0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (191 puan) tarafından
11 aylık oğlum bu ay ilk defa sinirleniyor gibi yapıp kendini sikiyor yüzü kizariyor nedenini anlamadım istemediği şeylere bu şekilde yapıyor nasıl biraktirabilirim bu davranışı hayır annevim yapma bu kötü diyorum olmaz diyorum ama devam ediyor 

5 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yeni huy keşfediyor unutur sonra sonra 
(191 puan) tarafından
İnşallah çok canım skldi çok şaşırıyorum sinirleniyor olmasına kendini sıkıyor yüzü kizariyor istemediği şeylerde. Teşekkür ederim
(13,202 puan) tarafından
Rica ederim canım. Bebe o yerim onun sinirlenmesini
(191 puan) tarafından
:) teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Oyy yerim onu büyümüşte sinir bilirmiş kız sal çocuğu sev gitsin :)
(191 puan) tarafından
Bilemedim valla sinirlenince garip oldum şaşırdım iki gündür böyle istemediği birşey olduğunda hemen sıkıyor kendini yüzü kizariyor ellerini yumruk yapıp kapatıyor yapma oğlum diyorum hemen bırakıyor ama tekrar ediyor bende bir garip oldum
(3,730 puan) tarafından
Kııız ne tatlı oluurrr o ellerini öpesim geldi maşallah maşallah Rabbim uzun ömürler versin onunda duygu dünyası gelişiyor sevgiyle yaklaş kısıtlamaya çalışma daha çok bu davranışa itersin sinirlendiğinde yapmaması gereken bişeyse müsade etme ilgisini başka yere çek :)
(191 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim öptüm sizin yerinize :)
0 oy
(11,266 puan) tarafından

Seninki yeni başlamış ne güzel bizimki doğduğundan beli var  :)

(191 puan) tarafından
Yaa :) vallahi çok şaşırdım bırakır yarın dedim çok fazla odaklanmak istemedim ki kendide takilmasin o harekete diye yok bugün yine aynı :)
(11,266 puan) tarafından
İnşallah unutur kuzum zor oluyor gerçekten kızım 7 aylık ilk zamanlar kızınca memeyi almazdı sonra kızıp ağlamaya başladı simdj de kızınca ıı diye diye totoyu attırıyor bacakları geriyor görsen
(191 puan) tarafından
Allah im kuzum ya vallahi zor ama işte bir yandan da her halleri asiri tatlı inşallah geçer sınır olarak böyle hir hareket kalsın istemem
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Ohoooo daha ne huylar çıkaracak :D sinirine yandigiiim :D
(191 puan) tarafından
Hiç sormayın ya hayretler içerisindeyim
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Üç yasinda oğlum var hiç böyle şeyler görmedim kardesimiz 11 aylık elinden bir şey alınsın hele ne aglamak ne saymak 
(13,821 puan) tarafından
İlk oğluma çok erken ogretmistim bir şey bulsun verirdi bu tam tersi ogretemiuorum vermiyor ne bulsa ağzında üstelik elinden alınca da kıyamet kopuyor
(191 puan) tarafından
Ne kadar zormuş büyütmek öğretmek ne kadar emek istoyormus benim ilk bebeğim gerçekten bir yerlerde yanlış yapıyorum diyorum artık benim life heo ağzına alır dışı kaşınıyor diye ver diyince verir ağlamaz eğer elinden çekip almazsam. Ama bazı kavramları öğretmeye çalışırken tukeniyorum asla beklemez bekle kelimesini anlatamadım yalnız kalmak istemez hep aynı odada birlikte olacağız o oynasada biz oturacağız odada odadan çıkalım hemen mizirdanarak emekler arkamızdan
(13,821 puan) tarafından
Büyük oğlum üç yaşında neler neler çıkacak daha ☺️ikisi birbirinden çok farklılar şu an☺️hepsi farklı farklı işte benimkide hep peşimizde  yürüyor bir aydır ve abimiz.oyle değildi mesela bu çok yaramaz çekmece dolap her yere yetiyor çok yaramaz☺️abimize mesela çok şeyi erken öğrettim ama taklit dışında sayılı şeyler öğreniyor dinleniyor ki hep yaramazlik peşinde oyuncakla pek alakası yok mesela hep kumanda telefon peşinde buyugumun telefonla alakası yok örnek yani hepsi farklı işte☺️
(191 puan) tarafından
Ah ah aynı canları sagolsun sağlıkla buyusunler inşallah
(13,821 puan) tarafından
Amin inşallah❤️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 403 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde 0234_sevim. (85 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 436 göst.
29 Haziran 2022 Aile kategorisinde Mhrbndrc (87 puan) tarafından soruldu
0 oy