0 oy
542 göst.
Aile kategorisinde (437 puan) tarafından
Kızlar merhaba 1 senelik evliyim 1 buçuk ayĺik bebeğim var esimle biz nişanlanırken araba alacaktik bi miktar açığımız vardı benim babam verdi parayı neyse biz evlendik evlendikten 2 ay sonra babam cok zor duruma düşüyor ve bize verdiği parayı istedi bizde düğünde takılan altınlari bozdurup borcunu ödedik ama bu konu benim eşimin ağzına yuva yapmış çocuğa bişey alıncak torunu degilmi alsın vs. Laflar kullanıyor benim babam tek maaşla geçinen bir insan zaten annem cocuğun a dan z ye herseyini aldı eşim sadece bebek arabasını park beşiğıni aldı onun dışında geriye kalan herseyi havlusuna kadar annem yaptı kaynanam sadece bir yarım altın taktı ben doğumdan sonra bebekle ilgili bi takım sıkıntılar çıktığından dolayı ben ailemin yanına geldim burda hastane imkanları daha iyi diye yine çocukla ilgili bisey alınması lazım ve bana tutup dedesi alsın torunu değilmi diye mesaj attı benimde gözum döndü bir değil iki değil senin ailen boyle şoyle babamda onu cok sever abimden daha yakın tutar kendine bende sinirlendim sana bu akılları annen veriyor heralde dedim benim annem senin gibi şeytanca düşünemez dedi senmisin bunu diyen bende madem ben şeytanım sen neden bir şeytanı koynuna alıp yatıyorsun dedim vs. Boşanmaya getirdim şimdi bana burda kalkıp işte bir laf etti diye boşanmaya getirilirmi demeyin kimse benim hamilelik döneminde lohusalık döneminde neler çektiğimi bilemez kaynanam yüzünden benim sütüm kesildi cocuguma 1 ay bile süt veremedim herneyse aradan biraz zaman gectikten sonra ben kışkırtmak için story attım ardından bir mesaj seni gelip alacam bayramda diye bende gelmeyecegimi tartişarak belirttim wp dan engeli bastım ve hala aileme getiriyor lafı aradı şartlarımı soyledim kabul edersen bu kabul etmiyorsan gemileri yaktığımıda belirttim ha şunuda söyledim bana duzelmiş gibi yapıp sonra eskiye dönersen çıkıp gideceğimide belirttim gideceğimide cok iyi bilir benim babam surekli beni kollar işte bak kızım mutlu degilsen gel evine dön cocuğun da sende başımın tacısın unutma der hatta bekarken babamın açtırdığı kredi karti hala bendedir ne ihtiyacın olursa al cekinme vs vs sizce ben doğrumu yapmışım siz olsanız ne yapardınız?

25 Cevaplar

0 oy
(1,048 puan) tarafından
Ay baban o zamam size parayi vermeseydi babandan iyisi olamzdi nankor pisliklik ayni durumlari bende yasadim bukadarda olmaz ya nefret rdiyorum yapilani gormeyen insanlardan burnunu surtsun
(437 puan) tarafından
:) herkes bir gün hakettiğini görecek ya elbet bir gün
-Reklam-
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Bilmem ki ben olsam alttan alırdım galiba ama sen doğru olanı yapmışsın 
(437 puan) tarafından
Ben çoook alttan aldın onun ailesi bana ne yaptiysa susup edebimi bozmadım benim zoruma giden ben ses cikarmıyorken yapılanlara benim ailemin hiç bir suçu yokken diline dolaması artık belli bir sureden sonra alttan alma evresini otomatikmen devre dışı bırakıyorsun
(3,259 puan) tarafından
Doğrudur ben eşimin ailesinden Allah var onu bunu şunu gördüm diyemem ufak tefek şeyler her yerde olur öyle bizimkisi de. Dediğim gibi olaya bakarsak doğrusunu yapmışsın
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Tek şey iyi birr tersle omdam sonra ağzı kapanır.

Benim ve senin başka bir kimseden herhangi bir beklenti içerisinde olarak yapmadık. 

Bebeğimizin görev ve sorumlulukları maddi ve manevi ihtiyaçları en başta ben ve sen tarafından karşılanmalı.

Sürekli bu beklenti içerisinde davranarak beni kırıyorsun.

Ama ben seninle babam bir araya geldiğimizde senin bu düşünceleri ona söyleyeceğim.

Dersen Emin ol bir daha ağzını açmaz
(437 puan) tarafından
Zaten dün gece gelip seni alacam dediğinde geç kaldın ben aileme herseyi anlattım diyip yalan soyledim ilk taviz vermedi sıkıntı yok dedi sonra tutuşmaya başladı :) bundan sonra isterse ağzını acabilir ezer geçerim umrumda olmaz ki dun gece arayıp yalvarmasaydı ben hemen bugun gidip boşanma dilekcesi verecektim o derece illet geldi bana
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Ya eşine de ki o zaman sen necisin burada madem babam bakacaktı bana o zaman babamın evinde kalırdım evlenmezdim niye evlendin ben o zaman
0 oy
(597 puan) tarafından
İyi yapmişsin gözü korkar kendini toparlar böyle yapmasaydin üstünü koyarak gidicekti

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 507 göst.
7 Şubat 2022 Aile kategorisinde gamzeozbk58 (1,837 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 265 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 334 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde 2 canli (324 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 148 göst.