+1 oy
583 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (194 puan) tarafından
Biraz sohbet edelimm barii :)))

Benimkini anlatim. Kaynanamla ayni evde yasiyoruz ilk zamanlar o iş surekli olurdu kaynanam ne kadar çok banyo ediyon demisti bende oglunu soyle azcik dursun bende etmim demistim :)) bidaha karismadi :D

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Benim kaynanam da tam tersi siz banyo yapmıyor musunuz diyor du hahahaha ne yapayım banyo yapıyorum diye gelip herkese söylim mi demiştim 9 ay birlik yaşamıştık hahahahha
(6,792 puan) tarafından
Ohhh hayat sana güzel be sevdam :))  bende dün sağlık ocağına gittik 20 gün geciktiydi lakin korkuyu attım ve Bu günde hastayım:))))
(6,792 puan) tarafından
Yırttım bu seferde yine .DD
(119,326 puan) tarafından
Hadi gozun aydin ☺️
(6,792 puan) tarafından
Sağol canım ya.. Şu sıralar hem oğlanın sünneti olacak hemde 4.eve tasinacaz bide gebe olsaydım afsdsddff.
tarafından
Sevdos salı gününü bekliyorum
-Reklam-
+1 oy
(618 puan) tarafından
Birlik yaşadığımız dönemde oğluma tabakları kırıyordu bende yapma diye kızmıştım bana babanın evinden mi getirdin demişti ben yok sen hazır elime verdin demişti o an sustu iki gün aradan sonra iyice düşünmüş ki yine aynı dedi bende aynı cvp verince oğlum sayesinde oldu demişti bende kime gitseydim olacaktı marifet oglunda değil demiştim aklıma geldikçe gülüyorum ☺️
(194 puan) tarafından
İyimis :))))
tarafından
Çok fenaaa :)))
(618 puan) tarafından
Zaten o günden sonra hiç bulaşmaz di :)))
+1 oy
tarafından
Şu ana kadar :D bebeğim doğunca alıp kendisi ile yatıracakmış yenidoğan bebeği bende herkes kendi doğurduğu ile yatsın olmaz dedim o da o zaman oğlumu alırım yanıma dedi alabiliyorsan al dedim bende sustu kaldı hehehehehehehehe 
(194 puan) tarafından
Bunu cok sevdim bakk :)) hahhaha
(213 puan) tarafından
Bu çok güzel:)))
+1 oy
tarafından
Eşim bütün büyük eşyayı kendisi aldı verdiği hali tencere yorgan dediki yatak odasını kız tarafı alır bende dedimki senin aldığın oturma grubuna uygun takım bulamadık mahcup olmayalım diye almadık :))
tarafından
He ya napmissa benden onu istiyor :))
(213 puan) tarafından
Kendi ne güne duruyor acaba tövbe yarabbim :))
tarafından
Amannn ezber anlatsam burdan köye yol olur:))) Allah muhtaç etmesin kimseye valla
(213 puan) tarafından
Aminnnn ah bizlerin şansı işte tahmin ediyorum :)
tarafından
Kömürlenmi yazılmış anam benim kaderum :)) artık gamsız oldum çeke çeke valla
0 oy
tarafından
Bir kere karıştı sadece oda 3 aylık falan evliydim apartmandakiler hosgeldine gelecekmiş haber verdiler 9 çeşit yapmıştım çayın yanına kızım yeter onca elektrik yanıyor yazık dedi anne burası benim evim ben bilirim onu dedim başkada birşeye karışmaz 
(7,972 puan) tarafından
Kaynanan böyle söyledi diye bu cevabi vermen hoş olmamiş sanki sonuçta kötü bisey dememis
tarafından
Tersleyerek söylemedim kayınvalidemde alınmadı  zaten anne burası benim evim dedim sadece ki kendim olsada aynı şeyi söylerdim eşimde bende baştan bu bizim düzenimiz dedik anlayış gösterdi iki ailede sagolsunlar aramız çok çok iyidir
(7,972 puan) tarafından
O zaman sevindim cnm çunku okuyunca bi art niyet görmedim tuhafima gitmisti Allah muhabbetinizi arttirsin
tarafından
Amin kuzum Allah razı olsun yok ikimizdede art niyet yoktu ama baştan set çekmeseydim annemde kayınvalidemde herşeye benden çok müdahil olurdu onlem aldım biraz ☺️
(7,972 puan) tarafından
Ahahahah o zaman iyi yapmissin cnm
0 oy
(1,975 puan) tarafından

İlk çocuğumda erkek olursa babamın adını koyucam demişti. Kız oldu karışmadı kimse. Şimdi ikinci de koycam dedi. (bakın koyalım mı sen ne dersin ben böyle istiyorum ama senin fikrin nedir değil)  Şimdi yine kızım olacak, babamın adı nasip olmayacak heralde dedi. Bende dedim bu kadar çok istiyorsan niye oğullarına koymadın. Dedi bırakmadılar ki kimse bana fikrimi sormadı, birini kayni koymuş birini kayınbaba birini baba bilmem kimler kimler. Dedim onların sana yaptığını sen niye bana yapmak istiyorsun. Desen ki kızım ben babamın adını çocuklara koyamadım sen ne dersin 9 ay karnında taşıyorsun. Ama yok sen koycam diyorsun. Güzellikle söylesen seve seve koyarım dedim. Ki babasının adı da güzel. 

