+1 oy
436 göst.
Aile kategorisinde (87 puan) tarafından
Kızlar 27 yaşındayım ilk bebeğim 10 bucuk aylık bazen çok huysuzlanıyor sinirlerim bozuluyor ona kızıyorum sonrada kendime kızıyorum normalde sakin bi yapıya sahibim uyucak oluyor uyumuyor uykuya direniyor ağlıyor bende sinirleniyorum sonrada üzülüyorum böyle yapmak istemiyirum ama elimde evde çok daralıyorum o huysuz olunca hayattan soğuyorum lütfen linclemeyin tavsiye verin ne yapabilirim 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bütün gün evde misin ya da çok mu yoruluyirsun acaba . Stresliysen bide
(87 puan) tarafından
Evdeyim evet gece sık kalkıyor bide yorgun lük aslında ev işini umursamam onunla vakit geçiyorum oynuyorum yemeğini falan veriyorum hep onunla ilgileniyorum oda böyle yapınca stres oluyorum herhalde
tarafından
Bebektir kuzum sık sık uyanır bu normal bide diş çıkarma dönemi huysuzluk olur ... Gece uyumadan önce onu tok tutacak yemekler yedir .ve gün içerisinde iyice yor onu yorulsun ki gece rahat uyusun .mesela günde iki def auyutiyorsan ikinci uykusunu akşama doğru değil de ikindi vaktinden önce uyut ki gece ye kadar uykusu gelir gece rahat uyur sende sinir anında sabır çek ne bileyim beş on dakika kendini oyala başka şeylere odaklan
(87 puan) tarafından
Sağ ol canım deniyeceğim bu söylediklerin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Seni çok sinirlendirdiğinde uzaklaş ondan görme 5 10 dakika canım
(87 puan) tarafından
Bugün öyle yaptım farkı odaya gittim ağladı sonra emekleyerek yanıma geldi kucağıma gelmek istedi çok üzüldüm bu seferde ona kızdım diye
tarafından
Bunu hepimiz zaman zaman yapıyoruz canım yapmasak daha iyi ama sabır Bi anda taşıyor ne anlar deme anlat ona bu yüzden kızdım diye benim oğlum gülüyor o zaman :)
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Hepimizin başına geliyor bu emin ol ... kızıp sonra üzülüyoruz ama işte daha bebek kızsak da ne anlayacak . Sabırlı olmamız lazım 
(87 puan) tarafından
Ne bileyim internette bakıyorum anneler hep mutlu
(3,826 puan) tarafından
Bakma sen internete gerçek hayat öyle olmuyor
0 oy
(679 puan) tarafından
Robot değiliz gayet normal sadece biraz dışarı çok çocukla iyi gelir 
(87 puan) tarafından
Sıcak ya akşamları parka falan gidiyorum
0 oy
(7,950 puan) tarafından
Bende öyleyim senin gibi malesef ne yapıcam bilmiyorum benimkide 12 gün sonra 11 aylık olcak :(
(87 puan) tarafından
Kızgınlığım ona değil bazende yanlizligima galiba
0 oy
(618 puan) tarafından
Eminim her annenin yaşadığı bir durum bazen o kadar insan sıkılıyor kızıyor lafın daha bitmeden pişman oluyor insan o tür durumlarda ben şöyle düşünüyordum benden başka kimsesi yok derdiini anlatamiyor diyip sabır çekiyorum dene istersen cnm 
(87 puan) tarafından
Sağ ol canım denicem bide ona kızıyorsun ağlaya ağlaya kucağıma geliyir maf oluyorum
(618 puan) tarafından
Normal cnm her anne yaşar elimizden geldikçe sakin olmaya calisacagiz
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Vala robot değiliz rahat uyusun diye 1 saat basinda bekliyom odadan cikmam la uyanmasi bir oluyo ben bitiyom o anda :(
(87 puan) tarafından
Bilmiyorum ki bazen cocuk bakmak bana göre değilmiş diyorum
(1,569 puan) tarafından
Oyle deme canim
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Ara sıra parka götür biraz yorulsun. Eve gelince banyo yaptır uyut. Belki o şekilde biraz dinlenirsin sende
(87 puan) tarafından
Aynı bu sekildeyiz ama gündüz fazla uyuyor az uyuşun diye uyandiriyirum bu sefer huysuz oluyor
(2,769 puan) tarafından
Allah yardım etsin benimkide 4 aylık atak haftası meme reddi uykusuzluk hepsini yaşıyoruz
(87 puan) tarafından
Amin canım sağ olasin allahım sanada yardım etsin bebiş tez zamanda iyileşir inşaallah ama diş atağı en zor keşke bebeler dişli doğsa:)
0 oy
(5,343 puan) tarafından
Diş filanda çıkarır bu aylarda o yuzden uyku düzeni filan olmayabilir sende yorulursun  Yakınında kimse yok mu yardımcı olacak 
(87 puan) tarafından
Alt katta kayınvalidem varda anlaşamıyoruz evet diş dönemi
(5,343 puan) tarafından
Kayınvalidelerin yardımcı olduğunu görmedim anca köstek olurlar. Benim doktor çok agladığında calpol verebilirsin demişti zor geçirdik bizde
(87 puan) tarafından
Yardım eder etmesine de o bana keşke seni almasaydım dedi ona çok kirginim o yüzden çok samimi değilim mesafeliyim
0 oy
(7,611 puan) tarafından
Bende 27 yaşında anne oldum ve benim kızımda çok ağlayan huzursuz bir bebekti bende darlandıkça öfkelenirdim ama dediğin gibi sonra vicdan azabı yapışırdı yakama keşke daha sabırlı olabilseydim diye düşünürüm zaman zaman ama olan oldu insanız canım kolay değil annelik:(
(87 puan) tarafından
Evet çok zor muş cennet neden annelerin ayakları altında daha iyi anlıyorum o bize emanet ama ben düzgün sahip çıkamıyorum sanki
(7,611 puan) tarafından
Öyle düşünme azmı emek veriyoruz onlar için ne kadar içimizin titrediğini Allah biliyor.
