0 oy
1,081 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından

Evliliğim okadar cok yordu ki beni anlatamam biz kaçarak evlendik eşimin ailesi evlendiğim günden beri bana yapmadıklarını bırakmadı nikah günümde kavga çıktı ne bir fotoğraf çekilebildik dışarıda ne de gülebildik ne düğünüm oldu ne de altın bileziğim varsın onlar olmasınlar evimde mutluluk huzur hiç bişey bırakmadılar eşim annesinin ablasının babasının doldurusuyla beni hamile halimle bı çok kez sokağa attı elimden alyansimi telefonumu herşeyimi aldı sokak ortasında etmedik hakeret soylenmedik söz birakmadi bebeğim onlar yüzünden ölücekti 34 haftalıkken kalbi hızlandı erken doğum riskim vardı ciğer geliştirici iğne yaptılar kaç gün hastanede annem vardı yanımda hiç biri yoktu yetmedi çocuğuma bana iftira attılar çocuk bizden değil dediler DNA testi istediler en son ki kavgamizda annem vardı hastaneden çıktık gayet herşey guzeldi ama mutluluk kısa tabi yine o gün yine kavga çocuğumuzun eşyalarını balkondan attı bezlerini çocuğa baglattiracagima sokaktaki köpeğe bağlarım dedi o gün hastanelik oldum ambulans görevlilerinin yanında bile bana iftirada bulundu yetmezmis gibi evden giderken ayağıma ne bı terlik ne bir ayakkabı vermedi ev terliklerini önüme attı onlarla gittim hastaneye her neyse bosanmalardan döndük affettim 4 ay ailemin yaninda kaldım o kavgadan 2 hafta sonra doğum yaptim bebeğim için barıştım ama 4 ay boyunca ailemin yanında kaldım tedavi gorucem psikolojik dedi biraz gitti bıraktı 40im çıktı artık kendi evime donucem ailemle ailesi küs bende ara bulunsun diye beraber gelinde otururuz biseyler düzelir dedim gelmişler kapının önüne kadar gelip çıkmadılar yukarı sonra ben dedim ki annen nerde annemin morali bozuk dedi gelmedi dedi annemde dedi ki evimin onune kadar gelip yukarı çıkmıyorsa bende ne evladımi ne torunumu onlarla gonderirim dedi çocuğumu kaçırdılar eşim kayınvalidem kayınbabam eşim annemle benim boğazıma saldırdı engellemeye çalıştık kacirmasinlar diye sonra eşim çocuğu alıp götürdü kaynanam geldi yukarı anneme saldırdi parmağını koparicakti sonra alıp götürdüler çocuğu karakolluk mahkemelik olduk akşamına aldım çocuğu ben onca şeye rağmen affettim herşey iyi olur diye 5 ay oldu evime geleli ama yine başladı senin anan benim anam mevzuları eşim ailemi hele annemi hiç sevmiyor halbuki annemin ona yapmadığı iyilik kalmadı bugünde kayinvalidemle tartıştık bebeğim odada uyuyordu telefon odadaydi  pis pis sesiyle uyuyor açamadım aramış hemen eşime yetiştirmiş açmıyor bişey mi oldu diye eşim de demiş anne acmiyorsa bundan sonra arama istemiyor demek ki açmak demiş bana demedigini bırakmadı kayinvalidemi aradım bak bişey olduğunda oğluna söyleme biz tartışıyoruz bu basladi terbiyesiz utanmaz bilmem ne demeye inan ki yoruldum anlatmadiklarimda var ne yapacağımi bilmiyorum bebeğim 9 aylık boşanmak istemiyorum ama olmuyor yürümüyor da sonu nolacak bilmiyorum. :(

47 Cevaplar

0 oy
(134 puan) tarafından
Canim simdi bir cocugun varken ailen arkandayken ve senide birakiyorken BOŞAN. yarin oburgun bi cocuk daha verir kucagina hergun bir oncekinden biraz daha beter olacak. Sonra ee 2 cocugum var deyip daha bagimli olacaksin o adama. 
-Reklam-
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Senin çocuğuna kadar iftira atılmış yetmemiş seni dovmusler dahada yetmemiss annene saldirmislarrr boşanmak kolaymi diyorsunnn o çocuğu o ortamda büyütmenin çok yanlış o adamm duzelmezz bacimm 34 yaşındayım annemle babam anlattığının aynisiydi biliyormusunn 40 yıl dayandı annem yok çocuklarım yok elalem ne der diye sonuç ne hala aynı şuan kimse görüşmüyor olan anneme olduu avuç dolusu hap iciyorrr bizde azz travmalar attatmadikk........
0 oy
(19 puan) tarafından
Ailen arkandaysa sahip cikiyolarsa arkana bakmadan kaç 
0 oy
(2,939 puan) tarafından
Daha ne yapmasını bekliyorum ki ayrılmak için. Balkabagi arabaya dönüşür ama senin kocan adam olmaz.
0 oy
(483 puan) tarafından
Ah bacı ah bundan elli sene sonra şu yaşını haturlatip vay ***** kafam bundan boşanmadim başıma bu geldi su geldi dersin kardeşim hix kimse birbirinin suratına bakamaz duruma gelmiş bebegin için kendin için ailen kabul ediyorsa yanlarına dön 
0 oy
(483 puan) tarafından
Seni de anlıyorum çocuğun babasız kalmasın diyorsun zor boşanmak öyledir de ama olmaz kardeşim baksana insand da önce merhamet olacak seni hamileyken sokağa atan bebeğinin bezlerini balkondan fırlatan bu adamın yanında ne diye durursun düzelmez düzelmeyecek bir an önce çek git kurtar kendini o da bo.kunda boğulsun 
0 oy
tarafından
Bebeğini babasız büyütmeyeyim derken annesiz büyütüceksin haberin yok allah aşkına yazdıklarını tekrar tekrar oku bunlar akıl alacak şeyler değil sen bunları yaşamışsın hala bir umut var içinde düzeleceğine sen bile bile kendini ölüme atıyosun 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 929 göst.
0 oy
5 cevap 703 göst.
0 oy
18 cevap 1,243 göst.
16 Nisan 2021 Aile kategorisinde Koruyucu melek (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 658 göst.
11 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu

379,887 soru