0 oy
1,857 göst.
Diğer kategorisinde (6,810 puan) tarafından
3 sene sevgili olduk 4. Senede evlendik ama insan icine girmeyince gercek yuzunu gormuyormus oyle pismanim oyle pismanim ki hic bir dusuncemiz uyusmuyor artik deli gbi ne derse guluyorum cok kültürsüz ve görgüsüzler lutfen benim icin dua edim rabbim benimde yuzumu guldursun

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yozgatlı mıydı eşin?
(2,840 puan) tarafından
Ahajaja ne alaka kiz :)
tarafından
Yoo bikere daha paylaşmıştı ondan sordum canım
(2,840 puan) tarafından
Hemmmm anladim
(6,810 puan) tarafından
Evett valla 1 degil 1000 defa yazasim geliyor inanki oyle icim skliyor ki defalarca bu posttan acabilirim
(638 puan) tarafından
Bende Yozgat lıyım kız, bozuldum bak şimdi :)
(6,810 puan) tarafından
Niye bozuluyosun ki her insan bir olmuyor valla bu arada neresinden
tarafından
Benim arkadaşımın başında da var bı Yozgatlı şeref.siz ne zaman arasan üzgün kız bekar gibi takılıyo beni umursamiyo içkiyi çok iciyomar ortamlarından vazgeçmiyor bekar gibi yaşayın eve geliyim bişi yok gbi cocukkri seviyim yemeğim önüme gelsin elbisem temiz olsun otel gibi kullaniyo diyo
(638 puan) tarafından
Ben sorgunluyum canım.
tarafından
Kız hepsi aynı olmaz da benim eşimde yozgatli :)bı önceki postunu okumuştum arkadaşın aynisi yani sormaz paran var mı biseye ihtiyacın var mı .kis gelir bot sormaz .yaz gelir kıyafet sormaz .:)hepsi aynı olacak diye bişey yok tabi ama insan gormeyince böyle abest geliyo ;)ama benim koca biraz yola geliyo gibi bu aralar:)ayrılma aşamasına gelmiştik şuan toparlamaya calisiyo az buçuk iyi gibi şeytan kulağına :)
(6,810 puan) tarafından
Esimde sorgunlu evimde sorgunda sen sorgunda mi yasiyosun
tarafından
Benim arkdasinkide menemen mı neydi
(6,810 puan) tarafından
Seninki yine yola geliyor 1 haftadir diyorum inan o almamakla direniyorsa bende aldirmakta direniyorum bugun bana diyor ki git begen foyatini sor magzada ara ne kadarsa yollayim boyle sacmalik mi olur
(638 puan) tarafından
Ben 7 yaşıma kadar Yozgat'taydım. Sonra babamın işi sebebiyle kayseri ye geldik burda da kaldık. Hep derler Yozgat erkekleri sorumsuz sevgisiz saygısız olur diye ama ben babamda görmedim böyle şeyler. İşten eve gelir hep bizimle annemle vakit geçirirdi. Tüm sülale Yozgat'ta bizim. Evet evli kuzenlerimde öyle değil hepsi evine eşine bağlı
(6,810 puan) tarafından
Valla ben aslen yozgatliyim benim kuzenlerimde oyle cok baglilar ama sorgunda bi sorun var sanirim ne kadar sorgunluyla evlenmis insan varsa illalah edip yaka silkiyolar
(638 puan) tarafından
Yok canım biz çok oldu ordan ayrılalı. Kayseri deyim ben. Benim annemler de babamlar da sorgunun sayılı ailelerinden. Herkes tanır bilir ama ben çok bilmiyorum. 7 yaşımda ayrıldım ordan 22 yıl olcak işte
(638 puan) tarafından
Menemen neresiymiş kız
(6,810 puan) tarafından
Yozgatta menemen diye bi ilce yok bende bilmiyorum
tarafından
Pardon ya karıştırdım yemekle alakalı bisidi ama :D
(6,810 puan) tarafından
Ha ha ahaaa mrk ettim adi neymis
tarafından
Valla hatırlayamıyorum
tarafından
Eşimin teyzesi sorgunlula evluymis .kaynanası dan çok çok çekmiş .ama şuan kadında çok çektiriyor gelinlerine ...