0 oy
(916 puan) tarafından
Ahh ahhh bunu yapmaynımız var mı acaba bizde insanım yorgunluk halsizlik stres....çok normal 
(87 puan) tarafından
Bekarken ablam kızardı çocuklara ben yapma öyle derdim onu eleştiririm dışardan göründüğü değil hiç bir şey
(916 puan) tarafından
Evet ben de ablama kilosu yüzünden çok kavga ederdim 4 tane çocuk doğurmuştu kadın ben yine de sen kilona dikkat etmiyorsun göbeğin var diyordum şu an ****** gibiyim
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Arabasına koyup her gün dışarı çıkarmanı tavsiye ederim hem temiz hava alır hem de araba da uyur sende hem yürüyüş yapar hem dinlenmiş olursun
(87 puan) tarafından
Akşamları çıkıyoruz canım hava sıcak ya genelde bu saat ilkindi 4 ile 6 ile arası oluyor genelde
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Valla benimki de canım şuan 8. Ay atağında bir de üst dişleri çıktı mahvoldum belim de çok kötü ağrıyor kucak istiyor uyumuyor falan ben de alıp dışarı çıkarıyorum ancak öyle uyuyor 
(87 puan) tarafından
Üst dişler i bizde 8 de çıkardı oda zordu şimdi azı dişler geliyir daha da  zor aslında çok huysuz değil belli saati var o zamanlar çok beter oluyor
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Tepki vermeden önce 3 kere derin nefes alın verin gecer inşallah bizde insanız bazen zorlanıyoruz haliyle 
(87 puan) tarafından
Haklısın canım bunuda denicem
0 oy
(11,217 puan) tarafından
ilk cocugun yasinda kucuk dgl aslinda hevesin ce sabrini tuketecek seviyede dgl bnce baska sorunlarin mi var
(87 puan) tarafından
Sorunum çok aslında 5 yıldır evliyim evimi benimseyemedim bir türlü hala baba evi evim gibi geliyir bununda sorumlusu eşim bilgisayar oyunu oynadığı için beni ihmal etti bence bu yüzden
0 oy
(875 puan) tarafından
Her gün bi yarım saat arabasına koyup dolaşın emin ol temiz hava bebeklere iyi geliyor daha sonra eve gelip duş aldır öyle uyut canım annelik bu hiç kolay değil ama ne kadar kızsan da o bebek anlamaz ki seni sadece sesten korkar
(87 puan) tarafından
Evet korkuyor yazık yavrum annelik gerçekten zor
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Canm herkes yaşıyor bu durumu eşinin vakti varsa yada birakabilicegin birileri bırak biraz kendine zaman ayir yada bebeğin bebek arabasında duruyosa çık onunla birlikte gez 
0 oy
(2,852 puan) tarafından
Daha bu ne ki en güzel zamanlar .. kızım 3 yaşında 5 dk oturmuyor sürekli döküyor dağıtıyor hiç bir yeri temiz tutamıyorum.. bir de 7 aylık bebeğim var çalışan anneyim hiç zaman ayiramiyorum kendime.. ister istemez kızıma yansıyor kızıyorum sonra pişman oluyorum senin bebeğin en masum en güzel zamanlarda şu an 
(87 puan) tarafından
Bende onları düşünüyorum şimdiden böyleysem yürüdüğünde kızıp vurmaktan korkuyorum en istemediğim şey
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Canım iş yükünü azalt azaltamıyosan da destek al paıkologdan felan 
(87 puan) tarafından
Hastanede çalışıyorum psiyatriye gideceğim konuşacağım ama onlarda çalıştığım için ne bileyim anlatabilirmiyim bilmiyorum
(8,326 puan) tarafından
Baska yerden al canım iş srkadasınla paylasma
0 oy
(69 puan) tarafından
Bende öyleyim 15 aylık kızım 6 yaşında oğlum var hep kızıyorum onlara sonra da vicdan yapıyorum bende sen gibi yalnızım 
(87 puan) tarafından
Allahım sabır versin bizlere

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 125 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Uras (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 403 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde 0234_sevim. (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 532 göst.
16 Şubat 2020 Aile kategorisinde Heartlinee (201 puan) tarafından soruldu