0 oy
1,205 göst.
Aile kategorisinde (743 puan) tarafından
Kızlar pazartesi günü felandı galiba kapandım çok şükür, asla içimde pişmanlık yok ama mesela alışamadım normalmi akşam eve gelip saçımı açınca daha güzel geliyor gözüme bunu nasıl yeneceğim hiç bilmiyorm. Rabbim için kapandım sonra kendim için fakat nefsim çok şey yapıyor 

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
hava 30 derece normal kank
(743 puan) tarafından
Ne demek istedim anlamadm sjjsjs
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben yıllardır kapaliyim kuzum eve gelir gelmez ilk iş şalımı cıkartıyorum:D nasıl ferah oluyor 

Sen yeni kapandin ya ondan alışamadın daha bide farklı şal eşarp modelleri yapmayı dene gözüne hangisi hoş geliyorsa onu yap alışırsın 

(743 puan) tarafından
Sürekli deniyorum farklı farklı canmm Rabbim alışmayıda bir an önce nasip eder inşallah
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Canim yillardir ayni seyi yasiyorum kadiniz sonucta en agir nefos bizde var
(743 puan) tarafından
Evet öyle ya of
0 oy
(589 puan) tarafından
Evde saçını aç bakımını yap saçının boyalıysa boyamaya devam et makyaj yap güzel tokalarr tak saçına dışarda giyemediğin her şeyi evde giy şort mini etek askılı vs bu şekilde daha rahat alışırsın 
(743 puan) tarafından
İnşallah bebegm kız saçımı yapmaya fırsatım bile yok açıkken bile toplar çıkardım açık saödan rahatsız oluyordum
0 oy
(2,720 puan) tarafından
O şeytan seni kandrmaya calisiyo kanma canm evinde kocan goruyo işte neguzel 
(743 puan) tarafından
Evet en güzeli de o canm
0 oy
(3,881 puan) tarafından

Ben biz kadınları hiç anlamıyorum :woot: açıkken kapalilara kapalıyken açıklar ozeniyoruz. Bence bütün kadınlar ikizler burcu:woot:

(743 puan) tarafından
Ahahahha bencede ya çok güldüm
0 oy
(662 puan) tarafından
Çok normal bı durum ben küçüktüm kapandigim zaman saçlarıma aşık bı insandım hep dışarı çıkınca herkes sanki bana bakiyomus gibiydi ama pes etmedim alıştım ve şuan trilyonlar verseler acilmam 
0 oy
(1,934 puan) tarafından
Canım o zamanla geçiyor rabbi için kapana o yolda yürüyene Rabb'im yardım eder 
(743 puan) tarafından
İnşallah canım inan asla başkalarına özenerek yada yakıştı diye kapanmadım sadece Rabbim içn
(1,934 puan) tarafından
Aynen öyledir canım sen Allah'a tevekkül et inan gerisi gelir inşallah
0 oy
(154 puan) tarafından
Normaldir canım suan  bi kapalı bile açılmaya niyet etse açılsa aşırı rahatsız olur çünkü alışmış kapalılıga sende alıstıgın için ilk zamanlar zor gelir ama alısırsın yavas yavas inşALLAH
(743 puan) tarafından
İnşallah bebegm
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Şeytanin vesvesesi canm kendine nasıl bakarsan öyle görürsün kalbine bunu koy önce güzel durup durmadiğina değil Allah'ın senden o şekilde razi geldiği düşüncesiyle bak aynaya kendini güzel görürsün 
(743 puan) tarafından
Aynen canm teşekkür ederim
0 oy
(581 puan) tarafından
Canım oyuncu bir kız vardı oyunculuğu bıraktı ve kapandı adı da Büşra Ayaydın. Çok aklı başında ve etkili konuşuyor onun röportajlarını dinle istersen
(743 puan) tarafından
Evet o aklımda onu dinleyeceğim hatta bir kaç kez gördüm o an müsait değildim izleyemedim

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,810 göst.
22 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kumru_80 (898 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 155 göst.
10 Haziran 2022 Aile kategorisinde Sulemhmt (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,221 göst.
0 oy
8 cevap 626 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Melis Melisa (201 puan) tarafından soruldu