+4 oy
562 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (178 puan) tarafından
Bi kizin pesinde iki erkek bi erkegin pesinde iki kadın onlara alismistik son yillarda asiri derecede aldatma ve bunu cokkk normalmis gibi evli birinin baskasina asik olmasi boyle romantik romantik sarkilar bakismalar neymis evde mutsuzmus mutsuzsa bosatin ne halt ediyosa.ettirin dimi hemen her dizide evli adam baskasina asik olur 80 yasindakide ask pesinde 7 yasindaki de hele su yali capkini rezilligi gurup seks yapinda rahat edin valla esinle dostunla oturup izleyemezsin iyice arsizligi ele aldilar bu diziler toplumun ahlakini bozuyor deniyor cok katiliyorum egercocuklugundan Allah korkusu aile ahlakı almadiysan bunlari bilmiyosan bu ekranlarda normallestirilenleri normal gormeye basliyorsun bu boyle. Soyle aile dizilerine hasret kaldik 7 numalar ekmek teknesi mahallenin muhtarlari vs vs icimiz isinirdi vallahi simdiki senaristler ne ahlak kalmis ne vicdan ne akıl ne öykü kurma ne milli manevi duygulara saygi Allahları para olmus yazıklar olsun

30 Cevaplar

0 oy
(3,812 puan) tarafından
Katılıyorum. Benim eşim zaten izlemez ama ben izlerdm önceden gene az bucuk şimdi onun yanında açmaya bile utanıyorum, izlemiyorum hiç. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dizi hiç izlemiyorum 
0 oy
tarafından
Gerçekten çok haklısın ben normal kanalda film izlemiyorum YouTube den açıp izliyorum 
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Hiç birini izlemiyoruz çok berbatlar. 
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Sonuç itibariyle hayal ürünü değil mi çokta takılmamak lazım Netflix izliyoruz biz ordakiler hepten sansürsüz iyi bişey değil tabi ki ama hayyal ürünü olduğunun bilincinde olarak izliyoruz 
0 oy
(7,588 puan) tarafından
Yeni değil yıllardır rahatsizim hint dizilerinde asla opusmezler ama türk dizilerinde resmen seks yapıyorlar 
0 oy
(6,714 puan) tarafından
Aynen öyle bir tek gönül dağına bakıyorum digerlerini midem kaldirmiyor artik. 
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Balkan Ninnisi dizisi çok güzel, ama gel gör bu sap*k diziler kadar izlenme alamıyor. Millet alışmış çıplak karılara, yalılar falan 

Mis gibi diziye yazık olacak 
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Bende asla dizi izlemem iğrenç gerçekten her kanalda açıyorsun öpüşme sahnesi mini mini etekler bikinili kadınlar tobe tobe 
0 oy
tarafından
Yalı çapkını da gerçek bir hikaye fakat bunu tvden izleyince insanlarin yorumlarını okuyorum ferite aşık oldum vs yazanlar var. Hikayeyi okusan küfür edecegin bir karakter ama oyuncuya bakıp böyle yorumlar da yapıldı mı millet artık bunları doğal karşılamaya başlıyor. Romantik havada anlatımlarla dediğin gibi rezalet 
tarafından
Aaa oyle deme yakısıklı olan her haltı yiyebilir algısı var bızım koyun milletimizde
(178 puan) tarafından
Ben yazarın eserlerinin boyle rezil edilmesine ses cikarmamasina hatta gurur duymasini anlamiyorum demek ki hersey PARA
0 oy
tarafından
Camdaki kız ve yalı çapkını başta olmak üzere çoğuna bakmıyorum..gönül dağı izlerim yarışma programı izlerim bazen de masterchef bakarım o kadar
0 oy
tarafından
Onun için sadece gönül dağı ❤️
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Dizi izlemeyen ben  hic bilgim yok dizilerden sevmiyorum oldum olası :)
0 oy
tarafından
Netten her dizinin ilk bilimine kesın bakarım kendını bellı eder zaten dızı dedıgın valla elle tutulur hıc bırı yok sadece gönul dagı otur ailenle akrabanla ızle bır misafirliğe gıttgınde ınsanlar baktıgınız bırsey varsa açın diye kibarlık ederlerdi sımdı soranlar sormaya izleyenler demeye utanır bu dizileri  ahlaksızlık diz boyu 
0 oy
(192 puan) tarafından
Çok doğru ben eşimle bir dizi haricinde hiçbir şey izleyemiyorum o da kızıyor bunları izleme dye zaten.ciplaklikta çok fazla var .
0 oy
tarafından
Arz talep meselesi. Talep var ki arz ediyorlar. 

Ben de izlemiyorum, tv ile hicbir isim yok digital platformlardan yabanci film dizi vs izlerim, ama bu kadar izleyen olmasa talep olmasa bu sacmaliklar piyasada donmez.
0 oy
(2,795 puan) tarafından
Gönül Dağı dışında bütün diziler böyle malesef 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Önceden ülke mahallenin muhtarları gibiydi şimdi yasak elma. Yalı çapkını yaşanmış bir olaymış. Aslında zaten olanı yüzümüze vuruyorlar. Biz kabul edemiyoruz. 
(178 puan) tarafından
Neden yuzumuze vurmak zorundalar ki ya da surekli buna maruz kalmak zorundayiz?
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Hiç biri yasak elma kadar piss olamaz valla
(13,202 puan) tarafından
Katılıyorum.
0 oy
tarafından
Ay 7 numara deyince aklıma kaygısızlar da geldi ne güzeldi o günler bu arada çok haklısın canım 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 45 göst.
20 Haziran 2023 Aile kategorisinde Yildizsumeyye (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 696 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,142 göst.
8 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 483 göst.