0 oy
1,142 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Merhaba kızlar iyi geceler ya normalde bu şekilde bi post açmazdm ama kafam çok karışık şimdi benim ailemde biri var bayan eşim daha önce onu hiç sevmezdi hatta nefret ederdi fln sonradan bişeyler oldu barıştılar ben konuşuyodum ama eşim küstü herneyse eşim o kişiyle çok çok samimi olmuş benden gizli iş yerine gitmeler fln msj atmışlar birbirlerinin durumlarına bende bişey demedim dün eşimin dışarda işi vardı aradım onu nerdesin dedim bakkaldayim bişeyler alıyorum dedi arkadan o bahsettiğim kadının sesine benzeyen konuşma duydum oraya mı uğradın dedim ne alaka bakkaldayim dedi eve geldi fln unutuldu gitti sonra o bahsettiğim kişiyle konusuyoduk msjda eşimin adını söyledi işlerini halletti mi dedi bende evet dedim oraya gitmiş ve bana yalan söylüyor  sonra eşime dedim niye yalan söylüyorsun diye bozuldu sizce neden yalan söylemiş olabilir kafam çok karışık o kişiye karşı da rahatsızlık duymaya başladım yani tabiki gözümle bişey görmedim ama eşimin böyle yapması beni rahatsız etti kusura bakmayın uzun oldu biraz

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Var bi boklarr hadi hayirlisi 
tarafından
Kocama karşı soğumaya başladım aşırı şekilde yalanlarını yakalayınca sürekli o kişinin adı geçiyor bazen küfür ediyo muhatap olmayalım diyo sonra kendi samimi oluyor olaya bak çok ikili oynuyo
(17,750 puan) tarafından
Varya bu işin peşini bırakma ha
tarafından
Aslaaa bırakmam bişeyini yakalasam direk gidecem abimin yanına
(17,750 puan) tarafından
Bekle bakalım şerefszler vay ikiside fena
tarafından
Bencede sana diyo muhattap olma sen muhattap olmayinca onla yedigi boklari bilmiyceksin diyedir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evlenmis ayrilmis derken i detay ne alaka canim. Ben de olsam rahatsiz olurdum bu durumdan tabi. 
tarafından
Yani şöyle söyleyim evli bekar fark etmez erkeklerle konuşuyor kendisi ona şahit oldum
0 oy
(17,750 puan) tarafından
Evlenmiş ayrılmış olabilir???? 
tarafından
Nasıl tehdit ediim ne diyim mesela
tarafından
İyi geceler ozaman siz gidiyosaniz bende gidem opuyomsizi iyi bayramlar bacilar :*
tarafından
Bidaha gorusurse islerin karisicagini soyle sen demesen bile haberimolur falan de korkut gozunu gerisini sen dusunursun de
(17,750 puan) tarafından
Hayırlı bayramlar canolar
tarafından
Tamam çok sağolun zamanınızı ayırdığınız için iyi geceler
0 oy
(811 puan) tarafından
Skladıgına göre rhtlıkla bit yeniği arayabilirsin ona öyle ilk aşklar nefretle başlar gibi kadına yyz verme bence eşinide âçık âçık uyar kadın hisseder iş büyümeden onune geç
tarafından
Valla canım çok çok rahatsız oluyorum inşallah öyle bişey yoktur çünkü o kişi benim aşırı yakın olduğum biri malesef
(811 puan) tarafından
Canm böyle hıssettıkten sonra samımıyetın kalcanı sanmam hatta kadına ayar verırım:) belkı senle samımı olması esınden haberdar olabılmek ıcındır ona yakn olmak ıcındır
tarafından
Canım zaten mesafe koydum ben o bana sık sık msj atıyor arıyor
(811 puan) tarafından
Derdi belli sınır oldm suan ona:(
tarafından
Hele ben nasıl sinir oldum eşime nefretle bakıyorum yalanlarını yakaladım ama çözecem yani bisey varsada kıyamet kopar
0 oy
(606 puan) tarafından