Benim kaynanam cektirmiyo ama sorumsuzuun teki kendisi ...cektirse daha iyi en azından cevabını verir oturturdum :)

Bu arada hülya Koçyiğit in bı filmi bile var gelin di sanırım adı sorgun lu kaynana ve k.pederden çektiklerini anlatıyor baya acıklı :) filmlere bıle konu olmuş sorgun:)..

ama herkes aynı olmaz heryerden alimde çıkar zalimde ben buna inanirim
(638 puan) tarafından
Aynen haklısın
(6,810 puan) tarafından
Aman ammann benden uzak olsunda kaynana dedigin gbi pek dili cikmiyor benimkisi ama icten pazarlikcinin taaa kendisi musturlukla hallediyor isini
tarafından
Akdağmadeni ilcesi tarhana köyü:D
tarafından
Benim eşimde akdağmadeni içki var rahatkik var .içki memleketi ile alakalı değil ama .yaşadığımiz semtle alakalı maalesef
tarafından
Anladım canım orda köyde kaynatasinin evi var yilda üç dört  kez kalmaya gidiyorlar da gidince yüzünü gormuyom hergun ortamda diyo
(1,865 puan) tarafından
Yozgat yorumunu görünce giriyorum. Genelleme olmasın heryerde vardır tabiki ancak bende kendi çevremde kadına saygı göstermeyen ve görgüsüz olanlar çok. Benilöamcam ve eşi düğünümde öyle görgüsüzzdavrandılar ki açıpta düğün videoma bakamıyorum. Hışlanmadığım hal hareketler ama bana ciddi anlamda bir,zararı yok çünkü onlara göre normal davranış biçimi. Canım pişmanlık çok kötü birşey. Bende okul yıllarımda konuştuğum birisi vardı öyle pişmanımki yani hayatıma yanlış kişileri girdirip kendimi aynı kareye yerleştirmiş olduğum için. İnşallah düzelir,sana tavsiyem eşinin akraba ve çevresinden,uzak durmanız olsun. Çünkü yine yozgattan tanıdığım eşine çocuğuna kadına değer verenlerde çok fakat kadına değer veren çevre edindirmeye çalış. Benim eşim yozgatlı değil ama bende kadına saygılo ortamlara girdirmeye çalışıyorum
tarafından
İnsanina bagli be kuzim .benim k.peder karı köylü dersin yani karısının yanından 5 dk ayrılmaz .ama eşim öyle değil.