Daha da konu kapandı. 
(194 puan) tarafından
Banada demisti bir isim bende sen dogur koy canim demistim  cok sinir olmustum
(2,717 puan) tarafından
Benimki direk kendi adini istedi  kizzzz emrivaki bu olacak demisti nah koydum beklesin ☺️
(194 puan) tarafından
İyi alıstirmamak lazim boylelerini :)
(2,717 puan) tarafından
Simdi yeli seli olmayan ufukta görünmeyen  eltime koyduracakmis lan daha ortada elti yok☺️
0 oy
(213 puan) tarafından
O kadar çok şeye karışıp o kadar hadsiz onu ilgilendirmeyen şeyleri söylerdi ki hangi birini söylesem.

En çok gözlük takma lens tak derdi damadınız da gözlük takıyor ona neden söylemiyorsunuz demiştim sonra ardından demiştim ki doğum günümde lens alırsınız.

Onun dışında çok şey var bir de şey vardı kına gecelerinde bizde adettir mutlu ve evli kişi gelinin avucuna kınayı sürer uyanıklık yapıp kim sürerse altını o verir dedi bende demiştim ki o zaman anne siz sürün altını da siz verin demiştim:))) :D
(194 puan) tarafından
Ahjaahah:))
(213 puan) tarafından
Bazen çok kitap okuyorsun derdi aaa öyle mi anneciğim hiç farkında değilim derdim hemen bu söz üzerine bilerek durumlara atardım :))))
0 oy
(5,338 puan) tarafından
Kayınbabam iki tane hap içmiş kaynanamda niye iki tane içtin ya bişey olursa demişti o da olursa ölür kurtulurum dedi. Kaynanamda sen ölürsen ben napcam nerde kalcam dedi bende nerde kalcan evinde kalcan dedim. Kaynanamda niye senle kalsam ne var dedi bende sen niye ebeyle kalmıyon şimdi dedim sustu. Ebe dediğim kendi kaynanası 80 küsür yaşında 
(194 puan) tarafından
Hhahhaha valla bu bayaa iyimis :)))
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Annem bazlamayı çok güzel yapar. Kaynanama da  verdi. Annem dediki dolapta tut sıcakta dışarda  hemen bozulur yaz günü. Bu dışarda bırakmış tsbi bozulmuş gitmiş evin önündeki tarlaya gömmüş. Duyunca tüh gitti anamın  emekleri dedim. Bi zaman sonra birdaha konu açıldı ev emeklerinden. Dünürüm yapar verir bana dedi. Çürütüp tarlaya at diye mi versin annem otur da kendin yap dedim akşama kadar sigara tüttğreceğine dedim. 
(194 puan) tarafından
Cok ayip etmis iyi demissin kiz haketmis
(4,651 puan) tarafından
Hem nasıl hakketti. Bunun gibi bir sürü var da annem şimdi bazlama yapınca geldi aklıma ilk bu :)
0 oy
(11,266 puan) tarafından
Esim aynı babası gibi konuşurdu bana karşı hop alo Arnavut kari vs. Kaynanama dedim böyle böyle diyo gücüme gidiyor dedim oğluyla konuşsun diye bana demez mi alışıyon kızım napcan diye ben anamdan babamdan öyle görmedim dedim en sonunda kızdım da sonradan vaz geçti eşim şükür 
(194 puan) tarafından
O nasil seslenis oyle  Allahimm ya
(11,266 puan) tarafından
Kız insan asker arkadaşına öyle seslenmez ben eşime çok kızardım böyle dedikçe daha neler neler de soylemiyim şimdi  :D
0 oy
tarafından
Yazdı. Sık sık duş alıyordum dolayısıyla.Bana sık sık banyo yapıyorsun diye çoçuğun olmuyor dedi. Bende ona ben duş alfım benim çoçuğum olmadı, o zaman sen duş yapma,srnin çoçuğun olsun demiştim.
(194 puan) tarafından
Ne kadar sacma yaa
tarafından
Eşim 11yıldn sonra olan ilk çoçuk bu arada.
(194 puan) tarafından
Şuan cok sasird buna ragmen nasil boyle birsey soyler
tarafından
yaa öyle işte.
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Yorumları okudum da baya laf atmışlar. Benhm ilk doğum zamanlarında kaynanamin yanındaydım bebeğin bezini sürekli değiştiriyordum baktım bana dedi sen sürekli değiştiriyorsun oğlumun parasına yazık bende dedim ki o benim param daha oğlunun parasıyla bez almdim demiştim ters bir şekilde sonra sen oğlunu duusnuyroaun bende oğlumu dedi olabilir dedim oğlum pişik mi olsun dedim sonra gidip esime söylemişti karin bana cevap veriyor diye esimde b n sizin aranızdaki meseleye karışmam Demisti  gelip bana söylemişti eşim :-(◍•ᴗ•◍)❤ ha ha dedim iyi olmuş kaynanam sandı ki oğlu onu savunucak 
(194 puan) tarafından
İyi yapmis kocalar boyle yapsalar hic sorun olmaz valla
(2,671 puan) tarafından
Aynen canım eşim Allah var çoğu zaman beni savunur ama kaynanm da sağolsun iyidir arada atissakta  gerçekten bizim için elinden gelen herşeyi yapar gıdami hep o alır para verir sadece dilini biraz tutsa yeter yoksa iyidir kaynanm severim kendisini (◍•ᴗ•◍)❤
0 oy
(1,437 puan) tarafından

