0 oy
458 göst.
Diğer kategorisinde (344 puan) tarafından

Deprem olmuş ben izmirdeyim oğlum gaziantepte elazığ depremi bizim oralarda da hissedilmiş baya herkez dışarda tabi ben oğlumu arıyorum ulaşamıyorum kızımda orda onada tabi öldüm resmen niye yanlarında değilsin diyeceksiniz benim ikinci evliliğim o nedenle izmirdeyim daha önceki postumda var sebebi neyse ki çocuklar bana ulaştı ben bu arada kriz geçiriyorum resmen ağlamaktan benim çocuklarda beni merak etmiş annemize de birşey oldu diye ben onları düşünürken onlarda annelerini düşünüyor babaları olacak bokta evlendiği karısıyla ilgileniyor çocuklar umrunda değil ahhh ahhh keşke ala bilsem çocuklarımı ama maalesef domuz vermiyor bana guya beni cezalandırıyor yapıyorda iyiki halası çocuklarımın yanına gitmiş almış yanına oğlum ağlıyor kızım ağlıyor ben hem güçlü durmaya çalışıyorum hem ölüyorum neyseki iyiler çok şükür bu hamile halimle tek duam Allahım çocuklarımı korusun tez zamandada o domuzu yanına alsinda bende çocuklarıma kavuşayım allahim kimseyi evladıyla sınamasın çok zor çok dogumum yakın olmasa gidecem ama maalesef dokturum izin vermiyor 4 haftam kaldı doğum yapar yapmaz gidicem yanlarına azda olsa sarmalayacam evlatlarimi Allah bana evlatlarimin acısını göstermesin kimseye göstermesin banada göstermesin ne olur dua edin ne olur sarmalayın çocuklarınızı her saniye opun koklayın benim için sözün bittiği yer :'(:'(:'(

5 Cevaplar

0 oy
(996 puan) tarafından
Ahhhh canım ya ben okutken içim parçalandı rabbim evlatlarından ayri olanları kavuştursun senide içine csnim benim evlat çok zor bise cokkk 
(344 puan) tarafından
Amin inş cnm inş biran önce alabilirim
-Reklam-
0 oy
(588 puan) tarafından
Çok kötü bi durum kendimi senin yerine kpydum bizim burdada deprem oldu sımsıkı kucağımda sardım omu ama ben senin yeründe olsam ölürüm gene bırakmam çocuklarımı
(344 puan) tarafından
Bende dedim bırakmam ölsem dahi ama olmadı 8 sene dayandım ne artık oğlumun psikolojisi kaldı ne benim bu yaşantılar içinde 30 haftalik doğum yaptım kızıma oda sp hastası olarak doğdu karnıma yediğim darbelerden dolayı Allahım sınamasın kimseyi cnm inanki anlatacak durumda değilim artık anlattıkça ölüyorum
(588 puan) tarafından
Allahım yardımcın olsun canım benim
0 oy
tarafından
Çok özürdilereyek soruyorum siz neden evlenmek zorunda kaldınız? 
tarafından
Eski kocasına çocuklarını göstermemiş diye domuz diyor evlenmiş herkesin kendi yaşantısı biz bilemeyiz
tarafından
Nasıl gecinecek bazı  doğu kısmı çocukları almak için insanın canını bile alır kolay kolay anneye vermez
tarafından
Bir an şöyle düşündüm de çocukları alamazsam bile evlenmezdim sanırım.. Kendi adıma konuşuyorum ben evimde eşimle uyurken çocuklarım başka şehirde.. İllaki kadıncagızın sebepleri vardır ama benim annemde boşandı evlenmedi gözü görmüyordu bize baktı çalışıp şimdi annemin değerini Bi kez daha anladım..
Düşünsene açlarmı üşüyor lar mı.. Allahım kimseye yaşatmasın bu durumu..
(344 puan) tarafından
Cnm beni 17 yaşında 41 yaşındaki bir adamla evlendirdiler ailemin zoruyla evlendim eğlendiğim üçüncü günü dövmeye başladı daha oğluma hamileyken daha karnimda 6 aylıkken dayısının torunuyla kendi yatağımda yakaladım bu sadece bunlarla sınırlı değil daha fazlası var ailem herkez çekiyor diyip durdu enson beni yine döverken çocuklarımın gözü önünde defalarca dövdü ayağım kırıldı elinden kaçarken polise gittim artık tabi oda sürüne sürüne ordan kadın sığınma evi bunları özet geçiyorum annenin karşısına geç ve konuş ve bu benim dediklerimi anlat arkamda kimse yok domuz diyorum çünkü elleri çok güçlü hemde öyle böyle değil senden kimse yok en son sığınma evinden dayimi aradım bana gel dedi seni vermem dedi tmm dedim ve dayımdan allah binlerce kez razı olsun vermedi açtımdavayı hem boşandım çocuklarımı almaya çalıştım vermedi vermezlerde sana iftira dahi ata bilirler mecbur evlendim bende kaç defa aileme yalvardım ama nafile Allah aşkına hadi beni düşünmüyorsunuz bari çocuklarımı düşünün diye ama otur cek daha üstüne onlarda dayak yersin Allah kahretsin hiç birşey yapamadım hiçbirşey emin ol ki allah kimseyi çaresizlikle sınamasın özeliklede çocuklarıyla sınamasın bende uyuyamiyorum bundan emin olabilirsin takı çocuklarım yanımda olana kadar rahatta uyuyamiyacam emin ola bilirsin bundan bende çaresizim hergun ölü gibi olanda benim (((((((((((((((((((
(196 puan) tarafından
serçe arkadaş yanlış düşünüyorsun bosanan evlenemez yada evlenmemeli diye birsey yok. ben 2 çocukla tek başıma kaldim hayat mucadelesi verdim yillarca  kimim kimsem de yoktu ama ikisinide vermedim tabiki baktm deli gibi çalıştım  gecemi gunduzume kattm hic evliliği dusunmedim. taki eşim karşıma cikana kadar ki allah ondan razi olsun 2 senelik evliyim  suan oğlum 13 kzim 10 yasnda. hamileyim..  ama anlayamadığım sey bu bayann çocukları küçük yaşları yanlis hatirlamiyorsam  anne sgkli bir çalışan degilse yada  yüz kızartıcı suç islerse çocuklar babaya verilir. anne sgkli bir calisansa yada maddi olarak bakan bir ailesi varsa  karsi taraf ne kadar güçlü olursa olsun  peristahta olsa o yastaki cocuklar anneye verilir
0 oy
tarafından
Insallah cocuklarini alirsin ya 
(344 puan) tarafından
Inş cnm inş
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Korkma ablacım bende antépliyim biraz salanti oldu hemen geçti çok şükür şebekeler gitti yeni geldi endişelenme rabbim 'in emanetiyiz hepimiz
(344 puan) tarafından
Allahım hepinizi korusun cocuklarimida korusun ins

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 487 göst.
7 Eylül 2022 Aile kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 522 göst.
23 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Mini_k Kelebe_k (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,014 göst.
19 Ocak 2021 Aile kategorisinde Sude ayse elam (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 294 göst.
10 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu

381,494 soru

11,421,714 cevap

34,977 kullanıcı

...