Benim esimde yeni evliyken köye gitmiştik bigun bile yanimda durmamisti ...hatta ben yemin ettim ölüm kalım olur cenaze falan olur anca öyle giderim diye .o köy gezisini burnumdan getirmişti ...hatta ben ondan önce dönmüştüm berbattı yani .aman neyse kız şuan barışma asamasindayiz bunları anlatınca yeniden sinirleniyorum .iyisi mi hiç girmiyim bu konulara:)
tarafından
Oturma biçimleri bile öyle itici ki .benim k.pder karsimda afedersin kıçını dikip oturur .birde adam İstanbul'da yaşamış Avrupa ya bile gitmiş .ama insanlık nasibi almamış ...iyileri var illaki var .ama ne eşim ne çevresi bitane bile görmedim ben ...bı eşimin dedesi rahmetli kafa adamdı ama o da Avrupa'ya gitmis başkası ile evlenmiş ..ayrıca eski kulağı kesiklerden di .ama insanlığı iyiydi Allah'ı var yani
(2,032 puan) tarafından
Insanlari asla memleketleriyle degeerlendirmem ama arkadasimin eside yozgatli Allah vermesin hanzonun teki komsumda yozgatli günlük kavga gürültü var evlerinde tesadüfmü bilmem ama biraz problemli o memleket
tarafından
Ben de bulmuşum maalesef.benjm eşim yine iyi ama ya .egitilebiliyo az da olsa .:)
tarafından
Bende yozgat sorgunluyum kiz hangi koyindensin :D
(638 puan) tarafından
Babam büyüktaşlık annem gülşehri olmuş adı eskiden hoşumlu imiş :)
(12,852 puan) tarafından
Benim de bi üniversite yıllarından bi yozgatlı vardı gerçekten tam bir psikopattı çok zor kurtuldum boğazlıyan ilçesindendi :)
-Reklam-
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Ah canım kiyamam sana 10 senede sevgili olsan anlaşılmıyor aynı yatağa yatmayınca allah yardımcın olsun
(6,810 puan) tarafından
Aynn oylee valla bende delilige vuruyorum
0 oy
(283 puan) tarafından
allahım yardımcın olsun canım. Inan bendede bazen oluyor gülüyorum sonra düşünüyorum ha o haklı ha ben içinde bunu büyütüp kavgaya cevirmeyelim sadece tatlı dil canım sadece tatlı dil 
(6,810 puan) tarafından
Valla bende oylelige vuruyorum artik agiz dolusu kahkaha atiyorum napim bazi seyleri desemde anlamiyor
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Allah yuvaniza huzur versin insallah yuzunu guldursun
(6,810 puan) tarafından
Amin insllah
0 oy
(536 puan) tarafından
Rabbim yardımcın yardımcımız olsun inşallah canım 
(6,810 puan) tarafından
Amin insallh
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Anlaşamamak zor koca bi ömür geçirecek ve ewlilik gerçekten zor iyice tanımadan karar vermemek lazim
(3,149 puan) tarafından
Artık koca bir ömür geçirilebilirligin bi garantisi yok malesef
0 oy
(351 puan) tarafından

Ben de eşimle görüştüm bir hafta sonra istediler 2 ay sonra nikah masasında buldum kendimi:D  nişanlılık dönemi güzeldi mesafe olsa da.. evlendik 3 ay sonra bozuldu aramız çocuk istiyordu ben istemedim ağlıyordu çocuğum olmuyor diyordu baya zor geçti ki 4.ayimizda gebe kaldım zaten.. gebeliğim de zor geçti destek olmadı karnım burnumda çalıştım eve geldim yemek yaptım ayaklarım davul gibi olurdu.. çocuk olduktan sonra tamamen değişti ama biz bir aileyiz demeye başladı.. bende çok pişman oldum boşanmayı düşünür oldum .. karı koca arasına şeytan çok girermis neden şeytani mutlu edeyim.. bol bol vakıa suresi okuyorum .. umudunu kaybetme sende Allah mutlu huzurlu yuvalar versin hepimize 

(6,810 puan) tarafından
Amin inaallhh cnimm saol
0 oy
(1,290 puan) tarafından
Rabbim yardım etsin bende en az senin kadar pişmanım ama benim  tek  tesellim ben istemedim zorla annem verdi
(6,810 puan) tarafından
Aaaa zorla mi needen ki benimkilerde vermediler ben istedim
(1,290 puan) tarafından
Herkese yok diyorum diye sana kalsa evlenmezsin diyip verdi babama kız istiyor demiş banada baban verdi dedi biz bunu bir yıl sonra babama sen beni verdin falan diyip ağlayınca anladık babam ben vermedim istemedim sen illah olsun demişsin dedi ikimizde şok
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Ne gibi kültürsüz ve cahiller mesela merak ettim 
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun cnm zor bi durum istedigin kadar sevgili ol ayni evde yasamayinca kimse kimseyi taniyamiyor bence
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Allahim tez vakitte mutluluğunu çoğaltsin gönlünden ne geçiyorsa o olsun canim
0 oy
(348 puan) tarafından
Yenimi evlisiniz bazen omur ole.insan alisio canm ya ben ilk evlendigimde esimle yemek yerken sinirleniodum halbuki sevgili iken cok yemek yedik tuaf dusunceler ya 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,973 göst.
25 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 890 göst.
8 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Hayatizindanedenler (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 947 göst.
4 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 815 göst.
2 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,093 soru

11,316,819 cevap

34,762 kullanıcı

...