Gecen bana geldi halilalarimi yeni yikatmistim kahve yaptım iciyorduk sehpayi oynatiyordu ayağıyla anne dokucen bak halıları yeni yikattim Dökersen köyde yikarsin dedim kesimde yanimizdaydi birşey demedi :D aramız iyidir  o yüzden laf soktu olarak algilanmadi

(194 puan) tarafından
:)))  adfahsguwujwna :)
0 oy
(230 puan) tarafından
Kaynanamı severim..hiç tartışmayiz..kırmayın birbirmizi...oğlumda ilk doğumum lohusayim..sende meme olmasa ne yapsın seni dedi..aklına bile gelemzsin dedi..meme diye istiyo seni demişti..bnnde o zaman senide çocukların dami meme diye istiyodu demiştim..yoo falan filan diyip gulmekle yetişmişti....canım kayinvaldem sevgiler (•‿•)(•‿•)
0 oy
(482 puan) tarafından
Kaynanama değil  de fahri kaynanama yani esimin yengesine verdigim cevap ; dugun tarihimizin konusuldugu gun her lafa atlamaya basladi su tarihte olsun falan diye once bi uzun baktim herkes sustu sonra dedimki yenge musade eder misin biz ailecek karar verelim dedim rengi atti resmen. Sonra yine bir gun esimin isleri yazin cok yogun olur. Esimi bekliyoduk yengesigilde Alişcak  kocasini beklemeye napcak mecbur dedi. Ben de  yenge biliyo musun ben hic bi seye mecbur degilim kafam ativerirse hic biseye katlanmam deyip imali imali guldum. Ordan anladi ben seninle ayni kulvarda degilim mesajini sustu bidaha da hicbiseye karismadi 
(213 puan) tarafından
Çok çok özür dileyerek fahri kayınvalide derken anlamadım da:)
(482 puan) tarafından
Yani gönüllü olarak kainvalidelik yapan  aslinda kaynana degil ama onun gibi davranan :D
(213 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim :))
0 oy
(196 puan) tarafından
Eşimle küçük bir tartışmamız olmuştu birlik oturuyoruz kaynanamla.her sabah eşime kahvaltı hazrlarım normal olarak.o gün geç hazrladım kavgalı olduğumuz için.kadın coştu oğluma bakmıyosun diye.bende biz eşiz kendimiz biliriz gündüz küseriz akşam barışırız dedim kadını elektrik çarptı sanki)))))))
0 oy
(211 puan) tarafından
Ananınlkıne sokayım onu dedı. Bnde senın ananınkıne sokayım dedım en sonunda el demıyo es demıyo herkesn yanında dıyodu en son bende dedım napıyım 
(194 puan) tarafından
O nasil is kiz :@
(211 puan) tarafından
Oyle bi iş asdff
0 oy
(42 puan) tarafından

Biz qaynanamla sadece bir kere kavga etdik oda yeni evlenmisdik ben tesettürlu olmam o kadara büyük kavga etdik ki saç yolmasına bile az kala oda eşim araya girmeseydi bir birmizi dövücekdik ((:ermm:

0 oy
(633 puan) tarafından
Bak aklıma geldi sinirlendim. 

Evlendikten 6 ay sonra falan benim evimde benim misafirlerimin yanında misafirlerime büyük oğluma istediğini aldım hiç karışmadım ama küçüğüne hemen tamam demem bakıcam önce demişti. ( ilk defa söylemedi bunu 3. Defa söylemişti ilkinde duymamazlıktan geldim. 2. Sine neden öyle diyorsun anne benden memnun değil misin bir kusurum mu var alınıyorum dedim.) Bende misafirlerin yanında açtım ağzımı bu kaçıncı oldu benimle ilgili bir problem mi var? Ne demek istiyorsun diye yüklendim. 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Puhahhahaha iyi demişsin valla ahahahahahas ++++

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 260 göst.
3 Ekim 2022 Aile kategorisinde Dilara16 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 47 göst.
19 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Canparcam (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 128 göst.