0 oy
520 göst.
Diğer kategorisinde (66 puan) tarafından
Başıma bi olay geldi yani gerçekten nasıl bi dünya içerisinde yaşıyoruz ya . BANA iftira atıldı yani evliyim ben o kişide evli biri benim hakkımda iftira attı arabasına binmişim diye tabi üstüne bi sürü olay yaşandı sonradan yani o kişi özür diledi benden ben demedim dedi yani hepsi inkar etti peki sadece neden kafam çok karmakarışık eskisi gibi olamıyorum ilk defa böyle bişey yaşadım..

8 Cevaplar

0 oy
(1,073 puan) tarafından
Hissizleştin belki de
(1,073 puan) tarafından
Bunlar olurken eşin cikipta siz kim oluyorsunuz demedi mi ne demek bunlar yapmaz etmez eşim diye arkanda durmadı mı canım onu söylemek istedim.

Çamuru attı birde sıvadı diyorsun iftirayı Atan kişi güya kendini temize çekmeye çalışmış delilin var mı elinde
(66 puan) tarafından
Zaten eşim koştu hemen kadın bize gelin çay için dedi sakin olun bu iftira atan kişinin eli ayağı titriyordu yani bizi bikac kişi durdurdu gitmeyek diye ailem geldi annemi cagirdim bağırdı çağırdı mahallede bu diğer kocası olan kadın da afedersin dedi bi yerinden uydurmuslar bide bu atan kişi o gün evde yoktu diğer gün de yoktu diğeri de teli kapatıp gitmişti
(1,073 puan) tarafından
Yaşadığın şey senin için imtihan canm...
İftiraya uğramak ateşten gömlek giymek gibi oluyor.yapmadigın birşey için bazı şeyleri duymak insanın Agrına gidiyor.
Şu an ne hissettiğini çok iyi anlıyorum.zamanka geçecek emin ol.

Allah senin suçsuz olduğunu biliyor mu canım herşeyi gören duyan biri var dimi..
Kulun ağzından çıkana değil.Rabbim senin suçsuz olduğunu biliyor.bu bile sana teselli vermeli.  
Bu dünyada onlar bunu yapabilir.senin günahını alabilir.onemli olan eşinin tutumu ve şunu unutma adeletlilerin adeletlisi Rabbim bunu yanlarına koymaz. Allah'a sığın canm
(66 puan) tarafından
Çok canım acıyo bi hafta uykusuz kaldım diyebilirim hergun baş ağrısı tabi . Ve içinde olduğun durum için elinden bisey gelmiyor olması eşime dedim şikayetci olalım yok dedi . Boşver onun üstüne bi sürü olay yaşandı bu iftiradan sonra olaya karışan birinin kayni kendini yaktı . O kişide benden özür diledi dedi eskisi gibi olak bn affedemiyom.  Hâlâ iyi değilim yani böyle bisey ilk defa yaşadım bide evliyim hiç böyle bisey düşünmedim eşime karşı . Allahım sabır versin gerçekten çocuğum olmasa belkide bu dünyada olmazdım
(1,073 puan) tarafından
Amin canım eskisi olmaz herşey mesafe koy tavrını koy eşini durumu kaldiramaduguni söyle konuş onunla seni anlasın olmadı empati yap ona karşı senin başına gelse yada kız kardeşinin başına gelse naparsin diye.konus canm içine kalmasın sen uzulecegine o kar üzülsün.
İftira atan kişinin senden helallik istemesi gerekir
-Reklam-
0 oy
(450 puan) tarafından
Temiz iffetli kadına iftira atmk çok. Büyük günah Allaha havale et
(66 puan) tarafından
Hiç iyi değilim :(
(450 puan) tarafından
Bosver sen değil  onlar yansın
(66 puan) tarafından
Sadece neden yapmadigim biseyi dediler . Çok kötü bisey bide iftira
(450 puan) tarafından
Adi üstünde  iftira sen Allaha havale  et sonunu  jzle
(66 puan) tarafından
Bende allaha havale ettim zaten rabbim biliyor içimi beni
0 oy
(39 puan) tarafından
Bu iftira atanları Allah beter etsin o kdr acı bı durumki anlıyorum seni 
(66 puan) tarafından
:(  onlar anlamaz işte
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Allaha havale et cnm biz küçğkken anneme atldı böyle bi iftira babam annemin arkadında durdu ne olaylar ne ksvgalar çıktı annemin piskolojisi bozuldu tedavi gördü annem hep Allahım sana havale ettim derdi şimdi o ailenin yaşamadıgı olay kalmadı evleri dagıldı resmen sende bekle göreceksin işlh
0 oy
tarafından
İftira çok kötü birşey Allah'a bırak banada görümcem attı şükür ortayada cikti köpek gibi pişmanda 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Çok büyük günah kız Allah onlardan sorar emin ol 
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Nasıl yani anlamadım ortada  hiç bir şey yokken bi adam çıkıp bu kadın benim arabama bindi mi dedi senin için?
(2,788 puan) tarafından
Başkası diyo canım kadın adamın arabasına bindi diye
0 oy
(228 puan) tarafından
He he hee aminnnnn ben de hep öyle diyorum ama iftira atma olarak değil hak yiyen kişilere diyorum Rabbim yerde birakmasin inşallahhhhhhh 

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 479 göst.
7 Eylül 2022 Aile kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 319 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,398 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 662 göst.
9 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 457 göst.
24 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Şansımbebegim (344 puan) tarafından soruldu

379,935 soru

11,373,667 cevap

34,856 kullanıcı

...