Sakladığı için isgillendim bilmiyorum canım yinede sen takip et derim 
tarafından
Edecem canım
0 oy
(4,426 puan) tarafından
O ikisini birbirine bağlar onlarida deli at in ardına bağlar salarım ortaya 
tarafından
Ne güzel fikir öyle
(4,426 puan) tarafından
Kolu bacağı kafası kopana kadar sürüklensinler
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Sen önce hovarda kocani dizginle resmen gider yapıyor kadina hep kadin suclu bence pia gözlü kocan kusara bakma bogarim oyle birsey olsa esimi
tarafından
Valla canım daha önce bişeyini görmedim eşimin ha bu savunduğum anlamına gelmiyor kimseye güvenmiyorum herkes herşeyi yapıyor ama teyzem olduğu için karşıdaki şahıs ona çok taktım kafayı
0 oy
(48,667 puan) tarafından
pek guzel seyler gelmiyor insanin aklina
tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından
Valla kusura bakma bana ikisi biseyler karıştırıyor gibi geldi 
tarafından
Kusura bakacak bişey yok canım kendimce bende öyle düşündüm ama bahsettiğim kadın benim teyzem inşallah öyle bişey yoktur teyzem gizlemiyo eşim gizliyor neymiş rahatsız olur muşum kıskanç mışım
0 oy
(634 puan) tarafından
Bundan hayırlı bisey çıkmaz cnn sen konuş bi istersenesinle
tarafından
Eşimle çok güzel bir şekilde konuştum gece kavga ettim muhatap olmuycaksn dedim bas bas bağırdım gecenin 4ünde uyumuyoduk çünkü aklıma da takılınca konuştum canım
(634 puan) tarafından
Peki o nasıl bi cevap verdi
tarafından
Tamam muhatap olmam dedi
(634 puan) tarafından
Bi zahmette olmasın
tarafından
Aynen canım
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Normal değil degisik

tarafından
Demi bende öyle düşündüm
0 oy
(356 puan) tarafından
Kadının huyunu biliyorsun sonuçta eşininde potansiyeli varsa bu tarz durumlara çok çok dikkat et Allah yardımcın olsun 
tarafından
Canım kadının huyunu biliyorum ama eşimden böyle bişey görmedim yani hiç bişeyini yakalamadim yapmaz demiyorum zaten aşırı rahatsız oldum eşimle de kavga ettim muhatap olmuycaksn fln baya bağırdım
(356 puan) tarafından
Sen genede aklına sokmuş gibide olma kadın erkek fark etmez içinde olduktan sonra tutamazsın
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Biseyler gizliyorsa hayrı alamet değil 
tarafından
Evet bende öyle düşünüyorum inşallah aklıma gelen başıma gelmez
0 oy
(368 puan) tarafından
Kesınlıkle aldatılıyorsun. Yoksa niye gızlesın. Erkeklerin bu pis kopek nefsinden nefret ediyorum. Tek dertleri şeyleri. Direk mesafe koy araya. Takıp et bsıyler yakala. Hesap sorma ama. İyice acık vermesini bekle. Bırak acık versın. Sonra bosanma davası ac aldattıgu için bilgileri de sakla mahkemeye sunarsın.tazmınat daa alırsın 
tarafından
Valla kuzum öyleyse bile birşeyleri ortaya çıkarmam lazım bahsettiğim kadın teyzem çünkü inşallah yoktur öyle bişey hani gizlemesi beni şüpheye düşürdü yoksa niye böyle düşüncelere gireyim ki
0 oy
(100 puan) tarafından
Ahh canım peşini bırakma derim ben bu nasıl bir dünya ya kadının en büyük düşmanı nasıl olur da kadın olur anlayamıyorum 
(4,390 puan) tarafından
Eski post canim
(100 puan) tarafından
Fark ettim canım :)
0 oy
tarafından
daha önce de yazmistiniz fazla soru sormayın gizliden takip edin bana kalirsa 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 484 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+4 oy