinsinden bişey söyleme artık sadece ona daha fazla itiyorsun
(335 puan) tarafından
Doğru söylüyorsunuz ben eşime dedim eşim inkar etmedi
0 oy
(116 puan) tarafından
Nasl zöz dinlemiyorsn ne yapyorsn kiii... 
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Eşin olgunlaşmamış canım ve bunun cezasını evliliğin çekiyor.al karşına konuş

Bu bizim evliliğimiz diye evlilik iki kişi arasında olur.olan biten aramızda kalmalı evliliğe 3 kişileri dahil etme yuvamız yıkılır diye.

Nasıl bir durumdasın bilmiyorum ama gitmekle gözünü korkut gerçekten sana değer veriyorsa gitmene izin vermez ve değişmeye çalışır.
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Onlar ne karışıyor ya kocanın agzi dili yokmu versin cevabını Allahm ya me günlere kaldık vallahi eğer esin onlari dinliyosa kendin bırak giy cnm aklı başına gelsin 
0 oy
(462 puan) tarafından
Allah ıslah etsin gerçekten. Önemli olan eşinin ne dişindüğü nasıl davrandığı 
0 oy
tarafından
Böyle erkekler ve aileler asla sevgiyi saygıyı haketmiyorlar. Birini bulsalar ona da aynını yaparlar. Eğer senin kendine saygın varsa durma orda kızım var diyorsun kızında biraz büyüyünce işe girersin kazandığın parayla ayrı bi ev tutarsın kendine.Çocuğun için geleceği için dik durmak zorundasın fırsat verme kimseye
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Sen neden eve gidiyorsun çağırdı mı özür diledi mı ? Bu ne bağnaz bir aile nasıl lanet insanlar...

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 379 göst.
24 Mart 2023 Aile kategorisinde Minigim49 (121 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 422 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,287 göst.
0 oy
7 cevap 274 göst.
6 Nisan 2024 Aile kategorisinde Mother.00 (397 puan) tarafından soruldu